Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
κενταυρος, 28ρια 7.50 ευρω το κουτι και 6.80 τα 24ρια... πολυ καλες τιμες. σημερινη ενημερωση!
28αρια έχει μόνο νο 8 δεν τα έχει σε 9. Έχει 28ρια νο 9,5 στα 7,5€ του τσιπούρα. Αρκετά αξιόλογα... Τα skeet του σταθερή αξία σε πολύ καλή τιμή
 
Γιατί δεν τα κράτησες για το γάμο σου!!!!!
Βρε Ηλια για τον γαμο και λοιπες ερταστικες εκδηλωσεις εχω τα εξης: 2 κουτια τορντο επετειακα , 1 κουτι τορντο πορτοκαλι , 1 κουτι τορντο κιτρινο , 1 βεντετα και 1 σουπερ τορντο.....
 
Κάνα b&p δεν έχεις?
Τα ξεφορτωθηκα ολα φιλε! Τα εδωσα σε ενα μπαρμπα στις Τσεργες. Καθεται στο παραθυρο του σταβλου και λιγοτερο απο 20 μετρα εχει κισσους. Οταν πεφτουν τα πουλια εκει καθεται στη σομπα διπλα και τους την μπουμπουναει απο το παραθυρο καθιστα! 7-8 κουτια ηταν. Του ειχα τονισει να μην ριχνει στην πισω καστανια αλλα μονο στην κοντινη....
 
Βρηκα σε μια ακρη ξεχασμενα 11 saga sporting no 9.5 και τα πηρα αποψε να φυγουν. Τι φυσιγγαρες!!!!
αν ειναι τα παλια στον πράσινο καλυκα ειναι εξαιρετικα με κρυο παγο κτλ . Τα ριχναμε κονιτσα στα κοτσυφια με -
 
αν ειναι τα παλια στον πράσινο καλυκα ειναι εξαιρετικα με κρυο παγο κτλ . Τα ριχναμε κονιτσα στα κοτσυφια με -
Αυτα ηταν. Δεν μασανε πουθενα 1 χρονο εριχνα αποκλειστικα αυτα σε 9μιση και 8μιση. Μετα πηραν πολυ πανω σε € και δεν ξαναπηρα.
 
Ρίξτα κ σε 7 παρά τέταρτο και θα
με θυμηθείς.... .yelling.
Κι όμως, πριν λίγα χρόνια έβγαλε η NSI φυσίγγι σκοπευτικό σε 7 και τέταρτο !!! (7 1/4) !!! .sarcastic. Το Fluo ήταν νομίζω? Δεν θυμάμαι καλά, από τα ακριβά ήταν πάντως...
Υ.Γ. Αλήθεια, αν αυτό δεν ήταν αποκλειστικά κόλπο marketing δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι ... ??? Τι νόημα έχει μια διαφορά 0,05 mm, είτε από το 7 είτε από το 7,5 ...
:rolleyes:
 
Last edited:
Κι όμως, πριν λίγα χρόνια έβγαλε η NSI φυσίγγι σκοπευτικό σε 7 και τέταρτο !!! (7 1/4) !!! .sarcastic.Το Fluo ήταν νομίζω? Δεν θυμάμαι καλά, από τα ακριβά ήταν πάντως...
Σωστός!
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτικά-Φυσίγγια-Αρχείο.64/page-98
Υ.Γ. Αλήθεια, αν αυτό δεν ήταν αποκλειστικά κόλπο marketing δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι ... ??? Τι νόημα έχει μια διαφορά 0,05 mm, είτε από το 7 είτε από το 7,5 ... :rolleyes:
.......Κολοκύθια.........
Αλλά σίγουρα κάποιος θα βρέθηκε που τα έριξε με μεγάλη επιτυχία κ όλο αυτό θα το απέδωσε σε άλλη μια μαγική διάμετρος σκαγίων...... 😂
 
28αρια έχει μόνο νο 8 δεν τα έχει σε 9. Έχει 28ρια νο 9,5 στα 7,5€ του τσιπούρα. Αρκετά αξιόλογα... Τα skeet του σταθερή αξία σε πολύ καλή τιμήκαι
Και τα ειχα αφησει το 2019 4,90 τα 28αρια και 4,50 τα 24 αρια. Α ρε ακριβεια
 
Back
Top