To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του HL. Είμαι ο Άρης και μένω μόνιμα στην Αμαλιαδα. Παρακολουθούσα τη παρεα και τις εμπειρίες της καιρό τώρα σε σημείο εθισμού.

Αλλος ένας εθισμένος στην παρέα .
Αρίστο καλώς όρισες .
 
Κυνηγετικές εμπειρίες μηδαμινές και αυτές με το πατέρα. θα βγάλω πρώτη φορά άδεια. Επειδη απέκτησαν ένα ποιντερακι θα ασχοληθω με ορτύκι μπεκατσα κ λαγό με το πατέρα. Ή ομορφιά είναι που είσαι κοντά στη φύση και ξεχνάς τις σκοτουρες σου.
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του HL. Είμαι ο Άρης και μένω μόνιμα στην Αμαλιαδα. Παρακολουθούσα τη παρεα και τις εμπειρίες της καιρό τώρα σε σημείο εθισμού.
Καλως ηρθες Αριστο στην παρεα μας .welcome1.
 
Καλωςορισες φιλε κ καλα να περνάς στην παρέα μας.
Ο πατέρας κυνηγά λαγο?
Εισαι από επαρχία. ?
Εαν ναι θα χεις πολλα κ σωστα ερεθισματα στην εναρξη σου με αυτο το κυνηγι.
Τι σκυλια εχετε στον λαγο?
 
Σορυ τωρα το δα.
Θα μπορουσες να μαθαινεις απο τον πατερα τα μυστικα του λαγου παραληλα γιατι αυτά μαθαίνουμε καλύτερα κοντα σε κάποιο εμπειρο.
Αυτο εννοουσα :)
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του HL. Είμαι ο Άρης και μένω μόνιμα στην Αμαλιαδα. Παρακολουθούσα τη παρεα και τις εμπειρίες της καιρό τώρα σε σημείο εθισμού.
Καλός ήρθες στην παρέα Αριστο !
Καλή διαμονή στο φόρουμ και καλή μελέτη στις σελίδες του . Έχει πολύ υλικό !;)
 
Last edited:
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του HL. Είμαι ο Άρης και μένω μόνιμα στην Αμαλιαδα. Παρακολουθούσα τη παρεα και τις εμπειρίες της καιρό τώρα σε σημείο εθισμού.
Καλώς ήρθες Αριστο στην παρέα!
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του HL. Είμαι ο Άρης και μένω μόνιμα στην Αμαλιαδα. Παρακολουθούσα τη παρεα και τις εμπειρίες της καιρό τώρα σε σημείο εθισμού.
Αρίστο να σε καλωσορίσω και απο εδω μέσα!!!
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του HL. Είμαι ο Άρης και μένω μόνιμα στην Αμαλιαδα. Παρακολουθούσα τη παρεα και τις εμπειρίες της καιρό τώρα σε σημείο εθισμού.
Αρίστο καλώς ήρθες στη παρέα μας.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top