Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αήττητοι στα χαρτιά γιατί στο γήπεδο χάσατε κατά κράτος!!!!!!!!!
Φίλε μου έτσι είναι το ποδόσφαιρο.Ηταν καλύτερος ο Ολυμπιακός κ έκανε πιο πολλές φάσεις.. Αλλά κ εντελώς ανόητη η ενέργεια του παίχτη σας που έκανε πέναλτι κ δεν νομίζω ότι δεν ήταν
 
Το Μάρτιο έπρεπε να πας ,πάνε Νοέμβρη μήνα φαντάροι;
Εγώ είχα κάνει τους υπολογισμούς μου και έκανα τα χαρτιά για εθελοντής, να μπω συγκεκριμένη εποχή να χάσω μία κυνηγετική περίοδο γιατί ήταν 18 μήνες η θητεία τότε
Έκατσα και πεντέμιση μήνες χωρίς άδεια για να μπορέσω να πάρω αρκετές μέρες και να είναι χειμώνας όταν την πάρω να πάω για κυνήγι
 
Εγώ είχα κάνει τους υπολογισμούς μου και έκανα τα χαρτιά για εθελοντής, να μπω συγκεκριμένη εποχή να χάσω μία κυνηγετική περίοδο γιατί ήταν 18 μήνες η θητεία τότε
Έκατσα και πεντέμιση μήνες χωρίς άδεια για να μπορέσω να πάρω αρκετές μέρες και να είναι χειμώνας όταν την πάρω να πάω για κυνήγι
...εσύ είσαι επιτελικός παίχτης! ;) .sarcastic.
 
Καλή θητεία Χρήστο, ο στρατός έχει τα αρνητικά του, έχει και τα καλά του: φιλίες, γνωριμίες, φάσεις που θα τις σκέφτεσαι μια ζωή, άσε που είναι η τελευταία περίοδος ανεμελιάς για τον άντρα. Άκου ένα απίστευτο σκηνικό που μας έτυχε: είμασταν 12 άτομα σε φυλάκιο στο Σίγρι Λέσβου. Φθινόπωρο, καλή ώρα, έρχεται ένα ψαράδικο στο λιμανάκι, να ξεφορτώσει την ψαριά, να την πάρει το πλοίο της άγονης γραμμής - μάλλον ο "Ταξιάρχης¨ της ΝΕΛ, που ερχόταν μια φορά τη βδομάδα δρομολόγιο Σίγρι-Θεσσαλονίκη. Στο φυλάκιο υπηρετεί φαντάρος, ο ανιψιός του καπετάνιου του ψαράδικου. Τον τηλεφωνεί ο μπάρμπας του να κατέβει στον ντόκο να τον δει και γυρίζει φίλε μου με 3-4 αστακούς πεσκέσι! Δε θα μπορούσα να φανταστώ ότι θα κάναμε τσιμπούσι με αστακούς στον ΕΣ!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top