Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και στις ζώνη που έχω επάνω 10 κιλά όταν βουτάω καλά σκεφτόμουν να φτιάξω ζώνη με βότσαλα θα τα βάφω και ανάλογα με το χρώμα του βυθού.Τερμα ο μόλυβδος τέρμα το πετρέλαιο τέρμα το κρέας,κοιτάξτε να πηδάτε όσο μπορειται γιατί με αυτούς όλους βλέπω να απαγορεύεται και το μουνι θα επιτρέπεται μόνο η άλλη τρύπα για όλες τις δουλειές για εξοικονόμηση ενέργειας .
Λόκως το νιμου του μέλλοντος...
 
,εξαλου μας θεωρούν δεδομένους μικρούς φτωχούς συγγενείς και χωρίς ηγέτη,το τελευταίο είναι προφανεστατο
Δεδομένοι είμαστε δεν μας θεωρούν
Επίσης δεν αρκεί να πούμε όχι σε κάτι και μετά ο Θεός βοηθός
Χρειάζεται και σχέδιο για όλα τα πιθανά σενάρια που θα ακολουθήσουν μετά την άρνηση
Και ο γέροντας ο Παπανδρέου είπε όχι το 1964 στον Τζόνσον ήξερε και τι θα ακολουθήσει αλλά μάλλον δεν ήξερε πως να το αντιμετωπίσει όπως έδειξε η πορεία
Ήταν και άλλες εποχές τότε είναι η αλήθεια και οι επεμβάσεις ήταν πιό ωμές αλλά η ουσία δεν αλλάζει
Όσο πηγαίνουμε στον αυτόματο πιλότο δεν θα αλλάξει ποτέ τίποτα προς το καλύτερο........

Ο Τζόνσον δεν θα μου συγχωρέσει ποτέ την ήττα του και μάλιστα σε προεκλογική
περίοδο. Οι "μεγάλοι" δεν συγχωρούν ποτέ. Να είσαι βέβαιος ότι ήδη έχει
αρχίσει το έργο της διάβρωσης. Θα βρουν ανθρώπους ακόμα και στον δικό μας
χώρο. Πόσος καιρός θα χρειασθεί, δεν το ξέρω. Αλλά είναι βέβαιο ότι οι
Αμερικανοί θα με ρίξουν».


ΤΑ ΛΟΓΙΑ αυτά του Γεωργίου Παπανδρέου, τον Ιούνιο του 1964, αποδείχθηκαν
προφητικά. Έναν χρόνο αργότερα, έγινε η αποστασία
 
Και στις ζώνη που έχω επάνω 10 κιλά όταν βουτάω καλά σκεφτόμουν να φτιάξω ζώνη με βότσαλα θα τα βάφω και ανάλογα με το χρώμα του βυθού.Τερμα ο μόλυβδος τέρμα το πετρέλαιο τέρμα το κρέας,κοιτάξτε να πηδάτε όσο μπορειται γιατί με αυτούς όλους βλέπω να απαγορεύεται και το μουνι θα επιτρέπεται μόνο η άλλη τρύπα για όλες τις δουλειές για εξοικονόμηση ενέργειας .
Σου έχω έτοιμη λύση θα βουτάς δεμένος με ένα βράχο .sarcastic.
 
Για γέλια είναι οι άνθρωποι. Ελληνική διαφήμιση με διαφορά ότι στο τέλος γράφει Τουρκία. Οι Κινέζοι τις Ευρώπης στις αντιγραφές. Φέτα μην ξεχάσουν να προσφέρουν και greek yoghurt ( τουρκικά βέβαια) χαχαχαχα
Το τί αεροπλάνο φεύγει απο Ντύσσελντορφ με βρωμογερμαναράδες για Μποντρούμ -Νταλαμάν - Αττάλεια δέν περιγράφεται .
 
Και στις ζώνη που έχω επάνω 10 κιλά όταν βουτάω καλά σκεφτόμουν να φτιάξω ζώνη με βότσαλα θα τα βάφω και ανάλογα με το χρώμα του βυθού.Τερμα ο μόλυβδος τέρμα το πετρέλαιο τέρμα το κρέας,κοιτάξτε να πηδάτε όσο μπορειται γιατί με αυτούς όλους βλέπω να απαγορεύεται και το μουνι θα επιτρέπεται μόνο η άλλη τρύπα για όλες τις δουλειές για εξοικονόμηση ενέργειας .
Τέλος και τα πλαστικά....να δω από τι θα είναι η κ@ποτες...τώρα....χάρτινες :D :D
 
Τέλος και τα πλαστικά....να δω από τι θα είναι η κ@ποτες...τώρα....χάρτινες :D :D
Εκεί που πήγαν οι κάποτες ....άσε δε συμφέρει‼️θα φοράμε γάντι απ' τα τζάμπο κ θα ρίχνουμε μούτζες‼️ θυμάμαι τον Κιμούλη σε μια ταινία είχε φορέσει το Κουβέρ (πλαστικό)
 
Προβλημα δεν θα είναι ποτέ οι καποτες μην ανησυχείτε πάντα θα υπάρχει τρόπος.Την αντικατάσταση του πλαστικού να δω και του αλουμινίου που δε μιλά κανείς γι'αυτό να δω πόσο θα την πληρώσουμε.Το αλουμίνιο είναι ένα υλικό το οποίο υπάρχουν υπόνοιες ότι δημιουργεί προβλήματα υγείας έχω διαβάσει παλαιότερα κάπου και δεν πρέπει να χρησιμοποιείται για πόσιμα και τρόφιμα αλλά μάλλον αυτό δε συμφέρει να το ακουμπήσουμε.Το μόνο καλό για να χρησιμοποιείς για φαγητό και ποτό είναι το πήλινο και το γυάλινο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top