Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δλδ άμα σου δείξω φωτό τη Μόνικα ,θα πιστέψεις ότι την πήδηξα❓😆😆😆😆😆
Δεν θέλω να το πιστέψεις άσε να ξέρω εγώ τι κάνει το εργαλείο, μου φτάνει αλλά η ντουφέκια είναι με 9αρι πάντως έχω κανη που περνώντας το σκάκι επιμεταλωνεται σκληραίνει και βγαίνει χοντρυτερο.Το μυστικό της αχρωμιωτης άντε με έκανες και το μαρτυρησα.🤫🤫🤫🤫🤫🤫
 
Εγώ δεν φαγώθηκα απλά σας λέω την αλήθεια που αρνειστε πεισματικά ορίστε έριξα μια ντουφέκια βρέχονται το μεσημέρι με μια παλιοαχρωμιωτη από αυτές που δε σκοτώνουν με 3* μάντεψε μέτρα είναι η πλάτη μιας ηλεκτρικής κουζίνας
Πες μέτρα πρώτα και μετά θα μετρήσω και τα σκάγια αφού όλα είναι στην λαμαρίνα.

Κανονικά πρέπει να μετρήσω γύρω στα 600 σκάγια για #9.
Πόσα σκάγια λες είναι στην λαμαρίνα ?
 
Δεν θέλω να το πιστέψεις άσε να ξέρω εγώ τι κάνει το εργαλείο, μου φτάνει αλλά η ντουφέκια είναι με 9αρι πάντως έχω κανη που περνώντας το σκάκι επιμεταλωνεται σκληραίνει και βγαίνει χοντρυτερο.Το μυστικό της αχρωμιωτης άντε με έκανες και το μαρτυρησα.🤫🤫🤫🤫🤫🤫

Θα με μουρλανεις τωρα....??? Απο που βγαινει αυτο το επιμεταλωνεται και βγαινει χοντρυτερο ??
Πως το διαπιστωσες ???
 
Last edited:
Πες μέτρα πρώτα και μετά θα μετρήσω και τα σκάγια αφού όλα είναι στην λαμαρίνα.

Κανονικά πρέπει να μετρήσω γύρω στα 600 σκάγια για #9.
Πόσα σκάγια λες είναι στην λαμαρίνα ?
Η ντουφέκια είναι κοντά φίλε ακριβώς 22 μέτρα.
 
Αποχρωμίωσε την Beretta να το δεις και εσύ 😂
😂😂😂

Ξερεις ??? Δεν το ξερεις....Ακου.....Καποτε εμεινα εγκυος....φρικαρισε η κυρα και μου λεει...Πηγαινε αμεσως
να το ριξεις..... :D

Δεν πιστεύω να το πιστέψες

Ουτε εγω νομιζω να πιστεψεις αυτο που εγραψα ποιο πανω !!
Ελεος Γιαννη μου!!! Τα σκαγια ειναι απο μολυβι .....και οχι απο π@τσοδερμα...να τα τριψεις και να
χοντρινουν φιλε !!!
Το ξεσκισαμε το θεμα ...ελεος !!!!
 
Μπορεί όμως να έχω κάνει λάθος

View attachment 59984
Έχεις αφήσει κάτι ψιλά καμία 10 άρια αλλά δεν λει και κάτι γιατί δεν ξέρουμε και πόσα σκακια είχε το φυσίγγι σε γενικές γραμμές είναι μια νορμάλ ντουφέκια τίποτε παραπάνω
 
Τις κλασικές κανες των πρώτων Μπερέτα υπάρχουν κάποια ακόμη κυκλοφορούν .
Γιάννη πρόκειται για κανες πολύ προσεγμένες σε όλα , που προορίζονταν για περιστεροβολια και ήταν περιζήτητες .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top