Βλητικές δοκιμές

Όποιος γουστάρει κάνα setup ευχαριστος να το γραψω.
Φιλε μας ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ για τον κοπο σου και την προσφορα σου αποδεικνυεται περιτρανα οτι οι ΜΥΘΟΙ δημιουργηθηκαν για να ΚΑΤΑΡΙΠΤΟΝΤΑΙ.Μην χαλατε την γαληνη της ψυχη σας με τις κανες το εχτρα βλητικο αποτελεσμα το περνουμε με το ποιοτικοτερο φυσσιγιο και τα τσοκ φρενου εκεινο που ειναι το σπουδαιοτερο και ουσιαστικοτερο στο οπλο ειναι η λειτουργικη αξιοπιστία και τα εργονομικα χαρακτηριστικα του να δεσουνε με το σωματοτυπο του καθε χρηστη. Τα υπολοιπα ειναι να περναμε τον χρονο μας εδω κανοντας κουβεντα.Προσωπικη μου παντα αποψη.
 
Τελειωστε με τις ιστοριες κ τα χαρτονια, κυνηγηστε θηραμα με μια optima hp κ μετα ελατε να μας πειτε τι ειδατε.

Κουναει το καραβι Στελιο μου ???🥰
Αμαν βρε....φιλαρα μου.....Λες και εισαι ''χθεσινος'' κάνεις....Τι να δουνε....Ολα τα φυσιγγια που ριχνουν στο
περιπου ειναι....και θα καταλαβουν ...εαν εχει υπεροχή η οπτιμα...που δεν την εχει τελικα !!! :)
 
Ναι αλλά μερικά σκάγια θα ήταν πιο γρήγορα, αυτό θα ακούσεις τώρα ... 😂 🤪

Κάτσε να κάνω και εγώ την δοκιμή M2 - Maxus σε διάτρηση (γιατί σε συγκέντρωση ξέρω πως πάνε) για να τελειώνουμε με τις ιστορίες.
Ωωωωχχχχ....😫
 
Κουναει το καραβι Στελιο μου ???🥰
Αμαν βρε....φιλαρα μου.....Λες και εισαι ''χθεσινος'' κάνεις....Τι να δουνε....Ολα τα φυσιγγια που ριχνουν στο
περιπου ειναι....και θα καταλαβουν ...εαν εχει υπεροχή η οπτιμα...που δεν την εχει τελικα !!! :)
Νικολα μου, ουτε μια στο εκατομμυριο δεν ειναι ιδιες ολες οι καννες.
 
Νικολα μου, ουτε μια στο εκατομμυριο δεν ειναι ιδιες ολες οι καννες.

Ισως....για μενα που γεμιζω...ολες ιδιες ειναι...
Εαν υπαρχουν διαφορες ( για τους αλλους ) ειναι αμελητεες Στελιο μου !!!
Ειδες καποια μεγαλη διαφορα στις δοκιμες του Γιωργου ???
Εγω δεν ειδα φιλε !!!
Τωρα εαν αρχισουμε και βαζουμε τα εμπορικα που οι αποκλισεις αγγιζουν και το 10%...λογικο ειναι να
δουμε διαφορές ....
Με αυτην λογικη....παιρνουν και μαζευουν το χρημα Στελιο μου !!! ;)
 
Ισως....για μενα που γεμιζω...ολες ιδιες ειναι...
Εαν υπαρχουν διαφορες ( για τους αλλους ) ειναι αμελητεες Στελιο μου !!!
Ειδες καποια μεγαλη διαφορα στις δοκιμες του Γιωργου ???
Εγω δεν ειδα φιλε !!!
Τωρα εαν αρχισουμε και βαζουμε τα εμπορικα που οι αποκλισεις αγγιζουν και το 10%...λογικο ειναι να
δουμε διαφορές ....
Με αυτην λογικη....παιρνουν και μαζευουν το χρημα Στελιο μου !!! ;)

... συμφωνώ, διαφορές ίσως υπάρχουν , αλλά...

(απόσπασμα)
=====
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ
ΔΗΜ. Π. ΠΑΠΑΔΕΑΣ​

Στην τεχνολογική μας εποχή, όλοι έγιναν "ειδικοί", για να γνωματεύουν περί ατσαλιών, κώνων συναρμογής, μαγικών ελατηρίων στις καραμπίνες αδρανείας, στοχάστρων και κοντακιών. Κοντολογίς, μας έχει καβαλήσει μια λεπτομερειομανία. Όχι πως βλάπτει, αλλά δεν αρκεί να μας γεμίσει το σακούλι με θηράματα. Όλοι έχουμε μείνει στη σκόπευση που μάθαμε στο στρατό και δεν καταδεχόμαστε να μάθουμε κάτι περισσότερο. Τουναντίον μας απασχολούν οι κρυογενείς κάνες, τα τσοκάκια τάδε και τάδε, τα μέτρα των κοντακίων, οι αυλοί των κανών, λες πως τα κοντάκια, με τις όποιες κλίσεις, οι κάνες, τα τσοκάκια, οι αυλοί και οι κώνοι συναρμογής, είναι συμπράγκαλα που σκοτώνουν από μόνα τους και ξεχνάμε τα εκατομμύρια θηράματα, που άφησαν πίσω τους τον μάταιο τούτο κόσμο, επειδή τα καλοσημάδεψε κάποιος με ένα εργοστασιακό κοντάκι και ένα φτηνό κανούλι της σειράς...

=====

... θαρρώ το έχω ξανανεβάσει, αλλά πάλι νομίζω οτι καλά τα λέει ο συγχωρεμένος...
 
... συμφωνώ, διαφορές ίσως υπάρχουν , αλλά...

(απόσπασμα)
=====
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ
ΔΗΜ. Π. ΠΑΠΑΔΕΑΣ​

Στην τεχνολογική μας εποχή, όλοι έγιναν "ειδικοί", για να γνωματεύουν περί ατσαλιών, κώνων συναρμογής, μαγικών ελατηρίων στις καραμπίνες αδρανείας, στοχάστρων και κοντακιών. Κοντολογίς, μας έχει καβαλήσει μια λεπτομερειομανία. Όχι πως βλάπτει, αλλά δεν αρκεί να μας γεμίσει το σακούλι με θηράματα. Όλοι έχουμε μείνει στη σκόπευση που μάθαμε στο στρατό και δεν καταδεχόμαστε να μάθουμε κάτι περισσότερο. Τουναντίον μας απασχολούν οι κρυογενείς κάνες, τα τσοκάκια τάδε και τάδε, τα μέτρα των κοντακίων, οι αυλοί των κανών, λες πως τα κοντάκια, με τις όποιες κλίσεις, οι κάνες, τα τσοκάκια, οι αυλοί και οι κώνοι συναρμογής, είναι συμπράγκαλα που σκοτώνουν από μόνα τους και ξεχνάμε τα εκατομμύρια θηράματα, που άφησαν πίσω τους τον μάταιο τούτο κόσμο, επειδή τα καλοσημάδεψε κάποιος με ένα εργοστασιακό κοντάκι και ένα φτηνό κανούλι της σειράς...

=====

... θαρρώ το έχω ξανανεβάσει, αλλά πάλι νομίζω οτι καλά τα λέει ο συγχωρεμένος...
Και πολυ καλα μαλιστα
 
Αν ήταν 10% στα εμπορικά θα ήταν καλάααααα
Ρε φίλε πως πες μου πως η beretta οπτιμα να ρίξει σε beretta οπτιμα πλας10% είναι σταθερή στην κατασκευή κάννης από την α301 α302 έως και σήμερα
Απλα έχει βελτιωθεί λιγω στην ταχύτητα σαν τα νέα αμάξια 😉😉😉
Απλά αυτό το +++10% αφορά την benelli καθαρά 😘😘😘
 
Κανόκ@βλος και εσύ ? .yel. .sarcastic.
Θα πέσουν όλες οι μάσκες, αλλά σιγά σιγά για να έχει σασπένς.
Δεν ειμαι με τιποτα κ@υλομενος....περνω απλα το τουφεκι κ παω για κυνηγι....δε κοιταζω παραμετρους.
Μονο τα φυσιγγια μου εννοειται.....big smile.
 
Νικολα μου, ουτε μια στο εκατομμυριο δεν ειναι ιδιες ολες οι καννες.
Ίδιες δεν είναι,το πόσο διαφορετικές είναι το θέμα
Αυτό ψάχνουν όσοι το ψάχνουν
Άλλοι λένε είδαν μεγάλες διαφορές, άλλοι λένε είδαν μικρές,και άλλοι ανάξιες αναφοράς
Άς ψάχνει ο καθένας να βρεί ότι θεωρεί το ιδανικό για την πάρτη του και κουβέντα να γίνεται
Ωραία είναι όταν δεν ξεφεύγει....
 
Ίδιες δεν είναι,το πόσο διαφορετικές είναι το θέμα
Αυτό ψάχνουν όσοι το ψάχνουν
Άλλοι λένε είδαν μεγάλες διαφορές, άλλοι λένε είδαν μικρές,και άλλοι ανάξιες αναφοράς
Άς ψάχνει ο καθένας να βρεί ότι θεωρεί το ιδανικό για την πάρτη του και κουβέντα να γίνεται
Ωραία είναι όταν δεν ξεφεύγει....
Ο @Χομπίστας... ψάχνει ακόμα τις διαφορές με την Μ2.
Έχει βάλει ντετέκτιβ να τις βρει. 😂 😂 😂
 
Back
Top