Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα σας πω τι κατάλαβα εγώ δεν ειναι 5αρι το πρώτο δεν ξερω τι νούμερο ειναι μπορει 9αρι άσχετα αν λεει πως ειναι 5αρι
Αν στην πρωτη ειναι 9αρι στη δευτερη πρεπει να ειναι 10 αρι αν κρινω απο τη διαμετρο τρυπας οντως η δευτερη δεν ειναι αρκετη για lf.
 
Οπως και να εχει η δευτερη δεν ειναι καλη τουφεκια στα 25μ απο lf με 36 γρ
Αν στην πρωτη ειναι 9αρι στη δευτερη πρεπει να ειναι 10 αρι αν κρινω απο τη διαμετρο τρυπας οντως η δευτερη δεν ειναι αρκετη για lf.
Μαλλον πεσαμε σε ελατωματικη παρτιδα θα ρωτησω να δω αν εχει αλλα φυσιγγια απο το κουτι τονπαιδι που ριχναμε για να μετρησω σκαγια και το δευτερο φυσιγγι ειναι σκορποσκαγια αρα κατι παιζει ενω σε αλλε δοκιμες που καναμε το kicks πολυ εντονα κεντρα και το briley περιφερια
 
Θα ανεβάσω δυο δοκιμές με φυσίγγι εμπορικό στα 25 μέτρα με τσοκ kicks lf και Briley 3* το φυσίγγι ειναι στα 36γρ νο5



το φυσίγγι δεν ειναι αυτο που γράφει στο χαρτί ακούω γνώμες!!Η πάνω δοκιμή ειναι με το briley η κάτω με το kicks το χαρτι ειναι 60*60
Το κικς απογωηυευση δεν ξερω για ποιο λογο δεν το περημενα
 
Δεν ειναι θέμα τσοκ ειναι θέμα φυσιγγίου εγώ από ότι ειδα ειναι προβληματική η παρτίδα
Περιμενουμε να μας λυσεις την απορια Κωστα στις πρωτες τουφεκιες...
Οπως ξερουμε καλα και οι δυο δεν υπαρχει περιπτωση να χασει το kicks lf απο το briley, ειναι αλλο εργο τα φρενου...
 
4 αστρα κ 3 αστρα Τασο, τα 3 αστρα τα εχω κρατησει μαλιστα... Σε σχεση με τα μαμα τσοκ να σου πω την αληθεια δεν τα εχω συγκρινει μιας κ τα εχω αφησει στην ακρη καπου 8 χρονια τωρα...
Σε σχεση ομως με Briley, Carlson και PM δεν ειδα σε γενικες γραμμες καποια διαφορα στον πινακα η την συγκεντρωση περα απο πιο δυνατα σκοτωματα στην πραξη...
 
Ερώτημα...ένα kicks full τι απόδοση επί τοις εκατό θα έχει στα 36 μέτρα???70% οπως τα συμβατικά η παραπάνω????
Με φυσιγγια εμποριου παντα μου βγαζει παντα περισσοτερο απο 70% και το goose και το kicks xfull, συνηθως 80% στα 36 μετρα και 75% στα 41 μετρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top