Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πρώτος λαγός με το πλάγιο,
Μπραβο Νικολη το εγκαινιασες με τον καλύτερο τροπο...RESPECT..well done.
long range βολή με την δεξιά κάννη .what.
Για θυμισου που καποτε ρώταγες αν τα πλαγιοκαννα χτυπανε μακρια..
Σκεψου η αριστερη τι μπορει να κανει..
Τωρα το ειδες κ με τα ματια σου...my man.
 
Μπραβο Νικολη το εγκαινιασες με τον καλύτερο τροπο...RESPECT..well done.

Για θυμισου που καποτε ρώταγες αν τα πλαγιοκαννα χτυπανε μακρια..
Σκεψου η αριστερη τι μπορει να κανει..
Τωρα το ειδες κ με τα ματια σου...my man.

Φίλε Τάσο σκότωσα στα 40+ μέτρα ένα λαγό ακαριαία με διαμπερές τραύμα στο στομάχι και σπασμένα τα πίσω πόδια, φυσίγγι 33γ νο4.
Τα παιδιά νόμιζαν ότι έριξα με την αριστερή και Ρεμί εξπρές. Τους έδειξα την λερωμένη κάννη και το κανονικό φυσίγγι μου.
Φίλε έτριβαν τα μάτια τους.....
 
Πρώτος λαγός με το πλάγιο, και η πρώτη long range βολή με την δεξιά κάννη .what.
8_A920_A00-_CE72-4727-_BCEC-5_B11625_ACFBC.jpg
μπραβο Νικολη! και στα ταιρια του φιλε! ντουφεκος το merkel!
 
μπραβο Νικολη! και στα ταιρια του φιλε! ντουφεκος το merkel!
Το Merkel ειναι beyond any limits αν πέσει σε καλά χέρια, Ειμαι σε ανοικτό καρτέρι και κάπου στα 50+ μέτρα υπαρχει ένα πέρασμα του μέτρου σε διάσταση που περνά ο λαγός, δεν έχω πληροφορηθεί ότι περνά απο εκεί γιατί κάνει ένα κύκλο απο ασπαλαθους μεγάλης έκτασης και σε λίγα λεπτά ειναι στα πόδια σου μπροστά.
Εγώ τον είδα εκεί μακριά να έρχεται διαγώνια να μπει στους ασπαλαθους νομίζοντας ότι θα τον χάσω.
 
Last edited by a moderator:
Νικολή, καλή συνέχεια ;)
Μην σου κάνει εντύπωση, τα έχουμε ξαναπεί, αν η κάννη είναι "σφάχτης", τα 40 μέτρα με 4* δεν είναι κάτι τρομερό, όπως πολύ κόσμος νομίζει...:cool:
Είσαι αιρετικός...αλλά θα συμφωνήσω μαζί σου!.shake.
 
Νικολή, καλή συνέχεια ;)
Μην σου κάνει εντύπωση, τα έχουμε ξαναπεί, αν η κάννη είναι "σφάχτης", τα 40 μέτρα με 4* δεν είναι κάτι τρομερό, όπως πολύ κόσμος νομίζει...:cool:
Δεν αντιλέγω, το είχα διαβάζει, τώρα το ειδα .what.
το τρομερό είναι η ζημιά που έχει ο λαγός, χωρίς υπερβολές μπορεί και στα 50μ να τον σκότωνε.
 
Last edited by a moderator:
Γιώργο γιατί πιστεύεις πως καλλιεργούν αυτές θεωρίες?
Γιατί για πολλά όπλα, απλά είναι η αλήθεια. Δεν είπα ότι ψευδώς έχει δημιουργηθεί αυτή η θεωρία. Φαντάσου ότι υπάρχει κατασκευαστής που δίνει στο manual του όπλου στα 36 μέτρα 60% συγκέντρωση με τον 1*. Όταν είπα ότι αυτή την συγκέντρωση την παίρνω στα 40 μέτρα με τα 4*, κάποιοι με κάλεσαν σε δοκιμή :)
Την οποία και δημοσίευσα :)
Με φυσιγγια εμπορίου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top