Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μου τον χρωσταγε!!! Πριν ένα μήνα στα ελατα τον έβλεπα να φεύγει στα 10 μετρα με το δικανο αδειανό....
Καλά αστο αυτό..
Τα μεγαλυτερα ευτραπελα στο κυνήγι μου εχουν συμβεί με λαγό κ μπεκάτσα..
Βέβαια εχουν φάει κ το κεφάλι τους αλλά εχω να θυμάμαι.......
 
Last edited:
Μου τον χρωσταγε!!! Πριν ένα μήνα στα ελατα τον έβλεπα να φεύγει στα 10 μετρα με το δικανο αδειανό....
Δεν του πέταγες το δικανο;... Το έπαθε καρτέρι μου φέτος... Μετακινήθηκε λίγο με το αμάξι και έβγαλε το φυσίγγι θαλαμης απο την καραμπίνα και μετά ξέχασε να βάλει πάλι..
 
Last edited:
Με 6αρια έριξε,το κοίταξε ανάποδα το φυσίγγι.
Το ωραιο...
Συζηταω με φιλο λαγα..καλο τουφεκι αυτος...μου λεει παω καβαλα τα σκυλια κ βαζω φυσιγγια "τάδε" Νο5...του λεω εχεις δοκιμασει σε Νο6 ή 7 αφου η 1η τουφεκια συνηθως ειναι σχετικα κοντα...;;;
Μου λεει τρελαθηκες που θα παω με Νο6 ή 7 στο λαγο;;;
Πειανω κ του γεμιζω 3 φυσιγγια με GP σε Νο7½ ×33gr σε σκουρο καλυκα κ 16αρι μέταλλο για να ψαρώσει...του λεω βαλε ενα απο αυτα σαν 1ο κ τα αλλα, βαλε δικα σου...ειναι σε Νο5 του λέω κ θελω να δω αν δουλευει στο λαγό... .sarcastic.
Με βλεπει μετα απο μια εβδομαδα κ μου λεει απο μακριά: Σέκος...ισα που σπαρταρησε...
Σ'αρεσαν του λεω;;;
Ναι μου λεει, φοβερα...κοψε 1 να δεις του λεω...:p
Με βλεπει μετα απο 2 μερες κ μου κανει νόημα απο μακριά: 🖕
Θα σε .sex hard.μου λέει.......sarcastic.αλλα χαλαλι του που επεσε με ψιλα...
Εν ολίγης δεν το πιστευε, οταν του ειπα πως ηταν γεμισμενο με Νο: 7½...
 
Το ωραιο...
Συζηταω με φιλο λαγα..καλο τουφεκι αυτος...μου λεει παω καβαλα τα σκυλια κ βαζω φυσιγγια "τάδε" Νο5...του λεω εχεις δοκιμασει σε Νο6 ή 7 αφου η 1η τουφεκια συνηθως ειναι σχετικα κοντα...;;;
Μου λεει τρελαθηκες που θα παω με Νο6 ή 7 στο λαγο;;;
Πειανω κ του γεμιζω 3 φυσιγγια με GP σε Νο7½ ×33gr σε σκουρο καλυκα κ 16αρι μέταλλο για να ψαρώσει...του λεω βαλε ενα απο αυτα σαν 1ο κ τα αλλα, βαλε δικα σου...ειναι σε Νο5 του λέω κ θελω να δω αν δουλευει στο λαγό... .sarcastic.
Με βλεπει μετα απο μια εβδομαδα κ μου λεει απο μακριά: Σέκος...ισα που σπαρταρησε...
Σ'αρεσαν του λεω;;;
Ναι μου λεει, φοβερα...κοψε 1 να δεις του λεω...:p
Με βλεπει μετα απο 2 μερες κ μου κανει νόημα απο μακριά: 🖕
Θα σε .sex hard.μου λέει.......sarcastic.αλλα χαλαλι του που επεσε με ψιλα...
Εν ολίγης δεν το πιστευε, οταν του ειπα πως ηταν γεμισμενο με Νο: 7½...
Μια φορά γκρινιάζει η μαυρογατα στο καρτέρι για τα φυσίγγια.Μαπα είναι...Δεν κόβουν κ.τ.λ.Του λέω δώσε μου ένα κουτί να τα δοκιμάσω.Τα παίρνω,τα σβήνω με ασετον και ένα μήνα μετά του τα πλασάρω σαν δικά μου.Θεριζε ο Μήτσος!Με παρακαλαγε να του γεμίσω μία κούτα,τι να τα κάνεις ρε γροθε του λέω...500 έχεις,θες και άλλα?
 
Μια φορά γκρινιάζει η μαυρογατα στο καρτέρι για τα φυσίγγια.Μαπα είναι...Δεν κόβουν κ.τ.λ.Του λέω δώσε μου ένα κουτί να τα δοκιμάσω.Τα παίρνω,τα σβήνω με ασετον και ένα μήνα μετά του τα πλασάρω σαν δικά μου.Θεριζε ο Μήτσος!Με παρακαλαγε να του γεμίσω μία κούτα,τι να τα κάνεις ρε γροθε του λέω...500 έχεις,θες και άλλα?
CatalogueItem.0374888.jpegαυγολεμονος-ιπποδρομος.gif
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top