Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Πως γινεται αυτο εγω ρωτησα για την m1 3 καταστηματα και ολοι μου είπανε 71 βγαινει μονο και έτυχε κιολας την ειδα σε καταστημα που την ειχε παραγγελία καποιος κυριος και την πηρε 71 την ηθελε 61 και αυτος και δεν έβγαινε
Την θες για πέρδικα γι'αυτό σε τρώει να είναι κοντή η κάννη;
 
Αριστερη ή δεξια, γιατι του Κωστα ειναι αριστερη αν δεν κανω λαθος.
Είναι αριστερή του Κώστα.
Γτ τι σημασία εχει αυτο ρε παιδια τι δεξια και αριστερή δεν πρέπει να βγαίνει και στις δυο το ιδιο
 
Γτ τι σημασία εχει αυτο ρε παιδια τι δεξια και αριστερή δεν πρέπει να βγαίνει και στις δυο το ιδιο
Οι αριστερες δεν ζητιουνται οσο οι δεξιες και σε μεγαλα μαγαζια μπορει να υπαρχει πιο ευκολα σε στοκ.
 
Στοκ στις ημέρες που διανύουμε δεν υπάρχει σε κανένα μαγαζί..... αυτά που βγαίνουν σε προσφορές είναι όπλα που υπήρχαν σε κάποια αποθήκη της εταιρείας ή της αντιπροσωπείας και τα βγάζουν σε προσφορά για να φύγουν.... είδατε αυτό που πήρε ο Κώστας είναι παραγωγής 2003..... όχι ότι σημαίνει κάτι αυτό για την ποιότητα ή την αξιοπιστία του όπλου......
 
Γτ τι σημασία εχει αυτο ρε παιδια τι δεξια και αριστερή δεν πρέπει να βγαίνει και στις δυο το ιδιο
Όταν ήρθαν μπορεί και να είχε τώρα ότι έχει μείνει στοκ
Ακριβως Γιωργο..Γενικα ψάχνομαι για οπλο γτ με την Remington μου φύγανε τα χερια
Και με 71 θα δεις διαφορά σε σχέση με την Remington,αν και νομίζω ότι είναι βαρύτερη η Μ1 σε σχέση με την Μ2 τις έχω πιάσει και τις δύο αλλά πάνε χρόνια
Για την τιμή που την δίνουν είναι ευκαιρία αλλά αφού θες να πάρεις καινούργιο όπλο να το πάρεις όπως το θες
 
Όταν ήρθαν μπορεί και να είχε τώρα ότι έχει μείνει στοκ

Και με 71 θα δεις διαφορά σε σχέση με την Remington,αν και νομίζω ότι είναι βαρύτερη η Μ1 σε σχέση με την Μ2 τις έχω πιάσει και τις δύο αλλά πάνε χρόνια
Για την τιμή που την δίνουν είναι ευκαιρία αλλά αφού θες να πάρεις καινούργιο όπλο να το πάρεις όπως το θες
Η m1 είναι βαρύτερη από την m2 λόγω αποθήκης.....
 
Ψάξε για καμιά super 90 μεταχειρισμένη.....θα σε βολεψει μια χαρά....
Εκεί που είναι να δώσει 790 για Μ1 καινούργια δίνει 950 και παίρνει την montefeltro καινούργια και με comfort άμα το γουστάρει
Η m1 είναι βαρύτερη από την m2 λόγω αποθήκης.....
Με μεγάλη αποθήκη ήταν και οι δύο
 
Εκεί που είναι να δώσει 790 για Μ1 καινούργια δίνει 950 και παίρνει την montefeltro καινούργια και με comfort άμα το γουστάρει

Με μεγάλη αποθήκη ήταν και οι δύο
Η m 1 έχει αποθήκη 4 φυσιγγίων χωρίς την προσθήκη και η m2 2 φυσιγγίων..... επίσης χωρίς την προσθήκη.... οπότε και προσθήκη να βάλεις πάλι θα έχουν διαφορά
 
Εκεί που είναι να δώσει 790 για Μ1 καινούργια δίνει 950 και παίρνει την montefeltro καινούργια και με comfort άμα το γουστάρει

Με μεγάλη αποθήκη ήταν και οι δύο
Η καινουρια modefeltro έχει 1300€ η προηγούμενη σαν του Κώστα είχε τόσο και μόνο σε στοκ θα την βρεις γιατί τώρα που έβγαλε την καινουρια πιθανών να σταματήσει την παλιά
 
Η καινουρια modefeltro έχει 1300€ η προηγούμενη σαν του Κώστα είχε τόσο και μόνο σε στοκ θα την βρεις γιατί τώρα που έβγαλε την καινουρια πιθανών να σταματήσει την παλιά
Γιατί έτσι που χάζευα πέτυχα αυτά και χωρίς comfort 890 νομίζω,πρέπει να παίζουν μερικές ακόμα όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε....Screenshot_20220819-000825_Chrome.jpg
 
Η m1 έχει αποθήκη 4 φυσιγγίων χωρίς την προσθήκη και η m2 2 φυσιγγίων..... επίσης χωρίς την προσθήκη.... οπότε και προσθήκη να βάλεις πάλι θα έχουν διαφορά
Η m2 παίρνει 3 φυσίγγια στην αποθήκη (χωρίς τον μειωτήρα) και ένα στην θαλάμη.
Σύνολο 4.
 
Την θες για πέρδικα γι'αυτό σε τρώει να είναι κοντή η κάννη;
Είχα montefeltro super 90 με 61 cm κάνη και εξωτερικά τσοκ μετά αγόρασα και μια κάνη καινουρια 53cm με εσωτερικά τσοκ και έφτιαξα το καλύτερο αυτογεμες για πέρδικα για τα δικά μου γούστα........ Περισσότερο όσο αφορά το ζύγισμα....
 
Από τις Remington 1187 ανώτερες ή κατώτερες οι crio ;
Την Τουφεκιά της fabarm παντός δεν την φτάνει η crio κάνη από remi δεν έχω εμπειρία αρκετή. Παντός σήμερα που ρίχναμε και κάναμε δοκιμές σε χαρτόνια με το φίλο μου αυτός rafaello crio 66εκ 3* και εγώ το ίδιο ακριβός σε κάνη και τσοκ μπορώ να πω ότι πήγαν ακριβός το ίδιο εκτός μια Τουφεκιά που ήταν πολύ καλύτερη δικιά μου όλες με τα ίδια φυσίγγια. Αλλά εκείνο που είχε διαφορά ήταν το λάκτισμα με 32 γρ που ρίχναμε η black eagle είχε πολύ καλή συμπεριφορά και πολύ λιγότερο λάκτισμα από την rafaello με comfort κοντακι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top