Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα ταιρια τα έχει κάνει στιφάδο από καιρό....

έχει κάβα ο κρητικός δεν ξεμενει έτσι εύκολα. εδώ έχω εγώ ακόμα περσινους. Αύριο έχω τραπέζι σε κάτι φίλους μπεκατσαδες, να φεύγουν σιγά σιγά.
 
Last edited:
έχει κάβα ο κρητικός δεν ξεμενει έτσι εύκολα. εδώ έχω εγώ ακόμα περσινους. Αύριο έχω τραπέζι σε κάτι φίλους μπεκατσαδες, να φεύγουν σιγά σιγά.
Κάτσε να κατέβω και θα μείνεις με την μπριζα του καταψύκτη στο χέρι.
 
View attachment 64362

θα στείλω και ένα μπολ με μεζεδάκι για τον φίλο μου τον @outlander ήταν πολύ μεγάλος αυτός ο λαγος πες του
ω ρε φιλε!θα τον βαλω στην λαδοκολλα! . . . . . . . . . . . . . . .και θα τον στειλω στο καφενειο να τον φανε!!!
 
και του χρονου με υγεια παιδες....τελος για φετος...μια αδιευκρινιστη βλαβη στο αυτοκινητο που παμε για κυνηγι δεν μας επιτρεπει να ολοκληρωσουμε τη σεζον αυτο το σκ....κραταμε τα κυνηγια απο 15 νοεμβριου και μετα...οι συνθηκες ηταν ελαφρως καλυτερες απο τις αθλιες κυνηγετικες μερες των πρωτων δυο μηνων...η καρπωση μπορει να οφειλεται στην γνωση του τοπου, στην εμπειρια της μεγαλης σκυλας και στον ενθουσιασμο της κουταβας, αλλα εμενα με ενδιαφερει να βλεπω τα σκυλακια να κοβονται στον ντορο και να κελαϊδανε στη διωξη...δυστυχως ηταν πολυ λιγες οι συγκεκριμενες κυνηγετικες εξοδοι....ας ελπισουμε σε ενα καλυτερο μελλον....γκλιτσα και εκπαιδευτικα απο εδω και περα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top