To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα, Σπύρος από Λάρισα.
Παρακολουθώ αρκετό καιρό το forum, βρίσκοντας το άκρως ενδιαφέρον!
Κυρίως κυνηγώ ορτύκι, μπεκάτσα και φυσικά ...τσίχλα (μανιωδώς!!):)

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα του HuntersLife
Σας παρακολουθώ εδώ και ένα τρίμηνο και νομίζω ήρθε η ώρα να σας συστηθώ;)
Ονομάζομαι Χάρης 37 ετών και είμαι από Κύπρο. Φανατικός περδικοκυνηγός.
Καλή συνεχεια και καλά κυνήγια να έχουμε φέτος γεμάτα συγκινήσεις και εμπειρίες.
καλώς ήλθατε παιδιά και καλή διαμονή :)
 
Καλησπερα. Αλλος ενας Αρης στην παρεα σας.. Μετα απο μια αποχη 10 περιπου χρονων απο το κυνηγι αρχισα δειλα δειλα ξανα.Ειμαι 47 και κυνηγουσα απο πολυ μικρος σχεδον τα παντα. Πρισοτερο ορτυκι τρυγονι τσιχλα.Σας διαβαζω αρκετο καιρο. Ειμαι απο τα Μεσογεια. Καλως σας βρηκα.

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα, Σπύρος από Λάρισα.
Παρακολουθώ αρκετό καιρό το forum, βρίσκοντας το άκρως ενδιαφέρον!
Κυρίως κυνηγώ ορτύκι, μπεκάτσα και φυσικά ...τσίχλα (μανιωδώς!!):)

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα του HuntersLife
Σας παρακολουθώ εδώ και ένα τρίμηνο και νομίζω ήρθε η ώρα να σας συστηθώ;)
Ονομάζομαι Χάρης 37 ετών και είμαι από Κύπρο. Φανατικός περδικοκυνηγός.
Καλή συνεχεια και καλά κυνήγια να έχουμε φέτος γεμάτα συγκινήσεις και εμπειρίες.
Άρη, Σπύρο και Χάρη καλώς ήρθατε στη παρέα του Hunterslife και περιμένουμε τις εμπειρίες σας..
 
οοο..τα πεθερικά μου μένουν στην Γεωργιανοί .. φαίνεται πάντως ότι έχετε πολύ ωραίους κυνηγότοπους!!!
Πραγματι ο τοπος ειναι καλος αλλα το θηραμα σε γενικες γραμμες μετριο σε αριθμο εκτος των καπρων που μπαινουν στις αυλες των σπιτιων...
 
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα του HuntersLife
Σας παρακολουθώ εδώ και ένα τρίμηνο και νομίζω ήρθε η ώρα να σας συστηθώ;)
Ονομάζομαι Χάρης 37 ετών και είμαι από Κύπρο. Φανατικός περδικοκυνηγός.
Καλή συνεχεια και καλά κυνήγια να έχουμε φέτος γεμάτα συγκινήσεις και εμπειρίες.

καλησπερα σε ολη την παρεα.με λενε ανδρεα και σας χαιρετω απο το αργος ορεστικο καστοριας.τρελαμενος μπαικαλακιας εδω και 15 χρονια.ελπιζω να τα λεμε σε καθημερινη βαση.αυτα για αρχη.

Χάρη και Ανδρέα καλώς ορίσατε στην παρέα..well done.
 
καλησπερα σε ολη την παρεα.με λενε ανδρεα και σας χαιρετω απο το αργος ορεστικο καστοριας.τρελαμενος μπαικαλακιας εδω και 15 χρονια.ελπιζω να τα λεμε σε καθημερινη βαση.αυτα για αρχη.
Καλησπέρα Ανδρέα καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα του HL και χαίρομαι γιατο baikal for ever! Έχω μια 155 και έχω βάλει στο μάτι και ένα mp 27
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top