Βλητικές δοκιμές

Για παπί είναι ( υδροβια κυνηγάω ) για νορμάλ καιρό, όταν δοκιμάστηκε είχε 0 βαθμούς.
Τριαντάφυλλε, σκέφτομαι αν την έκλεινες στα 57,50, ίσα ίσα να σπάσει λίγο το κέντρο και να γεμίσει η περιφέρεια. Όπως και να 'χει είναι πολύ καλή τουφεκιά.
 
View attachment 86297
Νομίζω θέλει λίγο βελτίωση, ακούω γνώμες. :)
εγω θα σου πρότεινα να μην πειράξεις τίποτα ειναι ντουφέκια πασπαρτου οτι πρέπει και για μικρα και μεσαια πάπια στα μεγάλα ισως να εχεις παραπανω κοψοφτερα σε οριακές βολες κλεισε και ενα με 3 στο 2,30 και εισαι αρχοντας.
 
Εγω περίμενα να πέσει η θερμοκρασία, αλλα τις ημερες που επεσε στους -3°C εγω δούλευα....μου έμειναν αμανάτι για του χρόνου τωρα, ετσι οπως πάει ο καιρός!!

View attachment 86307
Δεν πειράζει εμείς να είμαστε καλά :) Κώστα .
 
εγω θα σου πρότεινα να μην πειράξεις τίποτα ειναι ντουφέκια πασπαρτου οτι πρέπει και για μικρα και μεσαια πάπια στα μεγάλα ισως να εχεις παραπανω κοψοφτερα σε οριακές βολες κλεισε και ενα με 3 στο 2,30 και εισαι αρχοντας.
Εννοείς για το Ν5 είναι για τα μικρά και σφυριχταρια;; Ναι για τα πράσινα δουλεύω ποίο πολύ από Ν3 και κάτω για οριακές βολες ;)
 
Εννοείς για το Ν5 είναι για τα μικρά και σφυριχταρια;; Ναι για τα πράσινα δουλεύω ποίο πολύ από Ν3 και κάτω για οριακές βολες ;)
έχουμε πολλά κοινα τριανταφυλλε απο τα παπια και τα χωράφια μεχρι τις πυρίτιδες στο μονο που τα χαλαμε ειναι που εχεις ασπαστει τις μπενέλλι χαχα.
 
έχουμε πολλά κοινα τριανταφυλλε απο τα παπια και τα χωράφια μεχρι τις πυρίτιδες στο μονο που τα χαλαμε ειναι που εχεις ασπαστει τις μπενέλλι χαχα.
Μην σε ξεγελάει το ταμπελακι μόνο είναι μπενελλι. .sarcastic.
 
Οχι χαλια ειναι μπορω να σε απαλαξω απο αυτη την παλιο μπαρουτη !! Μπορεις να μου την πουλησεις οση εχεις να ησιχασεις !!
Δημήτρη, μου λες παλιό κουβέντες, άμα δώσω το τρακτέρ πως θα οργώνω μετά ;; .sarcastic.
 
Εντάξει αυτο ειναι καπως βαρη εχει καποια μπαράκια παραπάνω η αο αλλα οχι και lada η Μ92S ασε που στο στησιμο του τριαντάφυλλου το ιδιο ακαυτη και αυτη θα έμεινε.
Ακαφτη η Α0 στα 38γρ !! 🤣 εδω καιγεται στα 35 ανετα !!
 
Back
Top