Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Όταν με ρωτάνε τι φυσίγγια ρίχνω......
Εν τω μεταξύ εγω:View attachment 55390

Και δεν χωράγανε περισσότερα στη χούφτα, να φανταστείτε μερικές φορές βαζω το χέρι στην τσέπη του γιλέκου και βγαίνει ουράνιο τόξο.
Καλά κάμνεις ωρέ Μιχαήλ.....
Αρκεί να θυμασαι με τι έπεσε η τσίχλα....
 
Όταν με ρωτάνε τι φυσίγγια ρίχνω......
Εν τω μεταξύ εγω:View attachment 55390

Και δεν χωράγανε περισσότερα στη χούφτα, να φανταστείτε μερικές φορές βαζω το χέρι στην τσέπη του γιλέκου και βγαίνει ουράνιο τόξο.
Αυτα που εχεις στη φυσσιγγιοθηκη????
 
Όταν με ρωτάνε τι φυσίγγια ρίχνω......
Εν τω μεταξύ εγω:View attachment 55390

Και δεν χωράγανε περισσότερα στη χούφτα, να φανταστείτε μερικές φορές βαζω το χέρι στην τσέπη του γιλέκου και βγαίνει ουράνιο τόξο.
Ωραίος. .shake hands.
 
Αυτα που εχεις στη φυσσιγγιοθηκη????
Ναι στη φυσιγγιοθήκη τα είχα αυτα. Σπάνια θα βρεις στη συγγεκριμένη φυσιγγιοθήκη μου 2 φυσίγγια ίδια. Εντάξει είπαμε οταν πηγαίνουμε για σοβαρά κυνήγια 2-4 μαρκες εχω συνήθως
 
Όταν με ρωτάνε τι φυσίγγια ρίχνω......
Εν τω μεταξύ εγω:View attachment 55390

Και δεν χωράγανε περισσότερα στη χούφτα, να φανταστείτε μερικές φορές βαζω το χέρι στην τσέπη του γιλέκου και βγαίνει ουράνιο τόξο.
Μπα για χωριάτικη το κόβω.χαχα
 
Που πας ρε καραμήτρο...View attachment 55346
Γιατί;
Κόβει αρμό διαστολής .very funny.
Το αυλακι για τα νερα φτιαχνει ο ανθρωπος
Μετα την ´´ευθειά´´ θα αρχισει τις διαγωνιες

Μανι μανι( αμεσως) να του την πεις
.sarcastic.
Δεν το βρήκατε!!!
Αυλάκι για να περάσουν οπτικές ίνες οι τηλεφωνικές εταιρείες κάνει, για να μη χρειαστεί να κόψουν το δρόμο μετά ... όπως κάνουν εδώ !!! .yel.
Όποιοι έχουν κυκλοφορήσει στους δρόμους των Χανίων, αλλά και προς άλλες κατοικημένες περιοχές του νομού, καταλαβαίνουν τι εννοώ ... Δεν ξέρω αν γίνεται και σε άλλες περιοχές της χώρας αυτό το αίσχος !!! .hair..no.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top