Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ας τα πάρουν σιωπηλά υπόψην ΌΛΑ και ΟΛΟΙ κι ας μην κοροιδευομαστε. Δεν υπάρχουν πλέον μεγάλες εταιρίες η αγορά το καθορίζει αυτό. Μπαίνω ορμητικα στην παραγωγή σημαίνει ισοσταθμιζω προσφορά - ζήτηση αλλά... Ρίχνω το κόστος με σχέδιο σε όλα τα επίπεδα. Είναι πολλά τα λεφτά που δίνουμε, βγάζουν ωραία πραματα, ας δουν κι ας σεβαστούς κι ας πράξουν ανάλογα.
 
Gorilla Elix Disp 32gr 10€.
Σήμερα το απόγευμα στα τρυγόνια.
Viber-2019-09-04-19-07-51.jpg

Viber-2019-09-04-19-07-54.jpg

Viber-2019-09-04-19-07-56.jpg
απαραδεκτες η τιμες του με αυτους τους καλυκες και σε ενισχυμενα φυσιγγια κι ολας.εχω δει πολλα.
 
Καλημέρα γνωριζει καποιος αυτα τα φυσιγγια grande Σ.Ζ?
Ο τραγουδιστης Σπυρος Ζαγοραιος τα ξεκινησε κ μετα ανελαβε ο γιος του που δυστηχως εφυγε νεος πριν δεκα χρονια κ εκλεισε η επιχειρηση..οτι βρεις ειναι απομειναρια..
 
Εχει ο παππούς της γυναίκας μου ποσα χρόνια και χτες έβγαλε το κουτι πρωτη φορα τα ειδα τι φυσιγγι ειναι αυτο που εισάγεται?
Δν εισάγεται αυτό....Ελληνικό ήταν.
Γεμιζόταν στην Αθήνα στν Κάλαμο....
S.Z Zαγοραίος Grande 34gr αν θυμάμαι καλά διάφανος κάλυκας με 16mm μέταλλο.
Στα παπιά το έριχναν πολλοί συνήθως...
 
Δν εισάγεται αυτό....Ελληνικό ήταν.
Γεμιζόταν στην Αθήνα στν Κάλαμο....
S.Z Zαγοραίος Grande 34gr αν θυμάμαι καλά διάφανος κάλυκας με 16mm μέταλλο.
Στα παπιά το έριχναν πολλοί συνήθως...
Ναι οπως το λες είναι τα φιλαει ο παππούς σαν παναγια τέτοιο φυσιγγι λέει δεν ξαναβγηκε γαζωνει
 
Ναι οπως το λες είναι τα φιλαει ο παππούς σαν παναγια τέτοιο φυσιγγι λέει δεν ξαναβγηκε γαζωνει
Έτσι είναι όπως τα λέει ο παππούς σου.
Τα ίδια μου έχουν πει κι εμένα.
Όταν λοιπόν ξανά πας στν παππού σου θα βγάλεις 2-3 λεπτομερείς φωτό .my man. και θα το αναρτήσεις στα "Παλιά Φυσίγγια" να χαζέψουμε κι εμείς.
 
Έτσι είναι όπως τα λέει ο παππούς σου.
Τα ίδια μου έχουν πει κι εμένα.
Όταν λοιπόν ξανά πας στν παππού σου θα βγάλεις 2-3 λεπτομερείς φωτό .my man. και θα το αναρτήσεις στα "Παλιά Φυσίγγια" να χαζέψουμε κι εμείς.
Εννοείται
 
Περσινο waidmannsheil (που πλεον ο καλυκας γραφει rottweil germany κ οχι geco οπως παλαιοτερα..)
Ειναι εμφανεστατο οτι προκειται για πυριτιδα της Βp και κατα πασα πιθανοτητα ειναι η f2 36 που λεει ο Νικολης..

View attachment 3176
Ωραία Τάσο...!!
Τώρα όπως έχεις εκεί τα ΥΛΙΚΑ τ ROTTWEIL στην τσιγαροθήκη,άραξε και άναψε ένα τσιγαράκι πάρε κ το πλάγιο αναχείρας να σε βγάλουν μια παραδοσιακή φωτό.....
Μπαμ θα βγεις με την F2.... .crying smile. .crying smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top