Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλησπέρα παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς αυτό το φυσίγγιο να μας πει γνώμες????View attachment 82879
Μια τέτοια ερώτηση δεν οδηγεί πουθενα γιατί μπορεί να ακουσεις και..εκατό διαφορετικες απόψεις όπως κ με κάθε αλλο φυσίγγι...
Και τότε τι θα κάνεις?
Θα το αγοράσεις η όχι?
Η θα μετράς πόσοι ήταν υπέρ κ ποσοι κατά?

Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.....

Παρόλα αυτα κ επειδή ζήτησες....γνωμες θα σου πω οτι για εμενα ήταν το καλυτερο (εμπορικο)φυσιγγι που εχω ρίξει με aquila σε μέρα με πολυ υγρασία.....
Ότι έπεσε ήταν...θεοξερο και "τζάμι".....
 
Μια τέτοια ερώτηση δεν οδηγεί πουθενα γιατί μπορεί να ακουσεις και..εκατό διαφορετικες απόψεις όπως κ με κάθε αλλο φυσίγγι...
Και τότε τι θα κάνεις?
Θα το αγοράσεις η όχι?
Η θα μετράς πόσοι ήταν υπέρ κ ποσοι κατά?

Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.....

Παρόλα αυτα κ επειδή ζήτησες....γνωμες θα σου πω οτι για εμενα ήταν το καλυτερο (εμπορικο)φυσιγγι που εχω ρίξει με aquila σε μέρα με πολυ υγρασία.....
Ότι έπεσε ήταν...θεοξερο και "τζάμι".....
Θα σου πω τα Χριστούγεννα ρε dianakia
 
Μια τέτοια ερώτηση δεν οδηγεί πουθενα γιατί μπορεί να ακουσεις και..εκατό διαφορετικες απόψεις όπως κ με κάθε αλλο φυσίγγι...
Και τότε τι θα κάνεις?
Θα το αγοράσεις η όχι?
Η θα μετράς πόσοι ήταν υπέρ κ ποσοι κατά?

Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.....

Παρόλα αυτα κ επειδή ζήτησες....γνωμες θα σου πω οτι για εμενα ήταν το καλυτερο (εμπορικο)φυσιγγι που εχω ρίξει με aquila σε μέρα με πολυ υγρασία.....
Ότι έπεσε ήταν...θεοξερο και "τζάμι".....
Έριξα ένα κουτί αλλά έπεσα σε παρτίδα που έλειπαν τα σκάγια.Οσες τσίχλες πέρασαν με το που άνοιξα το δεύτερο φόραγαν ωτοασπιδες για κάποιο λόγο.
 
Θα σου πω τα Χριστούγεννα ρε dianakia
Eγω σου ειπα ρε φίλε....
Από εκεί κ πέρα ευχομαι να μείνεις ευχαριστημένος...........

Έριξα ένα κουτί αλλά έπεσα σε παρτίδα που έλειπαν τα σκάγια.Οσες τσίχλες πέρασαν με το που άνοιξα το δεύτερο φόραγαν ωτοασπιδες για κάποιο λόγο.
Σε τρυγόνια τα έριξες ποιες
τσίχλες μου λες??? .yelling.
 
Eγω σου ειπα ρε φίλε....
Από εκεί κ πέρα ευχομαι να μείνεις ευχαριστημένος...........


Σε τρυγόνια τα έριξες ποιες
τσίχλες μου λες??? .yelling.
Μόλις κλαμπανισα το 4ο τότε τα άλλαξα ρε...
Τα υπόλοιπα είπα να τα ρίξω στις τσίχλες με τα ίδια θεαματικά αποτελέσματα.Εχω καμία 15αρια ακόμα.Χαριζονται σε γενναίο συνάδελφο!
 
Back
Top