Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ποτέ είπαν για να πούνε και τώρα???? Μια είδηση που έσκασε....όχι απ' ην εκπομπή....είναι ότι ξεκινήσανε διαβουλεύσεις μεταξύ μελών για την ενεργοποίηση του ΚΕΚ!!! Καλό κακό δεν ξέρω.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου
 
Ποτέ είπαν για να πούνε και τώρα???? Μια είδηση που έσκασε....όχι απ' ην εκπομπή....είναι ότι ξεκινήσανε διαβουλεύσεις μεταξύ μελών για την ενεργοποίηση του ΚΕΚ!!! Καλό κακό δεν ξέρω.
Καλο ειναι....κατα την αποψη μου....αλλα να μην ξεχαστουμε και μεις οταν ερθει η ωρα
 
Αίσιο τέλος είχαν οι πολύωρες διαπραγματεύσεις της Αστυνομίας με 70χρονη γυναίκα που είχε ταμπουρωθεί μέσα στο σπίτι της στην Παιανία.

Η ηλικιωμένη βρισκόταν μέσα στο δωμάτιο του σπιτιού της επί 6 ώρες
κρατώντας στα χέρια μία καραμπίνα.

Λίγο μετά τις 7 το απόγευμα οι αστυνομικοί μπήκαν στο σπίτι της και κατάφεραν να τη συλλάβουν χωρίς να κάνει χρήση του όπλου.

Παρών στις διαπραγματεύσεις ήταν και ο φίλος της ηλικιωμένης
ο όποιος προσπάθησε να βοηθήσει τους αστυνομικούς.

Η γυναίκα βρίσκεται αυτή την ώρα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής ενώ αναμένεται να εξεταστεί από ψυχολόγο.

Η καραμπίνα με την οποία είχε πυροβολήσει νωρίτερα ανήκει στην ίδια αλλά η άδεια της είχε λήξει. Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΣΟΥΝ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ .
 
Λεβεντες παρτε το χαμπάρι ζουμε σε μια ηπειρο μπουρδελο οπλοφοβηκι μεχρει εκει που δεν παει αλλο...οι αμερικανοί εχουν και κακα σαν λαος αλλα το κυνηγι και το ψαρεμα το εχουν θρησκεία.... σε λαθος μερος γεννηθήκαμε
 
Λεβεντες παρτε το χαμπάρι ζουμε σε μια ηπειρο μπουρδελο οπλοφοβηκι μεχρει εκει που δεν παει αλλο...οι αμερικανοί εχουν και κακα σαν λαος αλλα το κυνηγι και το ψαρεμα το εχουν θρησκεία.... σε λαθος μερος γεννηθήκαμε
Στο σωστό μέρος γεννηθήκαμε Ηλία πως το καταντήσαμε είναι το πρόβλημα.........
 
Δεν φταίμε εμεις για ολλα φιλαρακι ....αλλοι το κατάντησαν ετσι
Η αλήθεια να λέγεται Ηλία για να καταστραφεί ο παράδεισος δεν γίνεται από μία γενιά μόνο χρειάζεται περισσότερες και δυστυχώς εδώ δεν έχασαν καθόλου χρόνο ορισμένοι το δούλεψαν πολύ το θέμα για να καταφέρουν να γίνουμε ζητιάνοι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top