Κυνηγετικά Γιλέκα

Γιατι πειραζετε ολοι τον Χρισταρα; Πηρε κιλα;
Λες και εμεις δεν γιναμε σαν βουβαλια .hair.
Τελος οι μπυρες καθημερινες
Ουζακι πλεον
Μονο σαββατοκυριακο μπυρες
Πολυ πουτανα αυτη η ζεστη.
 
Γιατι πειραζετε ολοι τον Χρισταρα; Πηρε κιλα;
Λες και εμεις δεν γιναμε σαν βουβαλια .hair.
Τελος οι μπυρες καθημερινες
Ουζακι πλεον
Μονο σαββατοκυριακο μπυρες
Πολυ πουτανα αυτη η ζεστη.
Εγώ του Σαββατοκύριακου φοβάμαι τις καθημερινές δεν υπάρχει πρόβλημα 😂😂

Σήμερα εδώ ξυπνήσαμε με τρελή υγρασία, όλα τα αυτοκίνητα είναι μούσκεμα λες και έβρεχε χθες βράδυ.Υπομονή μέχρι το απόγευμα…….
 
Τελικά χτύπησα αυτό.. Μια χαρά φαίνεται.

Με'γεια σου φιλε.Η Τοξοτης γαι μενα ειναι πολυ τιμια εταιρεια οτι εχω παρει ειναι σε πολυ καλη ποιοτητα για τα λεφτα που δινεις ...και εχει και πολυ καλα πατρον ωστε να στεκονται ωραια τα ρουχα πανω σου βεβαια αυτο ειναι σχετικο και με τον σωματοτυπο του καθενος...Παντως οτι εχω απο αυτην την εταιριεα ειτε σε γιλεκο ειτε σε παντελονι το'χω ευχαριστηθει...
 
Με'γεια σου φιλε.Η Τοξοτης γαι μενα ειναι πολυ τιμια εταιρεια οτι εχω παρει ειναι σε πολυ καλη ποιοτητα για τα λεφτα που δινεις ...και εχει και πολυ καλα πατρον ωστε να στεκονται ωραια τα ρουχα πανω σου βεβαια αυτο ειναι σχετικο και με τον σωματοτυπο του καθενος...Παντως οτι εχω απο αυτην την εταιριεα ειτε σε γιλεκο ειτε σε παντελονι το'χω ευχαριστηθει...
Σε ευχαριστώ φίλε μου!
Από παντελόνια τι λέει; Αξίζουν;
 
Σε ευχαριστώ φίλε μου!
Από παντελόνια τι λέει; Αξίζουν;
ειχα κι εγω μερικα αλλα ειμαι καταστροφικος σε τετοια τους αλλαζω τα φωτα...Ενα μοντελο δεν θυμαμαι κωδικο μου ειχε κρατησει καιρο και ειχε πολυ ωραια φορμα πανω σου...Μετα πηρα ξανα τοξοτης,ντισπαν κ.α αλλα ολα τα εκανα κουρελια.Βλεπεις καμια φορα βοηθαμε και εμεις σκυλι σε απορτ.Αμα με τραβαγαν φιλοι που εχω μπει αστο...
 
ειχα κι εγω μερικα αλλα ειμαι καταστροφικος σε τετοια τους αλλαζω τα φωτα...Ενα μοντελο δεν θυμαμαι κωδικο μου ειχε κρατησει καιρο και ειχε πολυ ωραια φορμα πανω σου...Μετα πηρα ξανα τοξοτης,ντισπαν κ.α αλλα ολα τα εκανα κουρελια.Βλεπεις καμια φορα βοηθαμε και εμεις σκυλι σε απορτ.Αμα με τραβαγαν φιλοι που εχω μπει αστο...
Εδω σκιζουμε τα χερια μας και τα ποδια μας .Το πυκνο τα εχει αυτα .
 
Back
Top