Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
με έφτιαξε η αστυνομία λείπει με αδεια ο αυτος που της φτιάχνει και τα γυρίσει 8 Αυγούστου οπότε η αδεια μου λέει γύρω στον 15 Αυγούστου θα είναι έτοιμη..........:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:.hair.
Παναγιώτη μου και εγώ στην ίδια φάση είμαι. Τι να κάνουμε πρέπει να πάρει άδεια και ο άνθρωπος, απλά θα έπρεπε πιστεύω να μην είναι ένας και μοναδικός σε κάθε τμήμα. Υπομονή και εγώ σε αναμμένα κάρβουνα είμαι.
 
Παναγιώτη μου και εγώ στην ίδια φάση είμαι. Τι να κάνουμε πρέπει να πάρει άδεια και ο άνθρωπος, απλά θα έπρεπε πιστεύω να μην είναι ένας και μοναδικός σε κάθε τμήμα. Υπομονή και εγώ σε αναμμένα κάρβουνα είμαι.
Ναι να πάρει αλλά δεν έπρεπε να το αντικαθιστά κάποιος.. στον στρατο τελικά παρόλα τα στραβά που εχει εκει δουλεύουν όλα και τα γραφεία πάντα υπάρχει αντικαταστάτης
 
Παναγιώτη μου και εγώ στην ίδια φάση είμαι. Τι να κάνουμε πρέπει να πάρει άδεια και ο άνθρωπος, απλά θα έπρεπε πιστεύω να μην είναι ένας και μοναδικός σε κάθε τμήμα. Υπομονή και εγώ σε αναμμένα κάρβουνα είμαι.
στο ιδιο τμήμα πήγαμε; ΄.my man.
 
Εδώ ακυρώνονται μεταμοσχεύσεις, στην έκδοση άδειας θα κολλαγαμε; Όντως στο στρατό υπάρχει σχεδόν πάντα αντικαταστάτης και ισχύει το ουδείς αναντικατάστατος. Στα σώματα ασφαλείας μπορεί να ισχύει κάτι άλλο.
 
Ναι να πάρει αλλά δεν έπρεπε να το αντικαθιστά κάποιος.. στον στρατο τελικά παρόλα τα στραβά που εχει εκει δουλεύουν όλα και τα γραφεία πάντα υπάρχει αντικαταστάτης
Στο στρατό δεν υπάρχει δημοκρατία όμως αχαχαχαχαχα
 
Ναι να πάρει αλλά δεν έπρεπε να το αντικαθιστά κάποιος.. στον στρατο τελικά παρόλα τα στραβά που εχει εκει δουλεύουν όλα και τα γραφεία πάντα υπάρχει αντικαταστάτης
Το ιδιο μου είπανε κ μένα τον μαρτη... Οποτε πηγα στον διοικητή κ λεω επί λέξει... Εσεις θεωρείται οτι το ετος 2022, η δικαιολογια '' λείπει ο υπεύθυνος έκδοσης αδειων με αδεια'' είναι αποδεκτη απο τον πολίτη;.. Αυτη είναι η αστυνομία του 2022;..με νοοτροπία δημοσιου του 1980;; την αλλη μερα ήταν έτοιμη η άδεια
 
Το ιδιο μου είπανε κ μένα τον μαρτη... Οποτε πηγα στον διοικητή κ λεω επί λέξει... Εσεις θεωρείται οτι το ετος 2022, η δικαιολογια '' λείπει ο υπεύθυνος έκδοσης αδειων με αδεια'' είναι αποδεκτη απο τον πολίτη;.. Αυτη είναι η αστυνομία του 2022;..με νοοτροπία δημοσιου του 1980;; την αλλη μερα ήταν έτοιμη η άδεια
Ναι ρε συ, απλά βαριούνται.

Παίνω άδεια 2 ώρες και πάω ένα χαρτί της γυναίκας μου στην Λιβαδειά.
Ααα μου λένε δεν είναι εδώ η υπεύθυνη που ασχολείται με αυτά. Έλα Δευτέρα
Δώστο εσύ της λέω ... (Δίπλα γραφείο μιλάμε).
Δεν είμαι εγώ υπεύθυνη.
Φώναξε τώρα τον προϊστάμενό σου μην γίνει τέτοιος πανικός που θα τον βλέπεις και δεν θα το πιστεύεις.
Οκ φέρτο θα της το δώσω :) :) :)
Ένα χαρτί ρε συ στο διπλανό γραφείο !!!!

Δεν είναι όμως όλοι έτσι.
Τα τελευταία χρόνια έχει βελτιωθεί η κατάσταση.
 
Ναι να πάρει αλλά δεν έπρεπε να το αντικαθιστά κάποιος.. στον στρατο τελικά παρόλα τα στραβά που εχει εκει δουλεύουν όλα και τα γραφεία πάντα υπάρχει αντικαταστάτης
Υπάρχουν αντικαταστάτες..... απλά δεν το λένε σε όλους......
 
Το ιδιο μου είπανε κ μένα τον μαρτη... Οποτε πηγα στον διοικητή κ λεω επί λέξει... Εσεις θεωρείται οτι το ετος 2022, η δικαιολογια '' λείπει ο υπεύθυνος έκδοσης αδειων με αδεια'' είναι αποδεκτη απο τον πολίτη;.. Αυτη είναι η αστυνομία του 2022;..με νοοτροπία δημοσιου του 1980;; την αλλη μερα ήταν έτοιμη η άδεια
Κάτσει να του μαθου κιγω αποξου ,να του λιεου ,μη τυχόν κι μας χρειαστεί‼️που ξέρς καμία Φούρα‼️
 
Ναι ρε συ, απλά βαριούνται.

Παίνω άδεια 2 ώρες και πάω ένα χαρτί της γυναίκας μου στην Λιβαδειά.
Ααα μου λένε δεν είναι εδώ η υπεύθυνη που ασχολείται με αυτά. Έλα Δευτέρα
Δώστο εσύ της λέω ... (Δίπλα γραφείο μιλάμε).
Δεν είμαι εγώ υπεύθυνη.
Φώναξε τώρα τον προϊστάμενό σου μην γίνει τέτοιος πανικός που θα τον βλέπεις και δεν θα το πιστεύεις.
Οκ φέρτο θα της το δώσω :) :) :)
Ένα χαρτί ρε συ στο διπλανό γραφείο !!!!

Δεν είναι όμως όλοι έτσι.
Τα τελευταία χρόνια έχει βελτιωθεί η κατάσταση.
Ναι όντως έχει βελτιωθεί‼️τώρα δεν μας κρατάνε στην ουρά‼️ περιμένοντας να κλείσει η άλλη το τηλ ‼️πριν μάθουμε οοοοοολοι εκεί αν τελικά κερατωσε η Σούλα τον Τάκη κ πως πήγε η μπιρίμπα‼️
Πραγματικό περιστατικό στη Λάρισα‼️ δεν θα πω την υπηρεσία,πέρασαν 15 χρόνια‼️
 
Ναι να πάρει αλλά δεν έπρεπε να το αντικαθιστά κάποιος.. στον στρατο τελικά παρόλα τα στραβά που εχει εκει δουλεύουν όλα και τα γραφεία πάντα υπάρχει αντικαταστάτης
Ίσως είναι πιο περίπλοκο το θέμα και δεν αφήνει άλλον στη θέση του ,αυτός που είναι στις άδειες.Πρεπει να έχει ευθύνη και στα προσωρινά δεσμευμενα-. κατεσχεμενα .
 
Ίσως είναι πιο περίπλοκο το θέμα και δεν αφήνει άλλον στη θέση του ,αυτός που είναι στις άδειες.Πρεπει να έχει ευθύνη και στα προσωρινά δεσμευμενα-. κατεσχεμενα .
Κ .....αν ο τόσο υπεύθυνος ‼️ αποφασίσει μια ωραία πρωία των διακοπών,να αφήσει τον μάταιο τούτο κόσμο....πότε θα τον αναπληρώσουν❓❓❓
 
Ίσως είναι πιο περίπλοκο το θέμα και δεν αφήνει άλλον στη θέση του ,αυτός που είναι στις άδειες.Πρεπει να έχει ευθύνη και στα προσωρινά δεσμευμενα-. κατεσχεμενα .
το τμημα ασφαλειας ασχολειται με τις αδειες των οπλων...και δεν ειναι ενα ατομο μονο που κανει αυτη τη δουλεια..και σιγα τη δουλεια δηλαδη...να καρφιτσωσει τη φωτογραφια στην αιτηση και να γραψει τα στοιχεια ...φοβερη επιστημη..μετα οταν πας με το οπλο παιρνεις την αδεια στο διπτυχο και τσεκαρει τον αριθμο κλπ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top