Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
ΕΝΑΣ TRANS ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ TRANS ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΝ, ΑΠΕΚΤΗΣΑΝ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΖΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

Της ανωμαλίας το κάγκελο...:eek::eek::eek:

"Γνωρίζοντας ότι μια μέρα θα θέλει να αποκτήσει παιδί, ο Jake διέκοψε τη λήψη τεστοστερόνης για 6 μήνες. Μπόρεσε έτσι να κρατήσει κάποια ωάρια, τα οποία στη συνέχεια γονιμοποίησε με γενετικό υλικό από δότη και μετά τα κατέψυξε. Μετά τον γάμο, το ζευγάρι χρησιμοποίησε παρένθετη μητέρα, η οποία κυοφόρησε και τα δύο κοριτσάκια".

https://www.ow.gr/empnefsi/enas-tra...icle&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos3
 
Επειδή οι πολιτικές αντιπαραθεσεις δεν πρεπει να προβάλονται εδώ και εμείς οι συνάδελφοι κυνηγοί να μαλώνουμε για ξενα ..."νιτερεσια"* γράφω αυτό εδω (και οχι στην Επικαιρότητα) ως αστείο.
Λοιπόν περί τα ξημερώματα χτύπησε το σταθερό τηλέφωνο και μεχρι να σηκωθώ σταμάτησε.
Είδα οτι ηταν δικός μου άνθρωπος από ΗΠΑ και μάλλον μπερδεύτηκε με την διαφορά ώρας.
Ξανακοιμήθηκα αλλά ξύπνησα το πρωί λίγο ...βαριά.
Ομως με το που άνοιξα τον υπολογιστή μου, η παρακάτω είδηση με ηρέμησε και μπορώ να πώ "μου έφτιαξε την μέρα"

Εκλογές ΣΥΡΙΖΑ: Υπέρ του Κασσελάκη ο Αντώναρος​


*Σημείωση : Η λέξη "νιτερέσι" ή "νιτερέσο" -που την λέμε πολύ στο Ιόνιο- είναι πιστεύω παραφθορά του "ιντερέσιου" δηλαδή προέρχεται από την ιδια λατινινή ριζα με το αγγλικό interest = συμφέρον.
Εκεί έχω καταλήξει. Κάποιος φίλος φιλόλογος ας το προχωρήσει.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top