Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μι
Γενικά τα μαύρα win δράμια τα εμπιστεύονται πολλές παρέες.... και στην Ήπειρο και Δράμα.....
Μια χαρα ειναι απλα λεω για τους αλλους που ριχνουν στο γαμο του καραηκιωζη αλλα λενε τα ταδε φυσιγηια θεριζουν
 
Έριξα σήμερα 1 Nsi 10βολο φετινό για δοκιμή.καλη διασπορά .πιο μαλακό μου φάνηκε. με τέτοια ζεστα έτρωγες κλωτσιά καλή....
Αν δεις στο σαιτ τις εταιριας το χαμηλωσανε ταχυτητα πριν το ειχανε 440 μ/δ τωρα 430 λιγο θα μαλακωσε !!
 
Έριξα σήμερα 1 Nsi 10βολο φετινό για δοκιμή.καλη διασπορά .πιο μαλακό μου φάνηκε. με τέτοια ζεστα έτρωγες κλωτσιά καλή....
Όντως ανοίγουν πολυ τώρα με τη ζέστη. Ελπίζω Να αλλάξει με το κρύο αλλιώς φεντεραλ και μαύρες
 
Αυτη η nsi...παραγει απο καψυλλι, πυριτιδα, συγκεντρωτηρα, καλυκα.....γιατι κανει ολο αλλαγες? Δεν μπορω να καταλαβω!

Λες πως ξέρει κ η ίδια??


Για να μην βαριέται.
Και να μην βαριομαστε κ εμεις χαχαχα..

Πω πω έβγαλε καινουργια φυσίγγια θα τα παρω κ αυτα...

Ραβε ξηλωνε δουλειά να μην σου λείπει έχει καταντήσει...
Και παλιά όλα τις τα φυσίγγια ήταν αρκετά καλα, ισάξια με τα maionchi....
Mετα σμπαραλιασε ολότελα χαχαχα
 
Λες πως ξέρει κ η ίδια??



Και να μην βαριομαστε κ εμεις χαχαχα..

Πω πω έβγαλε καινουργια φυσίγγια θα τα παρω κ αυτα...

Ραβε ξηλωνε δουλειά να μην σου λείπει έχει καταντήσει...
Και παλιά όλα τις τα φυσίγγια ήταν αρκετά καλα, ισάξια με τα maionchi....
Mετα σμπαραλιασε ολότελα χαχαχα
Μαγιονκι‼️τα φυσίγγια ‼️
 
Έτσι κ γω αλλά κ πολλοί αλλοι φοβούνται ‼️
Ένας φίλος γουρούνας, γεμίζει με τέκνα δράμια κ μου λέει ότι βγάζουν 1200 πιεσεις ,τα είχε στείλει μια φορά για μέτρημα‼️
Που να βασιστείς όμως σε αυτόν ,όταν μου λέει ότι κρυώνουν τα δράμια κ δεν σκοτώνουν ‼️❓
ΑΛΑΡΓΑΑΑΑΑ
μακρυά από αυτόν!!!!!
 
το εχω ξαναγράψει:
ρεμ αφλογιστίες προβληματικά καψύλλια λόγω φαλιμέντου
ΝΣι πατάτες αστεράκια
και οι 2 χάσανε ΠΟΛΛΟΥΣ πελάτες
Γουιν μαυρα 3 1/2 ιντσων τσακίζει ο κάλυκας=> εμπλοκές για αφλογιστίες τώρα το ακούω
φεντεραλ (& γουιν) επιχαλκωμένα 00Β τα δράμια δεν είναι 8,4 χιλ αλλά 8,1 χιλ = 0 Β αλλά σκοτώνουν
ελληνικά διάφορα = δυναμίτες
ελληνικά διάφορα = ψιλοπατάτες

τουτέστιν
ΨΑΧΤΕΙΤΕ!!!!!!
 
το εχω ξαναγράψει:
ρεμ αφλογιστίες προβληματικά καψύλλια λόγω φαλιμέντου
ΝΣι πατάτες αστεράκια
και οι 2 χάσανε ΠΟΛΛΟΥΣ πελάτες
Γουιν μαυρα 3 1/2 ιντσων τσακίζει ο κάλυκας=> εμπλοκές για αφλογιστίες τώρα το ακούω
φεντεραλ (& γουιν) επιχαλκωμένα 00Β τα δράμια δεν είναι 8,4 χιλ αλλά 8,1 χιλ = 0 Β αλλά σκοτώνουν
ελληνικά διάφορα = δυναμίτες
ελληνικά διάφορα = ψιλοπατάτες

τουτέστιν
ΨΑΧΤΕΙΤΕ!!!!!!
Εσυ πες μας τι χρησιμοποιείς χαχα
 
Καλημέρα παιδιά. Με μ2 και 3ρη τσοκ ερηξε κανείς τα federal είτε απλά είτε μαγκμουμ σε flitecontrol?? Τα βρήκα στοκ σε καλή τιμή κάτω των 15 γιατι σύντομα μου είπε θα πάμε 19,5 η νέα παρτίδα που έρχεται. Όπως πήγαν τα ρεμι 19,5
τα έχω ριξει με μπραου τσοκ 5/10 και 2/10 ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ
με 9/10 χάλια μαυρα ΔΕΝ θέλουν σφιχτά τσοκ

Εσυ πες μας τι χρησιμοποιείς χαχα
Μονόβολα χαχα

από δράμια ιδιογόμωση, εμπορικά κάτι παλιά έως πανάρχαια που μου χουν ξεμείνει κι όσα θάβω παραπάνω αχαχαχα
πέραν της πλάκας τα δράμια θέλουν ψάξιμο... ΠΟΛΥ ψάξιμο
 
τα έχω ριξει με μπραου τσοκ 5/10 και 2/10 ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ
με 9/10 χάλια μαυρα ΔΕΝ θέλουν σφιχτά τσοκ


Μονόβολα χαχα

από δράμια ιδιογόμωση, εμπορικά κάτι παλιά έως πανάρχαια που μου χουν ξεμείνει κι όσα θάβω παραπάνω αχαχαχα
πέραν της πλάκας τα δράμια θέλουν ψάξιμο... ΠΟΛΥ ψάξιμο
Ακριβώς.. Εγώ nsi έριχνα τα τελευταία 4 χρόνια και λίγο Αμερικανιες αλλά φέτος ακουγωνται ήδη παράπονα. Αν διαπιστώσω ότι τα χάλασαν πάλι ουδέποτε θα ξαναμπούν στον όπλο μου.. Είδα και τα bp μαύρα χάλια. Τι ταχύτητες είναι αυτές που δίνει το σαι ρε παιδιά ;;;; ούτε για άλλες δε κάνουν.. Μιλάω για τα νέα που τα εισηγαγαν φέτος.
 
το εχω ξαναγράψει:
ρεμ αφλογιστίες προβληματικά καψύλλια λόγω φαλιμέντου
ΝΣι πατάτες αστεράκια
και οι 2 χάσανε ΠΟΛΛΟΥΣ πελάτες
Γουιν μαυρα 3 1/2 ιντσων τσακίζει ο κάλυκας=> εμπλοκές για αφλογιστίες τώρα το ακούω
φεντεραλ (& γουιν) επιχαλκωμένα 00Β τα δράμια δεν είναι 8,4 χιλ αλλά 8,1 χιλ = 0 Β αλλά σκοτώνουν
ελληνικά διάφορα = δυναμίτες
ελληνικά διάφορα = ψιλοπατάτες

τουτέστιν
ΨΑΧΤΕΙΤΕ!!!!!!
Μάριε πράγματι τα φέντεραλ με φλιτκοντρόλ εχουν 8.1 χιλ μπίλιες. Άραγε μέσα σε αυτόν τον συγγεντρωτήρα να χωράνε οι 8.4? Μήπως ξέρεις. Ίσως εχω ενα τέτοιον συγγεντρωτήρα, αν σας ενδιαφέρει να παω να τον βρω και να το δοκιμάσω αλλα εχω 8.6 χιλ μπίλιες και οχι 8.4
 
.very funny.
Μάριε πράγματι τα φέντεραλ με φλιτκοντρόλ εχουν 8.1 χιλ μπίλιες. Άραγε μέσα σε αυτόν τον συγγεντρωτήρα να χωράνε οι 8.4? Μήπως ξέρεις. Ίσως εχω ενα τέτοιον συγγεντρωτήρα, αν σας ενδιαφέρει να παω να τον βρω και να το δοκιμάσω αλλα εχω 8.6 χιλ μπίλιες και οχι 8.4
Εύρηκα......εχει εσωτερική διάμετρο 16.40
Οι 2 μπίλιες των 8.4 μαζι έχουν 16.80 άρα πως να χωρέσουν, ενω οι 8.1 έρχονται κουφέτο.
Μας δουλεύουν ψιλο γαζί. Κατα τ'αλλα 00buck ΛΕΝΕ οτι εχουν
 
Ακριβώς.. Εγώ nsi έριχνα τα τελευταία 4 χρόνια και λίγο Αμερικανιες αλλά φέτος ακουγωνται ήδη παράπονα. Αν διαπιστώσω ότι τα χάλασαν πάλι ουδέποτε θα ξαναμπούν στον όπλο μου.. Είδα και τα bp μαύρα χάλια. Τι ταχύτητες είναι αυτές που δίνει το σαι ρε παιδιά ;;;; ούτε για άλλες δε κάνουν.. Μιλάω για τα νέα που τα εισηγαγαν φέτος.
πότε πρόλαβαν; αφού ακόμα δεν ξεκίνησε το κυνήγι...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top