Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Aπο τις λιγες φορες που βγαζω φωτο με θηραματα,αλλα υπαρχει λογος για να μπει στην ιστορια της παρεας.
Τον πρωτο τον πηρα στο καρτερι και τον δευτερο στο σηκωμα αφου πηγα εγω μετα καβαλα στα σκυλια.
Επαιξα και ενα τζοκερ σημερα ετσι για το καλο.sarcastic.Zabala,36γρ Ν5 επινικελωμενα,ΜΒ 36.....

Μπράβο Αλέξανδρε, πολύ ωραίος!.congrats.
 
Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα αν βράσει καλά, τουλάχιστον μια ώρα. Παρόμοια άσπρα στίγματα έβρισκα σε συκώτια από αγριοκούνελα και όταν πήγα τα συκώτια σε κτυνίατρο για να τον συμβουλευτώ, μου είχε πει το παραπάνω και κανείς δεν είχε πάθει τίποτα.
μου ειπαν οτι αυτο γηνετε στο συκωτη , την εποχη που εχει ανομβρια , και δεν τρωει πολλα χλορα χορτα ο λαγος
 
Ο παίκτης στο βίντεο κάνει από 85 ως 100 βήματα μέχρι να φτάσει εκεί που σταματάει. Αν αναλογιστούμε ότι τα κάνει τρέχοντας, το 90 που λέει μπορεί να μην είναι και τόσο μακριά από την πραγματικότητα. Τα φυσίγγια από την ανακρουση φαίνονται δυνατά, οπότε αν είναι τίποτα 2αρια σκάγια όλα γίνονται.
 
Aπο τις λιγες φορες που βγαζω φωτο με θηραματα,αλλα υπαρχει λογος για να μπει στην ιστορια της παρεας.
Τον πρωτο τον πηρα στο καρτερι και τον δευτερο στο σηκωμα αφου πηγα εγω μετα καβαλα στα σκυλια.
Επαιξα και ενα τζοκερ σημερα ετσι για το καλο.sarcastic.Zabala,36γρ Ν5 επινικελωμενα,ΜΒ 36.....

Μπραβο Αρχοντα και στα ταιρια τους πανεμορφη φωτο με το τοπιο πισω .congrats..congrats.
 
Aπο τις λιγες φορες που βγαζω φωτο με θηραματα,αλλα υπαρχει λογος για να μπει στην ιστορια της παρεας.
Τον πρωτο τον πηρα στο καρτερι και τον δευτερο στο σηκωμα αφου πηγα εγω μετα καβαλα στα σκυλια.
Επαιξα και ενα τζοκερ σημερα ετσι για το καλο.sarcastic.Zabala,36γρ Ν5 επινικελωμενα,ΜΒ 36.....

Και στα ταίρια τους Αλεξη!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top