Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σφαξε - μετρησε υψος πριν - ζυγησε το - και μετρα ολα τα υπολοιπα...

Τι κανω τις φωτο ??? ΔΩΣΕ μου αυτα που σου ζητησα....Ολα τα αλλα για μενα δεν μετρανε Νικολα...
Εδω ψαχνουμε γιατι φευγουν τα θηραματα ζωντανα....Δεν με εντυπωσιαζουν οι φωτο...
 
Έχω την εντύπωση ότι στους 10 που διαβάζουνε, το πολύ ένας να καταλαβαίνει την σημασία και την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ του φίλου μας του Βασίλη....
Βέβαια για να καταλάβεις την προσφορά πρέπει να είσαι σε θέση να αντιληφθείς τι σου λέει ο άλλος με τους υπολογισμούς του και να έχεις υπόψη σου και τι έχουν κάνει άλλοι παγκοσμίως μάλιστα...... Μάριε, μάλλον πρέπει να ανεβάσεις λίγο το ποσοστό όσων καταλαβαίνουμε τους υπολογισμούς.
Βρε Μάριε, πιστεύω ότι πρέπει να ανεβάσεις λίγο το ποσοστό, γι αυτούς που καταλαβαίνουν τους υπολογισμούς. Πολύ του βάθους, έχεις τους συνομιλητές σου, χωρίς να τους γνωρίζεις καν. Το ότι δεν συμμετέχουμε ενεργά, στον διάλογο, δεν σημαίνει ότι δεν καταλαβαίνουμε τους υπολογισμούς που αναφέρετε όταν γράφετε και ας μην έχουμε διαβάσει την βιβλιογραφία. Απλά μπορεί να μην μας εξιτάρουν τόσο σαν θεματολογία. Με όλη την καλή διάθεση και χωρίς παρεξήγηση.
 
1 σκαγι παραπάνω η ουρικα. Με 18.3 και γκεμινι άδικα έδωσε τα λεφτα ο φίλος.
Μην το λες αυτό, ... το 1 σκάγι είναι πολύ σημαντικό ... τα σκοτώματα θα είναι καλύτερα με διευρυμένο αυλό.
Απλά πρέπει να το φωνάζει δυνατά όταν ρίχνει για το ακούνε τα πουλιά και να πέφτουν μόνα τους.
:cool:.yelling.

Πέστου να κάνει κώνο και ξαναβγάλε φωτό να μετρήσω.
 
Μην το λες αυτό, ... το 1 σκάγι είναι πολύ σημαντικό ... τα σκοτώματα θα είναι καλύτερα με διευρυμένο αυλό.
Απλά πρέπει να το φωνάζει δυνατά όταν ρίχνει για το ακούνε τα πουλιά και να πέφτουν μόνα τους.
:cool:.yelling.

Πέστου να κάνει κώνο και ξαναβγάλε φωτό να μετρήσω.
Είχε διαφορά χωρίς το τσοκ... άμα αρχίσουμε να κάνουμε και στα 391 κώνο... θα μας πάρουν για εκτέλεση χαχαχαχαχαχα
 
Λοιπον να σου πω εγω και μετα ας σου πει και ο Νικος 1.δεν εχει εμφρακτηρα δευτερο ειναι πολυ ψηλα ρελιασμενο η τεκνα οτι και να λενε μερικοι συναδελφοι θελει λιγο στριμωγμα
 
Last edited:
Λοιπον να σου πω εγω και μετα ας σου πει και ο Νικος 1.δεν εχει αμφρακτηρα δευτερο ειναι πολυ ψηλα ρελιασμενο η τεκνα οτι και να λενε μερικοι συναδελφοι θελει λιγο στριμωγμα
Εχει εμφρακτηρα.
 
Νικολα, επειδη κατι μου περναει απο το μυαλο, ριξε αυτο με τη τεκνα στα 27μ με φουλ . Υποψιαζομαι οτι το 1/3 των σκαγιων θα τρυπισει το στοχο σου
Για μπεκάτσα ριχνω. Με 5 τσοκ.. τωρα να το δοκιμάσω τι θα αλλάξει;
 

Νικολα με το κουβετ και ολα τα υπολοιπα οπως τα εχεις....Ο κενος χωρος ειναι 11,5 χιλιοστα...
Ρελιαζεις στα 58 χιλιοστα...και θελεις και διατρηση ??? ΚΛΕΙΣΕ στα 57 χιλιοστα...για να μην τρεχεις
πισω απο θηραματα φιλε!!!!
Στα 58.....κλουβιο αυγο εχεις.....

εικόνα_Viber_2022-02-26_21-56-02-762.jpg
 
Νικολα με το κουβετ και ολα τα υπολοιπα οπως τα εχεις....Ο κενος χωρος ειναι 11,5 χιλιοστα...
Ρελιαζεις στα 58 χιλιοστα...και θελεις και διατρηση ??? ΚΛΕΙΣΕ στα 57 χιλιοστα...για να μην τρεχεις
πισω απο θηραματα φιλε!!!!
Στα 58.....κλουβιο αυγο εχεις.....

View attachment 43239
Η ντιανα μπορεί να ήταν λιγότερο γιατί την έπιασα με βίδα και την έβγαλα... αλλα και έτσι τα είναι με 11.5 κενο παλι έπρεπε να κάνει δουλειά... ΤΕΚΝΑ βασίλισσα είναι.. για ρίξε και με 58 να δούμε.. ρίξε και με 57
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top