Φυσίγγια για τρυγόνι

Δεν ειναι aguila.Εσφαξα ενα τωρα.Ειναι πρασινη σε τετραγωνα φυλιδια με καποια σαν να "χρυσαφιζουν" καπως.Βαρος 1,65.Μερικα φυλιδια κολλησαν σε φουστα και καλυκα αλλα ψιλοπραματα.Αντε 1,66βαρια βαρια.Καψουλι -καλυκας φιοκι .Δεν μπορω να ανεβασω την φωτο τωρα..
 
Το εχω δει το βιντεακι πολυ ωραιο!!Ειδικά η δεύτερη τουφεκια όλα τα λεφτα...well done. Τι νούμερο σκαγια εριχνες? ΥΓ μια φορά εχω χτυπήσει κουρουνα με 8αρι και κεραυνοβοληθηκε.Εχει ενα μικρό κοπαδακι και γυρνάει αλλα παμπονηρα τα άτιμα..
8αρια Τασο και 3*Για τα.."κυβικα" της κουρουνας ηταν πολυ ψηλα. Κεραυνοβοληθηκε πραγματικα!!
 
Δεν ειναι aguila.Εσφαξα ενα τωρα.Ειναι πρασινη σε τετραγωνα φυλιδια με καποια σαν να "χρυσαφιζουν" καπως.Βαρος 1,65.Μερικα φυλιδια κολλησαν σε φουστα και καλυκα αλλα ψιλοπραματα.Αντε 1,66βαρια βαρια.Καψουλι -καλυκας φιοκι .Δεν μπορω να ανεβασω την φωτο τωρα..
Μαλλον psb1 η csb1 ειναι Στρογγυλή.
 
Για τρυγόνια δεν ξέρω αν πάω και αν πάω δεν ξέρω αν θα βρω. :) Παρ' όλα αυτά εγώ έκανα τα ψώνια μου. .sarcastic. Στα αξιοσημείωτα ότι πήγα σε 5 κυνηγομάγαζα για τα Euromix 8+9 και δεν τα είχε κανένα. Τα τρία μαγαζιά είχαν μόνο τα 7+8. Ρώτησα και σε ένα μαγαζί για τα formula 206 που ανέφεραν πριν κάποιοι φίλοι αλλά μου έδειξε ένα κουτί 10κάδα με φυσίγγια 36 γραμμαρίων!.asking.. Τα maxam 7,5 μου τα πρότεινε το παλικάρι στο airgunshop.gr και περιμένω τα σχόλιά σας.
RXFddp8.jpg

IkD8NN3.jpg

aIR7S6q.jpg
 
Δεν ειναι aguila.Εσφαξα ενα τωρα.Ειναι πρασινη σε τετραγωνα φυλιδια με καποια σαν να "χρυσαφιζουν" καπως.Βαρος 1,65.Μερικα φυλιδια κολλησαν σε φουστα και καλυκα αλλα ψιλοπραματα.Αντε 1,66βαρια βαρια.Καψουλι -καλυκας φιοκι .Δεν μπορω να ανεβασω την φωτο τωρα..

Δημήτρη μόλις έσφαξα ένα. Ας αναλάβουν οι ειδικοί. :)
5WC0oYu.jpg
 
Στα αξιοσημείωτα ότι πήγα σε 5 κυνηγομάγαζα για τα Euromix 8+9 και δεν τα είχε κανένα. Τα τρία μαγαζιά είχαν μόνο τα 7+8

Χρηστο, εχετε χοντρα κυνηγια εσεις στη Θρακη, δεν χρειαζοσαστε ψιλα νουμερα...sarcastic.
Το EUROMIX οπως το βλεπω εγω ειναι 7/7.5 μαλλον απο παλιοτερη παρτιδα.

Με αυτα που πηρες συν Anaconda choke σε βλεπω να κανεις κηδειες στα τρυγονακια στα λιοσπορα.
 
Χρηστο, εχετε χοντρα κυνηγια εσεις στη Θρακη, δεν χρειαζοσαστε ψιλα νουμερα...sarcastic.
Το EUROMIX οπως το βλεπω εγω ειναι 7/7.5 μαλλον απο παλιοτερη παρτιδα.

Με αυτα που πηρες συν Anaconda choke σε βλεπω να κανεις κηδειες στα τρυγονακια στα λιοσπορα.

Παύλε μήπως επειδή είναι 7-8 βάζουν στην ταινία τον Μέσο Όρο;
 
Παύλε μήπως επειδή είναι 7-8 βάζουν στην ταινία τον Μέσο Όρο;
Όχι, είναι παλιά παρτίδα από τότε που έβαζαν 7+7,5 και 9,5+10, άμα είναι καλά φυλαγμένα δεν έχουν θέμα
 
Back
Top