Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους...ακούω πολύ καλές κουβέντες για το r12 του δορκα.Περυσι πήρα ένα κουτάκι δοκιμαστικά και μου έδινε πολλή συγκεντρωτικές βολές...Μήπως γνωρίζουμε πυρίτιδα,συγκεντρωτηρα ???

Υ.Γ.καλο χρυσό το r12 αλλά με ένα μείον δύο "έκλασε" ...

ΥΓ2 το 206 formula το καινούργιο παιδιά είναι φυσιγγαρα.Ποιοτικο συγκεντρωτικό και ταχυτατο...μετα τις 8:30-9 ομως που ανεβαίνει η θερμοκρασία ζωηρευει...Περιμενω μόνο να το δω στην παγωνιά...
Κι εμενα Δημητρη μου αρεσε πολυ, θα δοκιμαστει αργοτερα βεβαια καλυτερα
 
Μήπως γνωρίζουμε πυρίτιδα,συγκεντρωτηρα ???
Psb1,Giovanni

Υ.Γ.καλο χρυσό το r12 αλλά με ένα μείον δύο "έκλασε" ...
E δεν ειναι κ για αυτες τις συνθηκες..εκει θες κατι ποιο ενισχυμενο..
 
Καλησπέρα σε όλους...ακούω πολύ καλές κουβέντες για το r12 του δορκα.Περυσι πήρα ένα κουτάκι δοκιμαστικά και μου έδινε πολλή συγκεντρωτικές βολές...Μήπως γνωρίζουμε πυρίτιδα,συγκεντρωτηρα ???

Υ.Γ.καλο χρυσό το r12 αλλά με ένα μείον δύο "έκλασε" ...

ΥΓ2 το 206 formula το καινούργιο παιδιά είναι φυσιγγαρα.Ποιοτικο συγκεντρωτικό και ταχυτατο...μετα τις 8:30-9 ομως που ανεβαίνει η θερμοκρασία ζωηρευει...Περιμενω μόνο να το δω στην παγωνιά...
Το r12 πρέπει να είναι με giovanni και psb1.
Δημήτρη το 33αρι το formula έριξες;
 
Μην κοιτας τα γραμμαρια στην προκειμενη..ειναι μαλακο φυσιγγι..πχ καμια σχεση με lambro μπλε,jb king κλπ στα ιδια γραμμαρια..
Δίνει όμως παρόλη τη ζέστη που το είχα δοκιμάσει πολύ σφιχτές κατανομές...μαλακό και φονικό με γλυκό καιρό και υγρασία...
 
Ειναι τοσο καλα Τασο τα παλια?
Καλα ειναι ναι..τα καινουργια δεν τα εχω ριξει κ δεν ξερω..ισως κ να ειναι καλυτερα τα παλια λογω της παλιας κοπης tecna..αλλα απο οτι ακουγεται σε αυτο το φυσιγγι παραμενει σταθερη η nsi κ δεν το εχει "χαλασει"..φαινετε οτι τα best seller της τα προσεχει κ δεν τους βγαζει τα ματια... .sarcastic.
 
Εμένα από του Δορκα μου αρεσε το velox αρκετά και μου αρέσει ακόμα. Για το r12 δέν ξέρω, αλλά το παλιό rottweil 32 δε μου άρεσε τόσο πολύ, ήταν λίγο πιο σκληρό φυσίγγι θυμάμαι απο το velox με το δευτερο να ειναι πιο αποτελεσματικό. Το καινούριο r12 είναι σαν το παλιό rottweil η πιο μαλακό;
 
Εμένα από του Δορκα μου αρεσε το velox αρκετά και μου αρέσει ακόμα. Για το r12 δέν ξέρω, αλλά το παλιό rottweil 32 δε μου άρεσε τόσο πολύ, ήταν λίγο πιο σκληρό φυσίγγι θυμάμαι απο το velox με το δευτερο να ειναι πιο αποτελεσματικό. Το καινούριο r12 είναι σαν το παλιό rottweil η πιο μαλακό;
Είναι 34γρ πλέον και όντως είναι μαλακό ακόμη και με ζεστό καιρό...
 
αλλά το παλιό rottweil 32
Δεν ηταν 32..34 κ αυτο..


Το καινούριο r12 είναι σαν το παλιό rottweil η πιο μαλακό;
Ως γνωστον η αντιληψη της ανακρουσης για τον καθε ανθρωπο ειναι διαφορετικη κ παιζουν ρολο πολλα..για μενα παντως κ τα δυο ηταν το ιδιο μαλακα..ουτε ειχε ποτε την φημη του δυνατου φυσιγγιου οσο το γεμιζε με ισπανικες τουλαχιστον..το "01 κ "06 που ειχε σταλθει στο μπερμινγχαμ μαζι με αλλα φυσιγγια απο τον κυπριδημο ειχε δωσει πολυ νορμαλ πιεσης κ το προτεινε κ μεσω της οπλογνωσιας σαν μαλακο φυσιγγι..
δεκαετια 80 που το γεμιζε με ροτβαιλ εκει ναι μπορει να ηταν δυνατο...
 
Last edited:
Δεν ηταν 32..34 κ αυτο..



Ως γνωστον η αντιληψη της ανακρουσης για τον καθε ανθρωπο ειναι διαφορετικη κ παιζουν ρολο πολλα..για μενα παντως κ τα δυο ηταν το ιδιο μαλακα..ουτε ειχε ποτε την φημη του δυνατου φυσιγγιου οσο το γεμιζε με ισπανικες τουλαχιστον..το "01 κ "06 που ειχε σταλθει στο μπερμινγχαμ μαζι με αλλα φυσιγγια απο τον κυπριδημο ειχε δωσει πολυ νορμαλ πιεσης κ το προτεινε κ μεσω της οπλογνωσιας σαν μαλακο φυσιγγι..
δεκαετια 80 που το γεμιζε με ροτβαιλ εκει ναι μπορει να ηταν δυνατο...
Ναι έχεις δικιο ήταν και τότε 34. Μπερδεύτηκα με το Πυρκαλ το μαύρο που ήταν 32 κι έριχνα επίσης τότε.
 
Δεν ηταν 32..34 κ αυτο..



Ως γνωστον η αντιληψη της ανακρουσης για τον καθε ανθρωπο ειναι διαφορετικη κ παιζουν ρολο πολλα..για μενα παντως κ τα δυο ηταν το ιδιο μαλακα..ουτε ειχε ποτε την φημη του δυνατου φυσιγγιου οσο το γεμιζε με ισπανικες τουλαχιστον..το "01 κ "06 που ειχε σταλθει στο μπερμινγχαμ μαζι με αλλα φυσιγγια απο τον κυπριδημο ειχε δωσει πολυ νορμαλ πιεσης κ το προτεινε κ μεσω της οπλογνωσιας σαν μαλακο φυσιγγι..
δεκαετια 80 που το γεμιζε με ροτβαιλ εκει ναι μπορει να ηταν δυνατο...
εχω χρονια να το ριξω να πω την αληθεια αλλα δεν θυμαμαι να με ειχε πουλησει με - μειον ,σιγουρα κατι θα εχει αλλαξει!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top