Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η θηροφυλακη το βλεπει το βιντεακι να του παρουν οπλα & αδειες δια βιου μηπως και σωθει ο επομενος ατυχος ?
Είπε ο Αλεξ τον πρόεδρο πέρσι στην έκθεση να κοιτάξει τα βιντεάκια στο YouTube
Και ξεροκαταπεινε και έκανε το παγώνι
 
Θα του είχε κάτσει κανένα φλουρί στον λαιμό
Δεν τον χτύπησε λίγο στην πλάτη να τον βοηθήσει τον άνθρωπο;
Του έκανε αυτή την τεχνική δε θυμάμαι τώρα πως την λεν περασμένη ώρα
Αλλά όπως τον σήκωσε άκουσα άλλο θόρυβο λες να τον φυστικωσε
 
Η θηροφυλακη το βλεπει το βιντεακι να του παρουν οπλα & αδειες δια βιου μηπως και σωθει ο επομενος ατυχος ?
Να ήταν μόνο μία παρέα να λεγες πάει στο διάολο.
Δυστυχώς είναι η πλειοψηφία είτε τους αρέσει είτε δεν τους αρέσει αυτή είναι η πραγματικότητα τα έχουμε δει από κοντά τα έχουμε ζήσει και κρατάμε αποστάσεις.
Έχω δει άνθρωπο με ενάμιση χέρι σε παγάνα να ρίχνει φυσίγγια τη στιγμή που είχε έρθει ένας από την παρέα δίπλα του και το είδα με τα ίδια μου τα μάτια Να του έχει φύγει το όπλο αφού δεν μπορούσε να το κρατήσει με μισό χέρι και παραλίγο να σκοτώσει τον άλλον.
Έχουμε βρει μεγάλο μπελά με αυτα τα ζωντανά και κατά συνέπεια με ολους τους άσχετους καισακάτιδες που έχουνε μαζέψει στις παρέες και το χειρότερο ότι το ζούμε μέχρι τέλος φεβρουαρίου πια
 
Βλέπεις και βιντεάκια τώρα? Πάει έγινες γουρουνάς...
Δεν εγινα τιποτα. Η καρδια μου και η ψυχη μου ανηκουν στην τσιχλα και τον κοτσυφα. Το βιντεο μου το εστειλε ο αρχηγος της ομαδας που
συμμετεχω με σχολια οπως , παραδειγμα του πως μπορεις να πας φυλακη για ενα γουρουνι και ο μαλακας ειναι ανικητος.
 
Δεν εγινα τιποτα. Η καρδια μου και η ψυχη μου ανηκουν στην τσιχλα και τον κοτσυφα. Το βιντεο μου το εστειλε ο αρχηγος της ομαδας που
συμμετεχω με σχολια οπως , παραδειγμα του πως μπορεις να πας φυλακη για ενα γουρουνι και ο μαλακας ειναι ανικητος.
Το χειρότερο όμως ρε Δμήτρη είναι ότι δεν καταλαβαίνουν τίποτα . Πρωτίστως είναι ηλίθιοι οι άνθρωποι. Τραβάνε βίντεο με όλες τις μαλακίες που κάνουν και χωρίς να τρέχει τίποτα το ανεβάζουν και στο youtube να μας δείξουν τι γαμώ το κερατό μου ;
Τα σκατά που έχουν μέσα στο κεφάλι ;
 
Έλα μαζί διπλοκαρτερο αν θες γιατί η franchi είναι μονοκανο πάλι :p
Θα κανουμε τρελο διδυμο...να φερω την ΑΤΑ που κανει κλικ(ελατηριο σφυρας...) ή την mp155 που πατιεται η σκανδαλη οποτε γουσταρει αυτη(οχι μονη της ευτυχως αλλα πατας σκανδαλη και αλλες φορες απελευθερωνει την σφυρα αλλες οχι ζημια απροσδιοριστη προς το παρον...),μας βλεπω να πηγαινουμε πιλαλα και να μας εχουν στο κατοπι καμμια 15αρια αγριογουρουνα...και φαντασου να παιζουν στην παρεα τυποι οπως αυτοι στο βιντεο να μην ξερουν που να πρωτοριξουν σε εμας ή στα αγριογουρουνα...Αστο δε γαμιεται καλυτερα...
 
Το χειρότερο όμως ρε Δμήτρη είναι ότι δεν καταλαβαίνουν τίποτα . Πρωτίστως είναι ηλίθιοι οι άνθρωποι. Τραβάνε βίντεο με όλες τις μαλακίες που κάνουν και χωρίς να τρέχει τίποτα το ανεβάζουν και στο youtube να μας δείξουν τι γαμώ το κερατό μου ;
Τα σκατά που έχουν μέσα στο κεφάλι ;
Τι να καταλαβουν? Δεν εχουν την νοητικη ικανοτητα για να το κανουν .Ο συγκεκριμενος που το ανεβασε κερδιζει σιγουρα μια θεση στο πανθεον των ηλιθιων.
 
Αυτός είναι ο ίδιος μακάκας που θα σε σημάδευε επειδή του έπιασες το καρτέρι του πρώτος, ο ίδιος που θα έριχνε με δραμιάρες σε φάσσες γιατί κάθονται μακριά, ο ίδιος που θα κοιτούσε να σε κλέψει στις σακούλες στην μοιρασιά, ο ίδιος ταγαρόβλαχος σκ@τοχωριάτης ψευτόμαγκας που θα σου έκανε ζημιά στο αμάξι γιατί κυνηγάς στο μέρος του. Μακριά από τέτοια αντράκια (ειδικά σε τέτοια κυνήγια) και αγαπημένοι.
 
Σήμερα στη δουλειά ήταν ένα παλικάρι που πάει λαϊκές.
Έχει τα περιβόλια του έξω από την Χαλκίδα.
Μου λέει, με έχουν ρημαξει τα γουρούνια .
Το βράδυ τα τουφέκισα αλλά δεν πήρα κανένα.
Του λέω , το νου σου μη φωνάξουν οι γύρω ( έχει εξοχικά ) την αστυνομία και σε πάνε μέσα.
Μου λέει , τι μέσα, καταστρέφομαι!
 
Σήμερα στη δουλειά ήταν ένα παλικάρι που πάει λαϊκές.
Έχει τα περιβόλια του έξω από την Χαλκίδα.
Μου λέει, με έχουν ρημαξει τα γουρούνια .
Το βράδυ τα τουφέκισα αλλά δεν πήρα κανένα.
Του λέω , το νου σου μη φωνάξουν οι γύρω ( έχει εξοχικά ) την αστυνομία και σε πάνε μέσα.
Μου λέει , τι μέσα, καταστρέφομαι!
η πολιτεια ακομα μια φορα διπλα στον πολιτη!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top