Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
μα Νικο για δεκατα μιλαμε αν εχασε 2 δεκατα εισαι στα κανονικα !!! πιο πηθανο ειναι να ειναι 18,4+++ ο αυλος της παρα 18,2!!
απο το 18,4 στο 18,2 δε μιλαμε για δεκατα χιλιοστου το οργανο εδειξε 18,2++ αντε να το πιασεις 18,3
 
το θεωρειτε αμηλιτεα διαδορα σε ενα αυλο που ψαχνεις να βρεις το τσοκαρισμα
κ οταν ελεγα πριν για την διαφορα αν ηταν 18,3κ τοσα μικρο ++ θα ελαγα ενταξη ειναι στις αποκλησεις του οργανου να χανει καποια mm του δεκατου αλλα ενα μικρομετρο ακριβειας δεν χανει δεκατα
 
το θεωρειτε αμηλιτεα διαδορα σε ενα αυλο που ψαχνεις να βρεις το τσοκαρισμα
κ οταν ελεγα πριν για την διαφορα αν ηταν 18,3κ τοσα μικρο ++ θα ελαγα ενταξη ειναι στις αποκλησεις του οργανου να χανει καποια mm του δεκατου αλλα ενα μικρομετρο ακριβειας δεν χανει δεκατα
Τα 2 δέκατα είνα χοντρικά 1 τσοκ διαφορά, αλλά αν αυτό έκανε την διαφορά μεταξύ επιτυχίας και αποτυχίας όλοι με ένα μικρόμετρο στην τσέπη θα γυρίζαμε.
Δεν ξέρω πως μέτρησες Νίκο αλλά κανονικά θες αυλόμετρο διακριβωμένο.
 
Τα 2 δέκατα είνα χοντρικά 1 τσοκ διαφορά, αλλά αν αυτό έκανε την διαφορά μεταξύ επιτυχίας και αποτυχίας όλοι με ένα μικρόμετρο στην τσέπη θα γυρίζαμε.
Δεν ξέρω πως μέτρησες Νίκο αλλά κανονικά θες αυλόμετρο διακριβωμένο.
εχεις δει αυλομετρο?
αν κρινεις οταν ενα τσοκ διαφορα που δεν ηταν ενα παρτε τα στοιχεια απο τις εταιριες καντε τις πραξεις παρτε κανες πηγαινεται να κανετε μια μετρηση σε ενα οπλοργο, εμεις αυτο κριναμε σωστο αυτο καναμε (α και δεν ηταν θεμα ετιτυχιων)
Καλη συνεχεια
 
Καλησπερα στην ομαδα..εχει κανει κανεις κωνο στην 155;
Εγω δεν θα έκανα κώνο σε κανένα τουφέκι δεν θα πείραζα κάτι τόσο κοντά στα ματια μου απο τη στιγμή που δεν θα γίνει μετά δοκιμή για αντοχή όπως κάνουν τα εργοστάσια
 
εχεις δει αυλομετρο?
αν κρινεις οταν ενα τσοκ διαφορα που δεν ηταν ενα παρτε τα στοιχεια απο τις εταιριες καντε τις πραξεις παρτε κανες πηγαινεται να κανετε μια μετρηση σε ενα οπλοργο, εμεις αυτο κριναμε σωστο αυτο καναμε (α και δεν ηταν θεμα ετιτυχιων)
Καλη συνεχεια
Νικόλα τα πράγματα είναι απλά. Άσχετα με τον αυλό, που για τους περισσότερους από εμάς είναι δύσκολο να τον μετρήσουμε, αν θες να δεις τι τσοκ είναι αυτό που ρίχνεις θα το δεις μόνο με την απόδοση του στον πίνακα.
Μπορει να μην είναι αυτο που γράφει.
Το θεωρώ δύσκολο για μια εταιρεία να πάει από 18,4 σε 18,2...βέβαια πολλά έχουν δει τα μάτια μας....
 
εχεις δει αυλομετρο?
αν κρινεις οταν ενα τσοκ διαφορα που δεν ηταν ενα παρτε τα στοιχεια απο τις εταιριες καντε τις πραξεις παρτε κανες πηγαινεται να κανετε μια μετρηση σε ενα οπλοργο, εμεις αυτο κριναμε σωστο αυτο καναμε (α και δεν ηταν θεμα ετιτυχιων)
Καλη συνεχεια
Νικο μην "αρπαζεσαι" τα τσοκ τα βλεπεις οπως σου ειπε πιο πανω ο Στρατος απο την αποδοση τους !! το lm που σου εγραψα πιο πανω ειναι στη σωστη ονομαστηκη διαμετρο δλδ 1 δεκατο ανοιχτοτερο απο το 3* μαμα αλλα βγαζει πιο καλες τουφεκιες απο το 3* μαμα
 
Γεια σε όλους επειδή είμαι νέος κυνηγός και δεν μου έδωσαν οδηγίες στα ελληνικά για την baikal mp155 μήπως θα μπορούσατε εσείς να μου στείλετε τις οδηγίες χρήσης για το όπλο αυτό μέσω κάποιου συνδέσμου η φωτογραφίας ;; ( Προς όλους το μήνυμα αυτό )
 
Γεια σας μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε μέσω συνδέσμου ή φωτογραφίας τις οδηγίες χρήσης στα Ελληνικά της καραμπίνας baikal mp 155 γιατί είμαι νέος κυνηγός και δεν μου στείλανε οδηγίες στα ελληνικά όταν αγόρασα την καραμπίνα αυτή
 
Γεια σας μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε μέσω συνδέσμου ή φωτογραφίας τις οδηγίες χρήσης στα Ελληνικά της καραμπίνας baikal mp 155 γιατί είμαι νέος κυνηγός και δεν μου στείλανε οδηγίες στα ελληνικά όταν αγόρασα την καραμπίνα αυτή
Πάρε στην αντιπροσωπεία
 
Επειδή δεν νομίζω ότι θα μου απαντήσουν γιατί τους έχω στείλει εδώ και μέρες . Ρωτάω εσάς να μου στείλετε αν μπορείτε
Εγώ πιστεύω ότι αν πάρεις τηλέφωνο θα κάνεις τη δουλειά σου, όχι μήνυμα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top