Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Τον έβλεπες εεε;;;;
Τα έλεγε πιασαρικα ο φίλος του Βλαδίμηρου .my man.
Αργά το βράδυ τον έβλεπα κανένα μισάωρο και έφτιαχνα καινούργιο συκώτι από τα γέλια.Πηγαινε η μπούρδα γόνατο.Ειδικα το "κάμερα εδώ" ήταν πολύ σουρεαλιστικό.
Ποιον Βλαδίμηρο?Τώρα πουλάει πακέτα ηλεκτρικού και στα διαλείμματα ροφήματα παπάγια.
 
Δεν ειδα το βιντεο αλλα ο χαιρετισμος σε ενα αρχαιο ''θεο''(μαλτσεχ} δεν μου αρεσει καθολου.....
Δεν νομίζω πως κρύβει κάτι τετοιο ο χαιρετισμός του. Το συγκεκριμένο απόσπασμα είναι από την ομιλία του ναυάρχου στην τελετή αποφοίτησής του Πανεπιστημίου του Texas @ Austin. Το σύμβολο του πανεπιστημίου ειναι ο ταύρος και αυτός είναι ο χαιρετισμός μεταξύ των φοιτητών του πανεπιστημίου όπου συναντιουνται. Το ίδιο κάνουν και όλα τα μέλη της πανεπιστημιακης ομάδας του ραγκμπυ. Ο ναύαρχος ο ίδιος είναι απόφοιτος του πανεπιστημίου αυτό και το έκανε όταν ήταν επάνω για να τους δείξει ότι είναι ένας από αυτούς και όχι ένας "ξένος" ομιλητής. ..
 
Η ομιλία του ναυάρχου μαζί με την ομιλία του Μεγάλου Αλέξανδρου μετά την ανταρσια στην Ωπη έχουν τραβήξει την προσοχή πολλών ερευνητών σε θέματα παρακινησης ομαδας. Η πρώτη αγγλική εκδοχή έχει και πολύ ωραία γραφικά σε σχέση με την μάλλον "ερασιτεχνική" ελληνική εκδοχη

 
Δεν νομίζω πως κρύβει κάτι τετοιο ο χαιρετισμός του. Το συγκεκριμένο απόσπασμα είναι από την ομιλία του ναυάρχου στην τελετή αποφοίτησής του Πανεπιστημίου του Texas @ Austin. Το σύμβολο του πανεπιστημίου ειναι ο ταύρος και αυτός είναι ο χαιρετισμός μεταξύ των φοιτητών του πανεπιστημίου όπου συναντιουνται. Το ίδιο κάνουν και όλα τα μέλη της πανεπιστημιακης ομάδας του ραγκμπυ. Ο ναύαρχος ο ίδιος είναι απόφοιτος του πανεπιστημίου αυτό και το έκανε όταν ήταν επάνω για να τους δείξει ότι είναι ένας από αυτούς και όχι ένας "ξένος" ομιλητής. ..
Ερε Λουκά που θέλεις...
 
Δεν νομίζω πως κρύβει κάτι τετοιο ο χαιρετισμός του. Το συγκεκριμένο απόσπασμα είναι από την ομιλία του ναυάρχου στην τελετή αποφοίτησής του Πανεπιστημίου του Texas @ Austin. Το σύμβολο του πανεπιστημίου ειναι ο ταύρος και αυτός είναι ο χαιρετισμός μεταξύ των φοιτητών του πανεπιστημίου όπου συναντιουνται. Το ίδιο κάνουν και όλα τα μέλη της πανεπιστημιακης ομάδας του ραγκμπυ. Ο ναύαρχος ο ίδιος είναι απόφοιτος του πανεπιστημίου αυτό και το έκανε όταν ήταν επάνω για να τους δείξει ότι είναι ένας από αυτούς και όχι ένας "ξένος" ομιλητής. ..
Τι στο λύκο ,όλοι δλδ απόφοιτοι αυτού του πανεπιστημίου είναι❓
Η Μαντόνα πάντως δεν κρύβεται δήλωσε καμπαλιστρια‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top