Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν του πέταγες το δικανο;... Το έπαθε καρτέρι μου φέτος... Μετακινήθηκε λίγο με το αμάξι και έβγαλε το φυσίγγι θαλαμης απο την καραμπίνα και μετά ξέχασε να βάλει πάλι..
Ρε συ έχω περάσει από το γιατακι 3-4 φορές στα 5 μέτρα. Εχω ρίξει 7-8 τουφεκιες σε κυργιαρες και πάω πάνω κάτω δίπλα του να τις μαζέψω. Περναει μια και την παιρνω με την δεύτερη και κοιτάω που θα πέσει μέσα στις φτερες για να μην την χάσω. Ε έπεσε ΠΑΝΩ στον λαγό και πετάχτηκε ακριβώς την ώρα που άνοιγα το δικανο για να φύγουν οι κάλυκες!!! Σε λίγη ώρα έρχεται μια παρεα που κυνηγουσαν λαγό. Τους ήξερα, Θωμα του φωνάζω πες στον Γιώργο να φέρει τα σκυλιά γρήγορα εδώ. Ερχεται ο άλλος και μου λέει τι θέλεις ρε φίλε? Να δω την όμορφη φάτσα σου του λέω ρε , βάλε τα σκυλιά εκεί. Τα πάει εκεί και τον πήραν στο δευτερόλεπτο, πανζουρλισμος από φωνές , χαμός!!! Εμαθα ότι τον βαρεσαν μετά από δύο ώρες!!!
 
Πολη καλη χρονια φετος.μακαρη νανε ετσει και του χρονου.τωρα το ποσους επιασα δεν λεο θα φαο ban ασε που ματιαζομε κιολας .big smile. .think.
Να είστε καλά ρε Γιάννη να βαράτε. Εδω έχουν πρόβλημα οι λαγοί. Ολοι παράπονο έχουν φέτος. Ολα τα καλά λαγοτοπια έχουν γεμίσει γουρούνια και οι λαγοί άφαντοι.
 
Να είστε καλά ρε Γιάννη να βαράτε. Εδω έχουν πρόβλημα οι λαγοί. Ολοι παράπονο έχουν φέτος. Ολα τα καλά λαγοτοπια έχουν γεμίσει γουρούνια και οι λαγοί άφαντοι.
Εδω δοξα το θεο εχουμε πολους,ο λογος οτη δεν υπαρχουν εχθροι μονο εγω .very funny. και οι ζουριδες αλα κιαυτες ληγες γιατη της κοπαναμε αβερτα.ασε για την λαθροθυρια οπου εχει σταματιση σημαντικα λογο τον ΤΑΕ
 
Εδω δοξα το θεο εχουμε πολους,ο λογος οτη δεν υπαρχουν εχθροι μονο εγω .very funny. και οι ζουριδες αλα κιαυτες ληγες γιατη της κοπαναμε αβερτα.ασε για την λαθροθυρια οπου εχει σταματιση σημαντικα λογο τον ΤΑΕ
Καλο αυτό. Εδω εχουμε και τετραποδες αλεπες πάρα πολλές αλλά εχουμε και δίποδους κατσαπλιαδες προβολακηδες. Επισης μόλις κλείσει ο λαγός υπάρχουν πάρα πολλοί που ξαφνικά τα λαγωνικά τους γίνονται γουρουνομπεκατσοσκυλα από την μία μέρα στην άλλη. Λιγουρια....
 
View attachment 64513
Ρε κωλόφαρδε δεν έχεις αφήσει μπεκάτσα και λαγό που να μην έχεις πατήσει .yel. .
Τι κωλοφαρδος ρε συ?
Ο ανθρωπος ειναι γνωστης,τι να λεμε τωρα
Ξερει πως θα βαλει τις θηλιες,ξερει πως να χειριστει το σφυριχτρακι,ξερει ποιον ηχο να επιλεξει στο κασετοφωνο.
Αμα μενεις διπλα στα κυνηγοτοπια,αποκτας αλλη εμπειρια.
@DimDre
icegif-2462.gif
 
Το ωραιο...
Συζηταω με φιλο λαγα..καλο τουφεκι αυτος...μου λεει παω καβαλα τα σκυλια κ βαζω φυσιγγια "τάδε" Νο5...του λεω εχεις δοκιμασει σε Νο6 ή 7 αφου η 1η τουφεκια συνηθως ειναι σχετικα κοντα...;;;
Μου λεει τρελαθηκες που θα παω με Νο6 ή 7 στο λαγο;;;
Πειανω κ του γεμιζω 3 φυσιγγια με GP σε Νο7½ ×33gr σε σκουρο καλυκα κ 16αρι μέταλλο για να ψαρώσει...του λεω βαλε ενα απο αυτα σαν 1ο κ τα αλλα, βαλε δικα σου...ειναι σε Νο5 του λέω κ θελω να δω αν δουλευει στο λαγό... .sarcastic.
Με βλεπει μετα απο μια εβδομαδα κ μου λεει απο μακριά: Σέκος...ισα που σπαρταρησε...
Σ'αρεσαν του λεω;;;
Ναι μου λεει, φοβερα...κοψε 1 να δεις του λεω...:p
Με βλεπει μετα απο 2 μερες κ μου κανει νόημα απο μακριά: 🖕
Θα σε .sex hard.μου λέει.......sarcastic.αλλα χαλαλι του που επεσε με ψιλα...
Εν ολίγης δεν το πιστευε, οταν του ειπα πως ηταν γεμισμενο με Νο: 7½...
Έπρεπε να πέρναγε λίγο μακριά να δω τι θα του έλεγες μετά!
 
Τι κωλοφαρδος ρε συ?
Ο ανθρωπος ειναι γνωστης,τι να λεμε τωρα
Ξερει πως θα βαλει τις θηλιες,ξερει πως να χειριστει το σφυριχτρακι,ξερει ποιον ηχο να επιλεξει στο κασετοφωνο.
Αμα μενεις διπλα στα κυνηγοτοπια,αποκτας αλλη εμπειρια.
@DimDre
View attachment 64519
Αμ πως δα ρε??? Θηλια δεν βάζω. Ποντικοκολλα σου λέω... Στο κασετόφωνο τους βάζω death core και έρχονται οι κλαρινοτσιχλες να με κράξουν και τις τρώει η μαρμαγκα! Οσες σταματάνε και κάνουν head banging δεν τις πειράζω...
 
Αμ πως δα ρε??? Θηλια δεν βάζω. Ποντικοκολλα σου λέω... Στο κασετόφωνο τους βάζω death core και έρχονται οι κλαρινοτσιχλες να με κράξουν και τις τρώει η μαρμαγκα! Οσες σταματάνε και κάνουν head banging δεν τις πειράζω...
Ρε τραβα αλλαξε εικονα αβαταρ,σατανιστη!
 
Ρε τραβα αλλαξε εικονα αβαταρ,σατανιστη!
Δεν είσαι μακριά. Σατανιστης δεν είμαι. Αλλα στο αβαταρ κοντά έπεσες. Αυτος είναι ο Μοργκοθ , μια θεοτητα στο σύμπαν του Τολκιν που παραστρατησε και έγινε η προσωποποιηση του κακού. Εκανε τα δικά του , αλλά τελικά έχασε από τους καλούς. Του έκοψαν τα πόδια, τον έδεσαν με αλυσίδες και τον πέταξαν στο σκότος στην άκρη του σύμπαντος!!! Μου αρεσει ο Μοργκοθ φίλε γιατί απλά δεν ήθελε να πάει με το κοπάδι. Του τράβαγε συνέχεια το αυτί ο Ερου Ιλουβαταρ και από αντίδραση έγινε κακό παιδί..... Και ο Ιλουβαταρ πουστροφερνει. Αν τον είχα αβαταρ τι θα έλεγες????? eru_iluvatar_by_madlore_de9m7l4-fullview (1).jpg
 
Δεν είσαι μακριά. Σατανιστης δεν είμαι. Αλλα στο αβαταρ κοντά έπεσες. Αυτος είναι ο Μοργκοθ , μια θεοτητα στο σύμπαν του Τολκιν που παραστρατησε και έγινε η προσωποποιηση του κακού. Εκανε τα δικά του , αλλά τελικά έχασε από τους καλούς. Του έκοψαν τα πόδια, τον έδεσαν με αλυσίδες και τον πέταξαν στο σκότος στην άκρη του σύμπαντος!!! Μου αρεσει ο Μοργκοθ φίλε γιατί απλά δεν ήθελε να πάει με το κοπάδι. Του τράβαγε συνέχεια το αυτί ο Ερου Ιλουβαταρ και από αντίδραση έγινε κακό παιδί..... Και ο Ιλουβαταρ πουστροφερνει. Αν τον είχα αβαταρ τι θα έλεγες????? View attachment 64539
Πωωωω ρε φιλε!
Τι τσιχλοελλειψη ειναι αυτη;;;!!!:eek:

Τα ξερω αυτα.
Εχω φιλο αρρωστο με τον Τολκιν...
Παιζει να ξερει απο τι ηταν φτιαγμενες οι καλτσες του Αραθορν,πατερα του Αραγκορν...
Παιζει να συμβουλευτηκε αυτον ο Τολκιν στη συγγραφη των βιβλιων
🤪
topic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top