Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.


Το κακο με ολες αυτες τις ''κυριες''.....ασχετα εαν φωναζουν χουφτωστε με....εαν το κανεις εμπλεξες
και εμπλεξες πολυ ασχημα...!!!! Οποτε...κοιτας ...και κανεις τον μαλακα...
Εαν δε της πεις...που πας ετσι μωρη ξεβρακωτη.... θα σε παει για σεξουαλικη παρενοχληση...
Αυτη ειναι η κατασταση... εμπρος γκεμος και πισω ρεμα..... Αντε ...ξαγκιστρωνε.... !!!o_O
 
Το κακο με ολες αυτες τις ''κυριες''.....ασχετα εαν φωναζουν χουφτωστε με....εαν το κανεις εμπλεξες
και εμπλεξες πολυ ασχημα...!!!! Οποτε...κοιτας ...και κανεις τον μαλακα...
Εαν δε της πεις...που πας ετσι μωρη ξεβρακωτη.... θα σε παει για σεξουαλικη παρενοχληση...
Αυτη ειναι η κατασταση... εμπρος γκεμος και πισω ρεμα..... Αντε ...ξαγκιστρωνε.... !!!o_O
Κλείσε τα μάτια εσύ!!!! Θα μας πάθεις τίποτα!
 
Κλείσε τα μάτια εσύ!!!! Θα μας πάθεις τίποτα!

Μην φοβασαι....χορτατος ειμαι....στους ''πεινασμενους'' και στα λιγουρια πες το....και αυτους να φοβασαι...!!!
Δεν σου εχει κανει εντυπωση....την τελευταια 10ετια....ξεσαλωσαν οι γυναικες και κυκλοφορουν ξεβρακωτες..
Αυτο δεν σε εχει βαλει σε σκεψεις ....???
Γιατι το κανουν ???
Μηπως ειναι αγαμητες ??? Λεω εγω τωρα...:eek::rolleyes:
 
Εγώ μια ζωή Έτσι της θυμάμαι .my man. ,κάτσε να ρωτήσω τον Άλεξ!
Έχει δίκιο ο θείος.Τα τελευταία χρόνια έχει παραγινει το κακό.Αυτο οφείλεται βέβαια στην κατακόρυφη ζήτηση της μαλαπερδας.Εχουν μπει τα πλαστικά αλλά η αγορά θέλει με φλέβα.Οι ενδιαφερόμενοι κάνουν ότι μπορούν για να εξασφαλίσουν το πουλάκι τους αλλά όχι στα ίσα γιατί είναι σεξουαλική παρενόχληση.Σου λέει δες και αν ενδιαφέρεσαι ριχτα μου μέσω ίντερνετ στην πλατφόρμα που ψωνίζομαι καλύτερα.
 
Έχει δίκιο ο θείος.Τα τελευταία χρόνια έχει παραγινει το κακό.Αυτο οφείλεται βέβαια στην κατακόρυφη ζήτηση της μαλαπερδας.Εχουν μπει τα πλαστικά αλλά η αγορά θέλει με φλέβα.Οι ενδιαφερόμενοι κάνουν ότι μπορούν για να εξασφαλίσουν το πουλάκι τους αλλά όχι στα ίσα γιατί είναι σεξουαλική παρενόχληση.Σου λέει δες και αν ενδιαφέρεσαι ριχτα μου μέσω ίντερνετ στην πλατφόρμα που ψωνίζομαι καλύτερα.
Ευχαριστώ πολύ φίλε, πάλι η γνώσης σου είναι πολύτιμες!
 
buckmark_p132-jpg.69411

Μόνο εγώ βλέπω στο σήμα μια άσπρη ελαφίνα που φοράει παχιά στολή από αρσενικό ελάφι; :rolleyes:
Δυο σε ένα .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top