Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ωραίο τουφέκι το black eagle. Ισως και να το προτιμούσα άν το έβγαζε με την power bore. Οχι οτι ξέρουμε σίγουρα οτι είναι καλύτερη, αλλά αφου διαφημίζεται ως πιο αποδοτική η benelli επρεπε σε ένα απο τα black eagle να την κουμπώσει.
 
Ωραίο τουφέκι το black eagle. Ισως και να το προτιμούσα άν το έβγαζε με την power bore. Οχι οτι ξέρουμε σίγουρα οτι είναι καλύτερη, αλλά αφου διαφημίζεται ως πιο αποδοτική η benelli επρεπε σε ένα απο τα black eagle να την κουμπώσει.
Το θέμα είναι να μην δώσω 2000€ και πάρω ένα σύνολο απο SBE και μια κάνη από Μ2 όχι ότι έχω πρόβλημα με την Μ2 αλλά αν είναι έτσι παίρνω μια comfort με 1100€ δεν χρειάζεται να δώσω τόσα λεφτά.
 
Το θέμα είναι να μην δώσω 2000€ και πάρω ένα σύνολο απο SBE και μια κάνη από Μ2 όχι ότι έχω πρόβλημα με την Μ2 αλλά αν είναι έτσι παίρνω μια comfort με 1100€ δεν χρειάζεται να δώσω τόσα λεφτά.
Μα γι αυτό ακριβώς το λόγο προτίμησα την be diamond. Γιατί έχει 2000 αλλά τα χει όλα!
 
Μα γι αυτό ακριβώς το λόγο προτίμησα την be diamond. Γιατί έχει 2000 αλλά τα χει όλα!
Έχω στραβώσει που μου έρχεται να πάω να την αλλάξω και να πάρω την Α5 grand passage τα ίδια λεφτά ακριβός έχει μιας και την έχω πληρώσει. Δεν έχω πρόβλημα που δεν έχει crio κάνη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται η εταιρία σε δυο βίντεο και στο site γράφει ότι έχει ενώ αυτές που έρχονται Ελλάδα δεν έχουν τι παίζει δεν καταλαβαίνω :mad:
 
Έχω στραβώσει που μου έρχεται να πάω να την αλλάξω και να πάρω την Α5 grand passage τα ίδια λεφτά ακριβός έχει μιας και την έχω πληρώσει. Δεν έχω πρόβλημα που δεν έχει crio κάνη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται η εταιρία σε δυο βίντεο και στο site γράφει ότι έχει ενώ αυτές που έρχονται Ελλάδα δεν έχουν τι παίζει δεν καταλαβαίνω :mad:
Γράφει crio τσοκ στο site του Καλκατζακου. Μπορεί να είναι μόνο τα τσοκ; Δεν ξέρω δεν έχω ιδέα.
 
Γράφει crio τσοκ στο site του Καλκατζακου. Μπορεί να είναι μόνο τα τσοκ; Δεν ξέρω δεν έχω ιδέα.
Στο βίντεο κάνει παρουσίαση ο διευθυντής πωλήσεων της benelli και το αναφέρει κιόλας δεν είναι ότι το γράφει μόνο
 
Έχω στραβώσει που μου έρχεται να πάω να την αλλάξω και να πάρω την Α5 grand passage τα ίδια λεφτά ακριβός έχει μιας και την έχω πληρώσει. Δεν έχω πρόβλημα που δεν έχει crio κάνη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται η εταιρία σε δυο βίντεο και στο site γράφει ότι έχει ενώ αυτές που έρχονται Ελλάδα δεν έχουν τι παίζει δεν καταλαβαίνω :mad:
Κάποιο λάθος κάνει ο καλκατζακος εξαλου αν το δεις από κοντά γράφει επάνω τι έχει δεν μπορεί να κάνει σε επίσημη παρουσίαση λάθος ο κατασκευαστής.
 
Σε επίσημο βιντεάκι από την benelli που παρουσιάζει το όπλο γράφει ότι έχει crio κάνη εδώ ο αντιπρόσωπος λέει ότι δεν εχει ποιος κοροϊδεύει ποιον τελικά…..
View attachment 51861
Ενταξει μωρε...μπορει ο αλλοπροσωπος να εβαλε κανη απο Μ2 επανω...παλι καλα δεν ειναι?
 
Έχω στραβώσει που μου έρχεται να πάω να την αλλάξω και να πάρω την Α5 grand passage τα ίδια λεφτά ακριβός έχει μιας και την έχω πληρώσει. Δεν έχω πρόβλημα που δεν έχει crio κάνη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται η εταιρία σε δυο βίντεο και στο site γράφει ότι έχει ενώ αυτές που έρχονται Ελλάδα δεν έχουν τι παίζει δεν καταλαβαίνω :mad:
Στο σαιτ της εταιρείας αναφέρεται ξεκαθαρα ότι η μαυρος αετος 3 ιντσες ειναι οπλο με κανη crio..
 
Στο σαιτ της εταιρείας αναφέρεται ξεκαθαρα ότι η μαυρος αετος 3 ιντσες ειναι οπλο με κανη crio..
Ναι και όταν τους πήρα μου έλεγαν δεν είναι και είναι λάθος του site και κάτι τέτοια!!! Εδώ όμως στο βίντεο το αναφέρει κιόλας. Και μιλάω για μην αντιπροσωπία
 
Πλακα κανω...η ελληνες επαγγεμαλτιες ειναι 4thepouch λιγο πολυ.
Θα πω σήμερα να την δω αυτή που πήρα από κοντά να δω και έχει ίδια κάνη με την Μ2 και ταιριάζει η μια με την άλλη έχει πέσει πατέντα για την ελληνική αγορά μάλλον αλλά με τιμή στα ύψη
 
https://benelli.it/en/arma/black-eagle
εδω ξεκαθαρα αναφερεται οτι εχει κανη crio....παρε ενα τηλεφωνο εκει που αγορασες το οπλο και ρωτα αν στην αριστερη πλευρα της κανης γραφει crio...
Δεν χρειάζεται να πάρω μα την είδα αφού την πλήρωσα κιόλας απλά δεν την έχω πάρει ακόμη λόγο άδειας μου είπαν ότι μπορώ να την αλλάξω αν θέλω.
 
https://benelli.it/en/arma/black-eagle
εδω ξεκαθαρα αναφερεται οτι εχει κανη crio....παρε ενα τηλεφωνο εκει που αγορασες το οπλο και ρωτα αν στην αριστερη πλευρα της κανης γραφει crio...
Αυτό ακριβώς. Αν δεν γράφει πάνω στην κάννη crio τότε μάλλον πάνε να σου πουλήσουν ίσως παλιότερο μοντέλο ή κάποιο stock. Είναι όμως παράξενο γιατί έχω την εντύπωση ότι όλες οι SB3 εχουν crio κάννες. Μάλλον θα κάνει λάθος ο μαγαζάτορας που σου την πουλάει και τελικά θα είναι σωστό το όπλο με crio κάννη. Έλεγξε το και αν δεν είναι crio μην την πάρεις. Δείξε του το και στο site της benelli ώστε να μην μπορεί να σου λέει μα και μου. Απαίτησε τα λεφτά σου πίσω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top