To know us better - Γνωριμία

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλησπερα στην παρέα! Είμαι ο Γιώργος από Αλεξανδρουπολη και ασχολούμαι με το κυνήγι της τσίχλας . Ευχομαι σε όλους σας καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και καλή κυνηγετικη σεζόν!

Καλως ηρθες στην παρεα μας Γιωργο !!!
 
Καλησπερα στην παρέα! Είμαι ο Γιώργος από Αλεξανδρουπολη και ασχολούμαι με το κυνήγι της τσίχλας . Ευχομαι σε όλους σας καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και καλή κυνηγετικη σεζόν!
Καλώς όρισες Γιώργο στην παρέα μας. .shake hands.
 
Καλησπέρα σε όλους!! Είμαι ο Κώστας (40) από Κατερίνη και ζω στο Βερολίνο.Έβγαλα πριν δύο χρόνια άδεια κυνηγού στη Γερμανία και κυνηγάω Κυριότερα ελάφια και αγριογούρουνα.Ο σύντροφος μου είναι ο Μιος ένα Γερμανικό Κυνηγετικό Τεριέ.😅

Από φέτος ασχολούμαι και με το θέμα κυνήγι στην Ελλάδα.
Χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ.
Να είστε καλά και εύχομαι καλή συνομιλία 😊
 
Καλησπέρα σε όλους!! Είμαι ο Κώστας (40) από Κατερίνη και ζω στο Βερολίνο.Έβγαλα πριν δύο χρόνια άδεια κυνηγού στη Γερμανία και κυνηγάω Κυριότερα ελάφια και αγριογούρουνα.Ο σύντροφος μου είναι ο Μιος ένα Γερμανικό Κυνηγετικό Τεριέ.😅

Από φέτος ασχολούμαι και με το θέμα κυνήγι στην Ελλάδα.
Χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ.
Να είστε καλά και εύχομαι καλή συνομιλία 😊
Κωστή, καλως ηρθες στην ομαδα μας!!!
 
Καλησπέρα σε όλους!! Είμαι ο Κώστας (40) από Κατερίνη και ζω στο Βερολίνο.Έβγαλα πριν δύο χρόνια άδεια κυνηγού στη Γερμανία και κυνηγάω Κυριότερα ελάφια και αγριογούρουνα.Ο σύντροφος μου είναι ο Μιος ένα Γερμανικό Κυνηγετικό Τεριέ.😅

Από φέτος ασχολούμαι και με το θέμα κυνήγι στην Ελλάδα.
Χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ.
Να είστε καλά και εύχομαι καλή συνομιλία 😊
Καλώς όρισες Κώστα και καλή διαμονή!
 
Έχω το ένστικτο του κυνηγού από παιδάκι. Τα περισσότερα κυνήγια μου είναι σε πέρδικες , μετά μπεκάτσες και λίγες φορές τσίχλες , τρυγόνια και ορτύκι . Έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα τα κυνήγια , αλλά αυτά που έγραψα με συγκινούν περισσότερο. Έχω πάντα 2 σκυλιά τα οποία χρησιμοποιώ εναλλάξ και κυνηγάω με μια Benelli και μερικές φορές με ένα δίκαννο με κοκόρια με το οποίο ξεκίνησα από παιδί . Επίσης εδώ και κάποια χρόνια γεμίζω μόνος μου.
Καλώς τον!!!
 
Καλησπέρα σε όλους!! Είμαι ο Κώστας (40) από Κατερίνη και ζω στο Βερολίνο.Έβγαλα πριν δύο χρόνια άδεια κυνηγού στη Γερμανία και κυνηγάω Κυριότερα ελάφια και αγριογούρουνα.Ο σύντροφος μου είναι ο Μιος ένα Γερμανικό Κυνηγετικό Τεριέ.😅

Από φέτος ασχολούμαι και με το θέμα κυνήγι στην Ελλάδα.
Χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ.
Να είστε καλά και εύχομαι καλή συνομιλία 😊
Καλώς ήρθες Κώστα!!
 
Καλησπέρα σας. Με λένε Μιχάλη και είμαι καλά! Από Αθήνα γράφω και είμαι από Θεσσαλονίκη. Μόλις αγόρασα την πρώτη μου καραμπίνα και θέλω να μπω στο κλίμα σιγά σιγά. Η εμπειρία από κυνήγι είναι 3-4 φορές για γουρούνι πριν 10-15 χρόνια.
 
Back
Top