Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Εμένα πάντως μου αρέσει η κάννη να είναι γυαλιστερή. Οι ματ δε μου αρέσουν. Και θέλω και 71 εκ. με μπίλια ασημι και φλατ ρίγα. Αυτες είναι οι απαιτήσεις μου.
Κώστα ξέρεις οτι πηρες το πιο αξιόπιστο οπλο συμφωνα με τεστ που έγινε στην Αργεντινή;
 
Last edited:
Λοιπόν κι εγώ ξεμπερδεψα με το δελτίο οπλοκατοχής. Το οπλο μου είναι κατασκευασμένο το 2003 και δεν είχα κανένα πρόβλημα με το κλείστρο που δεν είχε νούμερα. Πόσο να έκανε η Μ1 το 2003 άραγε; Γιατί εγώ την πήρα 790 και υποψιάζομαι ότι τότε θα έκανε 1500. Άμα ξέρει κανείς ας με διαφωτίσει
 
Λοιπόν κι εγώ ξεμπερδεψα με το δελτίο οπλοκατοχής. Το οπλο μου είναι κατασκευασμένο το 2003 και δεν είχα κανένα πρόβλημα με το κλείστρο που δεν είχε νούμερα. Πόσο να έκανε η Μ1 το 2003 άραγε; Γιατί εγώ την πήρα 790 και υποψιάζομαι ότι τότε θα έκανε 1500. Άμα ξέρει κανείς ας με διαφωτίσει
Μαυραγορίτη ‼️
 
Λοιπόν κι εγώ ξεμπερδεψα με το δελτίο οπλοκατοχής. Το οπλο μου είναι κατασκευασμένο το 2003 και δεν είχα κανένα πρόβλημα με το κλείστρο που δεν είχε νούμερα. Πόσο να έκανε η Μ1 το 2003 άραγε; Γιατί εγώ την πήρα 790 και υποψιάζομαι ότι τότε θα έκανε 1500. Άμα ξέρει κανείς ας με διαφωτίσει
1300 με 1400 πρέπει να έπαιζε τότε
 
Λοιπόν κι εγώ ξεμπερδεψα με το δελτίο οπλοκατοχής. Το οπλο μου είναι κατασκευασμένο το 2003
Επίσης σε δύο περιπτώσεις που ξέρω φίλων μου τα πλαστικά είναι όπως όταν το πήραν που λέει ο λόγος
Επειδή είχαν ακουστεί ορισμένα παράπονα για μετέπειτα μοντέλα για πολυμερισμό των πλαστικών
Σκυλιά και τα δύο,ειδικά ο ένας η λέξη ασέλγεια είναι λίγη για να περιγράψει το τι έχει τραβήξει το όπλο και το έχει πάρει όταν πρωτοβγήκε
 
Λοιπόν κι εγώ ξεμπερδεψα με το δελτίο οπλοκατοχής. Το οπλο μου είναι κατασκευασμένο το 2003 και δεν είχα κανένα πρόβλημα με το κλείστρο που δεν είχε νούμερα. Πόσο να έκανε η Μ1 το 2003 άραγε; Γιατί εγώ την πήρα 790 και υποψιάζομαι ότι τότε θα έκανε 1500. Άμα ξέρει κανείς ας με διαφωτίσει
Φιλε μου την m1 την πηρες καινουρια?
 
Επίσης σε δύο περιπτώσεις που ξέρω φίλων μου τα πλαστικά είναι όπως όταν το πήραν που λέει ο λόγος
Επειδή είχαν ακουστεί ορισμένα παράπονα για μετέπειτα μοντέλα για πολυμερισμό των πλαστικών
Σκυλιά και τα δύο,ειδικά ο ένας η λέξη ασέλγεια είναι λίγη για να περιγράψει το τι έχει τραβήξει το όπλο και το έχει πάρει όταν πρωτοβγήκε
Κοίταξε εγώ δεν τα κακομεταχειρίζομαι τα όπλα γενικά. Μετά από βολή ή από βροχή το όπλο λύνεται, καθαρίζεται και λιπαίνεται εκ νέου. Πολύ ενθαρρυντικά αυτά που μου λες όμως, μακάρι να βγει καλό.
 
61 πόντους είναι. Σε ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη,να είσαι καλά.
Πως γινεται αυτο εγω ρωτησα για την m1 3 καταστηματα και ολοι μου είπανε 71 βγαινει μονο και έτυχε κιολας την ειδα σε καταστημα που την ειχε παραγγελία καποιος κυριος και την πηρε 71 την ηθελε 61 και αυτος και δεν έβγαινε
 
Πως γινεται αυτο εγω ρωτησα για την m1 3 καταστηματα και ολοι μου είπανε 71 βγαινει μονο και έτυχε κιολας την ειδα σε καταστημα που την ειχε παραγγελία καποιος κυριος και την πηρε 71 την ηθελε 61 και αυτος και δεν έβγαινε
Κάνε ένα τηλέφωνο στον Καλκατζακο εγώ από εκεί την πήρα και είχε.
 
Πως γινεται αυτο εγω ρωτησα για την m1 3 καταστηματα και ολοι μου είπανε 71 βγαινει μονο και έτυχε κιολας την ειδα σε καταστημα που την ειχε παραγγελία καποιος κυριος και την πηρε 71 την ηθελε 61 και αυτος και δεν έβγαινε
Αριστερη ή δεξια, γιατι του Κωστα ειναι αριστερη αν δεν κανω λαθος.
 
Πως γινεται αυτο εγω ρωτησα για την m1 3 καταστηματα και ολοι μου είπανε 71 βγαινει μονο και έτυχε κιολας την ειδα σε καταστημα που την ειχε παραγγελία καποιος κυριος και την πηρε 71 την ηθελε 61 και αυτος και δεν έβγαινε
Είναι αριστερή του Κώστα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top