To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλωσόρισες Άγγελε!!
Όλη η Πελοπόννησος εδώ θα έρθει μου φαίνεται!
 
Καλώσορίζω με την σειρά μου όλα τα παιδιά που εγγράφησαν και εύχομαι καλή παραμονή....
 
Κωστα καλως ορισες πατριωτη.. Να εισαι καλα για τα καλα σου λογια... Υγεια και καλα ποσταρισματα να εχεις... Ειμαστε δυναμη οι νοτιοι...;)
.welcome..welcome..welcome.
 
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΣΤΡΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ ΦΟΒΕΡΗ ΠΑΡΕΑ...ΜΠΡΑΒΟ.
Γεια σου Αγγελε καλως ηρθες και εσυ στην παρεα... Καλα κυνηγια με υγεια σου ευχομαι...
Εχω επισκεφθει τα μερη σου, και ομολογω οτι ειναι πανεμορφα... Εχω γνωστους εκει...
Εχω κανει μονοημερο στον Πραστο αξεχαστο:)...
.welcome.
 
Last edited:
καλησπέρα και καλώς σας βρήκα

Χάρηκα για την γνωριμία που είχα με τα παιδιά χθες στο σκοπευτήριο Μαλακάσας ( Μάκη σε ευχαριστώ για την πρόσκληση στο νέο φόρουμ )
 
καλησπέρα και καλώς σας βρήκα

Χάρηκα για την γνωριμία που είχα με τα παιδιά χθες στο σκοπευτήριο Μαλακάσας ( Μάκη σε ευχαριστώ για την πρόσκληση στο νέο φόρουμ )
καλώς ήλθες Παύλο και καλή διαμονή :)
μην ευχαριστείς θα έρθω να κεράσεις καφέ τι είσαι αυτή την εβδομάδα;;;;
 
καλησπέρα και καλώς σας βρήκα

Χάρηκα για την γνωριμία που είχα με τα παιδιά χθες στο σκοπευτήριο Μαλακάσας ( Μάκη σε ευχαριστώ για την πρόσκληση στο νέο φόρουμ )
Καλώς όρισες Παύλο... καλά ποσταρίσματα
 
καλησπέρα και καλώς σας βρήκα

Χάρηκα για την γνωριμία που είχα με τα παιδιά χθες στο σκοπευτήριο Μαλακάσας ( Μάκη σε ευχαριστώ για την πρόσκληση στο νέο φόρουμ )
Παυλο καλως ορισες και καλη παραμονη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top