Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
και εμενα η δικοι μου απο την γερακαρου τιποτα ,μπαρουτι ο τοπος.
Φίλε από την Γερακαρού είσαι;
Οπως τα λες Γιώργο. Αν δεν βρεξει, δυσκολα τα πράγματα
Έτσι είναι φίλε.Βροχή θέλει και καλή μάλιστα.
 
media-share-0-02-05-1cf59ff878b32c0f202c43c77740.jpg

Καλησπέρα σας, παρά την κούραση που έφερε ο νοτιάς (35C) με καυτό αέρα καταφέραμε να σκοτώσουμε λαγό
Ωραίος πουτσουλα, μπράβο!.congrats.
 
Μπράβο Νικολη και αριστο και στα ταιρια τους. Καλή σεζόν σε όλους τους λαγαδες. Το ματωσαμε και εμείς την Κυριακή αφού τον βάρεσε ο συνκυνηγος μου και μάλιστα με τουφεκια καουμποΐκη χωρίς καν να επωμισει. Η απόσταση πάρα πολύ κοντινή περίπου 3 μέτρα και καθιστός σε μια κοτρωνα, και ο μισός λαγός έγινε κιμάς. Καλή συνέχεια σε όλους τους φίλους
 
Μπράβο Νικολη και αριστο και στα ταιρια τους. Καλή σεζόν σε όλους τους λαγαδες. Το ματωσαμε και εμείς την Κυριακή αφού τον βάρεσε ο συνκυνηγος μου και μάλιστα με τουφεκια καουμποΐκη χωρίς καν να επωμισει. Η απόσταση πάρα πολύ κοντινή περίπου 3 μέτρα και καθιστός σε μια κοτρωνα, και ο μισός λαγός έγινε κιμάς. Καλή συνέχεια σε όλους τους φίλους
Να είσαι καλά, καλή συνέχεια και σε εσάς!
 
Μπράβο Νικολη και αριστο και στα ταιρια τους. Καλή σεζόν σε όλους τους λαγαδες. Το ματωσαμε και εμείς την Κυριακή αφού τον βάρεσε ο συνκυνηγος μου και μάλιστα με τουφεκια καουμποΐκη χωρίς καν να επωμισει. Η απόσταση πάρα πολύ κοντινή περίπου 3 μέτρα και καθιστός σε μια κοτρωνα, και ο μισός λαγός έγινε κιμάς. Καλή συνέχεια σε όλους τους φίλους
καλή αρχή και σε εσάς .well done.
 
Οσοι χτυπησατε λαγό, που ηταν το γιατακι;
Σε ένα μικρό κέδρο σε καθαρό σχετικά μερος σε εκείνο το σημείο αλλά μέσα στα έλατα . Και αυτός που μας έφυγε το Σάββατο έξω από τα έλατα σε ένα σφιχτό από κεδρους μέρος στην άκρη μιας μεγαλης ρεματιας
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top