Αγορα φυσιγγιων

  • Thread starter Thread starter alex09
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σοβαρά το γράφω! Τις καλύτερες αναμνήσεις έχω από τα φυσέκια του! Κανένα δε με πρόδωσε και ποτέ,εκτός από τα 33 άρια του που με ενημέρωσαν πως τα έριχνα σε λάθος καιρό. Με το κόκκινο έχω σκοτώσει τα πάντα εκτός από παπί και χήναρι
Πας για παπια και χήνες; Ή είναι σαν αυτό που λέμε δεν μου πέφτει το τζόκερ αλλά δεν παίζω κιόλας… .very funny.

Τα θυμάμαι ότι δεν τους άρεσε η ζέστη. Ισχύει ακόμα για τα κόκκινα;
 
Πήρα με 9,5 του Ανδρέα που τα θεωρώ πολύ καλά. Δύσκολα θα δοκίμαζα κάτι άλλο αλλά έχω καλές εμπειρίες με τα Jordan από τότε που κυνηγούσα στη Σύρο παιδάκι.
Λες να τους πάνε τα νησιά ή απλά είναι καλοστημένα φυσέκια;; Το 34 Άρι ξέρω πως είναι πολύ καλοφτιαγμένο από ιδιογομωτες και μπεκάτσα σπάνια να μου ξέφυγε με αυτό μέσα στο τουφεκι
 
Πας για παπια και χήνες; Ή είναι σαν αυτό που λέμε δεν μου πέφτει το τζόκερ αλλά δεν παίζω κιόλας… .very funny.

Τα θυμάμαι ότι δεν τους άρεσε η ζέστη. Ισχύει ακόμα για τα κόκκινα;
Φυσικά και πάω αλλά για να πάω πρέπει να έχει πέσει αρκετά η θερμοκρασία και τα τελευταία 5 χρόνια τουλάχιστον ο Οκτώβρης και ο Νοέμβρης είναι woke φθινόπωρα.. όχι σαν κάποτε που ήταν 28 η Οκτωβρίου και η θερμοκρασία ήταν κοντά στους 10 βαθμούς!!!
 
Back
Top