Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Άνοιξες κανένα? σε νο6 θα το χρισημοποιοιησεις άμεσα και σε τι θήραμα?.Ό Καλκατζακος μου τα εκθιαζε ότι είναι πολύ ποιοτικά στα χρήματα τους,μάλλον θα κάνω αυτό που είπε ο συνάδελφος hunter 97 με κάνα 2 κουτάκια για δοκιμή
Δεν ανοιξα και δεν το εριξα στο κυνηγι ακομα αλλα σε δοκιμη μου φανηκε πολυ καλο και πολυ γρηγορο, η δοκιμη ειναι εδω στο θεμα Φυσιγγια για τη φασσα σελιδα 144, πηρα και ενα κουτι νο4 για λγο και στον πατο τενεκε στα 47 μετρα εβαλε 14 σκαγια
 
Δεν ανοιξα και δεν το εριξα στο κυνηγι ακομα αλλα σε δοκιμη μου φανηκε πολυ καλο και πολυ γρηγορο, η δοκιμη ειναι εδω στο θεμα Φυσιγγια για τη φασσα σελιδα 144, πηρα και ενα κουτι νο4 για λγο και στον πατο τενεκε στα 47 μετρα εβαλε 14 σκαγια
Ευχαριστώ θα το δω, και θα πάρω 2κουτακια να τα ρίξω ΣΚ στη Μάνη στα τρυγόνια και θα σας πω εντυπώσεις
 
Ξέρεις η διαφορά με το gm3 είναι 50 λεπτά δεν είναι μεγάλη σε σχέση με το να σου χαλάσει κανένα μπασιμο αν πάρεις 10αδα
Δεν τα πήρα από θεμα τιμής...έχω πολύ καλές συστάσεις και εμπειρίες για το παλιό 206 με αποσπώμενο πάτο και έτσι προχώρησα στην αγορά...τελικά νομίζω ότι αξίζει και το επιπλέον ταλιρακι θα το πιω ένα ωραιότατο τσιπουρακι...
 
Πέρασα σήμερα από Καλκατζακο και τσίμπησα 2 κουτάκια για δοκιμή στη Μάνη περιττό να σας πω ότι όλος ο διάδρομος δεξιά και αριστερά του μαγαζιού και σε ύψος 1μετρου ήταν γεμάτος από αυτά τα φυσίγγια. Ό υπάλληλος δε οριοταν ότι είναι τα ίδια με τα παλιά
 
Μάγκες δεν ξέρω αν αληθεύει....έτσι ειπώθηκε στην αγορα.....αν αναλογιστούμε και το πάθος με το οποίο το προμοτάρουν το συγκεκριμένο φυσσίγι ίσως και να μην είναι ψέμα!! Έγω απλά ρώτησα γιατι θέλω να καταλήξω (μιας και δεν ειμαι γνώστης) αν το συγκεκριμένο φυσιγγι που κάποτε το λεγανε "φοβερο" στα 33γρ .....θα είναι το ίδιο καλο και στα 32???? (ελπίζω να διατύπωσα σωστα τον προβληματισμό μ).
 
Μάγκες δεν ξέρω αν αληθεύει....έτσι ειπώθηκε στην αγορα.....αν αναλογιστούμε και το πάθος με το οποίο το προμοτάρουν το συγκεκριμένο φυσσίγι ίσως και να μην είναι ψέμα!! Έγω απλά ρώτησα γιατι θέλω να καταλήξω (μιας και δεν ειμαι γνώστης) αν το συγκεκριμένο φυσιγγι που κάποτε το λεγανε "φοβερο" στα 33γρ .....θα είναι το ίδιο καλο και στα 32???? (ελπίζω να διατύπωσα σωστα τον προβληματισμό μ).

Έγινε Θοδωρή, απλώς μου κάνει εντύπωση γι'αυτό και αναρωτήθηκα. Από κει και πέρα μόνο με δοκιμές θα δούμε τι λέει το φυσίγγι. Καθότι έχω πλήρες το οπλοστάσιό μου δεν θα κάνω προσωπικά δοκιμές, περιμένω τους υπόλοιπους!
 
Καλησπέρα σε όλους...ακούω πολύ καλές κουβέντες για το r12 του δορκα.Περυσι πήρα ένα κουτάκι δοκιμαστικά και μου έδινε πολλή συγκεντρωτικές βολές...Μήπως γνωρίζουμε πυρίτιδα,συγκεντρωτηρα ???

Υ.Γ.καλο χρυσό το r12 αλλά με ένα μείον δύο "έκλασε" ...

ΥΓ2 το 206 formula το καινούργιο παιδιά είναι φυσιγγαρα.Ποιοτικο συγκεντρωτικό και ταχυτατο...μετα τις 8:30-9 ομως που ανεβαίνει η θερμοκρασία ζωηρευει...Περιμενω μόνο να το δω στην παγωνιά...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top