Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Το άτομο είναι τρομερά ανενημέρωτο, εμπαθές και διαταραγμένο. Επειδή δεν υπάρχει άλλος φορέας να το μαζέψει από το να διασπείρει τις αβάσιμες και εμετικές απόψεις του, ας το κάνουμε εμείς... Κάντε αναφορά παιδιά σε όλα και dislike. Δεν παίρνει ούτε 3 λεπτά...
Αυτός μπορεί να λέει ότι θέλει ,οι αντικυνηγοι χαίρομαι με τα ατυχήματα και τούς θανάτους των κυνηγών και εύχονται να πεθάνουμε όλοι.Και τον άλλο που συνέλαβε τους πάκι εμπρηστες τον συνέλαβαν από το βίντεο .
 
αναφορα πωςε κανουμε
Αν είσαι από κινητό, στην εφαρμογή με το που παίζει το βίντεο πατας πάνω δεξιά στο γρανάζι και έπειτα στη σημαιούλα που λέει αναφορά.

Τώρα εάν δεν θες να το δεις καθόλου πατάς στις 3 τελείες που σου εμφανίζει δίπλα στο βίντεο και την ίδια διαδικασία( σημαιούλα κλπ.)

Εάν είσαι από υπολογιστή πάλι πατάς στις 3 τελείες δίπλα στο βίντεο και ακολουθεί η ιδια διαδικασία.
 
αναφορα πωςε κανουμε
Αν είσαι από κινητό, στην εφαρμογή με το που παίζει το βίντεο πατας πάνω δεξιά στο γρανάζι και έπειτα στη σημαιούλα που λέει αναφορά.

Τώρα εάν δεν θες να το δεις καθόλου πατάς στις 3 τελείες που σου εμφανίζει δίπλα στο βίντεο και την ίδια διαδικασία( σημαιούλα κλπ.)

Εάν είσαι από υπολογιστή πάλι πατάς στις 3 τελείες δίπλα στο βίντεο και ακολουθεί η ιδια διαδικασία.
Κινητό :

Α)
Screenshot_20230826-165149_YouTube.jpgScreenshot_20230826-165159_YouTube.jpg

Β)
 

Attachments

  • Screenshot_20230826-165212_YouTube.jpg
    Screenshot_20230826-165212_YouTube.jpg
    286,3 KB · Προβολές: 9
  • Screenshot_20230826-165218_YouTube.jpg
    Screenshot_20230826-165218_YouTube.jpg
    172,7 KB · Προβολές: 9
"Τα κυνηγοσκυλα,ειναι μια αχρηστη ρατσα..Πρεπει να καταργηθουν(!)...Πρεπει να στειρωθουν και καποια στιγμη να εξαφανιστουν...Ουτε εκτροφη για ζωα σαλονιου,γιατι εχουν φονικα ενστικτα..Αμα λυθουν θα πανε να φανε αλλα ζωα,ενος αλλου ανθρωπου,ή αγρια ζωα της φυσης...."

Υ.Γ.:Η ψυχιατρικη,σηκωνει τα χερια ψηλα....
Ειδικα απο το 24ο λεπτο,λεει επικινδυνες ασυναρτησιες,σε βαθμο εξωφρενικο...
Κατάφερες και είδες μέχρι το 24ο;
Εγώ το πρώτο το έκλεισα στο:Να ένα μαγικό....
Και τα υπόλοιπα στο:Γειά σας φίλοι μου....
Αναφορά,dislike και άντε γειά
 
Την έφαγε και από εμένα το παλικαρι
ta dislike τα βλέπει μόνο εκείνος και οι αναφορές είναι ανούσιες γιατί δεν αντίκειται αυτό που κανει στους κανονες του yt
εαν θέλετε να θαφτεί απλά μην το βλέπετε και μην το κοινοποιείται, όσο κάνετε κλικ πάνω του τόσο εξαπλώνεται και γινεται προτεινόμενο σε άσχετους που δεν το ψαχνουν καν.
 
ta dislike τα βλέπει μόνο εκείνος και οι αναφορές είναι ανούσιες γιατί δεν αντίκειται αυτό που κανει στους κανονες του yt
εαν θέλετε να θαφτεί απλά μην το βλέπετε και μην το κοινοποιείται, όσο κάνετε κλικ πάνω του τόσο εξαπλώνεται και γινεται προτεινόμενο σε άσχετους που δεν το ψαχνουν καν.
Μήπως να στέλναμε ένα εκπαιδευμένο γεράκι ή πτεροδάκτυλο να φάει τα σύρματα στο κλουβί που έφτιαξε για τα πουλάκια ; 😁
 
Έξω από τον οίκο του Κυρίου η άλλη κέρναγε φάπες αγάπης τον παπά (υποτίθεται ότι εάν είσαι πιστός χριστιανός δεν απλώνεις χέρι σε παπά από την στιγμή που φοράει τα ράσα)
Μιλάμε ότι έχουν ξεπιάσει τελείως.....
 
Κατάφερες και είδες μέχρι το 24ο;
Εγώ το πρώτο το έκλεισα στο:Να ένα μαγικό....
Και τα υπόλοιπα στο:Γειά σας φίλοι μου....
Αναφορά,dislike και άντε γειά
Κανονικα.
Like,subscribe και κοινοποιηση για να το δουν οσοι περισσοτεροι μαγικοι ανθρωποι γινεται.
 
ta dislike τα βλέπει μόνο εκείνος και οι αναφορές είναι ανούσιες γιατί δεν αντίκειται αυτό που κανει στους κανονες του yt
εαν θέλετε να θαφτεί απλά μην το βλέπετε και μην το κοινοποιείται, όσο κάνετε κλικ πάνω του τόσο εξαπλώνεται και γινεται προτεινόμενο σε άσχετους που δεν το ψαχνουν καν.
Δεν ξέρω πόσα video έχει αυτός ο Ούγκ,εγώ βρήκα 4 και έκανα αναφορά. Το you tube απάντησε με mail. Κάντε όλοι αναφορά, μήπως και το στείλουν το αρχ€#@διScreenshot_2023-08-27-12-21-53-355_com.google.android.gm.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top