Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δημητρη μου.....Δεν εφυγα τυχαια απο την Αθηνα.... Στην Αθηνα γεννηθηκα και μεγαλωσα .
Ηταν μια απο τις σοβαροτερες αποφασεις που πηρα....Αλλα μου βγηκε σε καλο φιλε!!!
Αλλαξε ριζικα και προς το καλυτερο η ζωη μου!!!
Σε σχεση με πριν 13 χρόνια προ κρισης που ηταν ηδη αφόρητη ,τωρα δεν βρίσκω λέξη να χαρακτηρίσω την κατάσταση που επικρατεί.
 
Χαίρεται κύριοι .Με τα χρόνια το συνηθισαμε το κέντρο .Άμα γυρισουμε και φέτος τετοια μέρα με ποδαροδρομο χημικά ,μολότοφ και ματσουκιες ατοφιοι σπίτι σημάνει ότι ήμαστε νέοι ακόμη.Να μην είναι και ανιαρή η ζωή.
 
Ν
Χαίρεται κύριοι .Με τα χρόνια το συνηθισαμε το κέντρο .Άμα γυρισουμε και φέτος τετοια μέρα με ποδαροδρομο χημικά ,μολότοφ και ματσουκιες ατοφιοι σπίτι σημάνει ότι ήμαστε νέοι ακόμη.Να μην είναι και ανιαρή η ζωή.
Να ήταν μονο το κέντρο θα ηταν καλά . Όσοι κινούμαστε καθημερινά από τον Κηφισό έχουμε ένα άλλο μεγάλο μπελά στο κεφάλι μας . Αλλά και πάλι να ήταν μόνο Κηφισός....
Τη Δευτέρα το απόγευμα από το Γαλάτσι για να πάω τη γυναίκα μου στο αεροδρόμιο μέσω Αττικής οδού και να επιστρέψω , βγαίνοντας και μπαίνοντας απο Αττικη οδό από την Κύμης , έκανα δύο ώρες και κάτι. Ακόμη και στην Αττική οδό όταν μπήκα, για κάποια χιλιόμετρα τα αυτοκίνητα ίσα που τσούλαγαν.
Τι να λεμε τώρα .....
 
Καλημερα παλικαρια !!!! Καλη δυναμη σε ολους.....με υγεια και την Παναγιά διπλα σας!!!

Οι Αθηναιοι σημερα ευχομαι να μην περασουν ''δυσκολα'' και να μην καψουν την Αθηνα τα κωλοπαιδα !!!
Κ,Νίκο μου έχασες που έφυγες .Εγώ δύο φορές τον χρόνο περιμενω,σήμερα και στην επέτειο του Γρηγοροπουλου να ακούσω τα μπαμ-μπουμ και νομίζω ότι είμαι σε τσιχλο-περασμα και παρηγοριεμαι.(με λίγη ασφάλεια βέβαια)
 
Ν

Να ήταν μονο το κέντρο θα ηταν καλά . Όσοι κινούμαστε καθημερινά από τον Κηφισό έχουμε ένα άλλο μεγάλο μπελά στο κεφάλι μας . Αλλά και πάλι να ήταν μόνο Κηφισός....
Τη Δευτέρα το απόγευμα από το Γαλάτσι για να πάω τη γυναίκα μου στο αεροδρόμιο μέσω Αττικής οδού και να επιστρέψω , βγαίνοντας και μπαίνοντας απο Αττικη οδό από την Κύμης , έκανα δύο ώρες και κάτι. Ακόμη και στην Αττική οδό όταν μπήκα, για κάποια χιλιόμετρα τα αυτοκίνητα ίσα που τσούλαγαν.
Τι να λεμε τώρα .....
Δυστυχώς έτσι είναι.Αλλα δεν σου βγάζει εύκολα τις "αλυσίδες" η Αθήνα .
Θα φύγεις συνταξιούχος η ηλικιωμενος.
Προς το παρόν καμμία εξόρμηση στην φύση .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top