Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Τις π

Τις προαλλες μου εστειλε ενα βιντεο η γυναικα για τα γαμημ τα μαχαιροπηρουνα

Αμα τα βαλεις ετσι σημαινει ετσι σημαινει αλλιως κλπ(σου αρεσε δεν σου αρεσε , τελειωσες, σερβιρε και αλλο, Για το φαι, για το γλυκο, για την μαλακια που δερνει το μαχαζι κλπ .sarcastic.

Τοσα χρονια ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω ποιο ειναι για ποιο λογο
Και στα @@ ηταν παντα!


Της απαντησα λοιπον

Αμα δεν λαδιαστουν τα χερια στο φαι σημαινει οτι δεν σου αρεσε!
Αμα ειναι τιγκα στο λαδι τα χερια το φαι ηταν εξαισιο!
Αμα παρεις χαρτοπετσετα σημαινει σηκωσε το πιατο!!!

Συμφωνησε!!.sarcastic.
Τράβα της μια φραγή .sarcastic.
 
Απλος ανθρωπος ειναι η γυναικα γεροντα
Δοξα Τον Θεο σε μη μου απτου δεν επεσα

Με πειραζει γιατι αμα παμε σε κανα γαμο και εχει 3-4 μαζαιροπηρουνα κολλητα τις λεω

Βρες μου πιο ειναι το δικο μου τα αλλα βαλτα στην ακρη .sarcastic.
 
Απλος ανθρωπος ειναι η γυναικα γεροντα
Δοξα Τον Θεο σε μη μου απτου δεν επεσα

Με πειραζει γιατι αμα παμε σε κανα γαμο και εχει 3-4 μαζαιροπηρουνα κολλητα τις λεω

Βρες μου πιο ειναι το δικο μου τα αλλα βαλτα στην ακρη .sarcastic.
Να προσέχεις μην τα βάλεις παράλληλα στο πιάτο.Αν πέσεις σε κανά μυημένο..θα μείνεις νηστικος:cool:
 
Τελικα γύρω στις 9 παρά φύγαμε για το βουνό αφού φάνηκε κάπως να ανοίγει ο καιρός και και πράγματι για καμιά ώρα είχε και τμήματα με καθαρό ουρανό αλλα έπιασε παλι ψιλόβροχο κατα διαστήματα . Περπατήσαμε τέσσερις ώρες εκεί χωρίς αποτέλεσμα και κατα τη 1:30 πύκνωσε τόσο πολύ ομίχλη που δεν έβλεπα ούτε στα 5μ Οπότε μάζεψα το σκύλο και κατεβήκαμε χαμηλότερα μπας και ψάξουμε για καμία μπεκάτσα. Φάγαμε και κει κάνα δίωρο χωρίς αποτέλεσμα και τώρα μαζευτήκαμε στο τζάκι.
 
Τελικα γύρω στις 9 παρά φύγαμε για το βουνό αφού φάνηκε κάπως να ανοίγει ο καιρός και και πράγματι για καμιά ώρα είχε και τμήματα με καθαρό ουρανό αλλα έπιασε παλι ψιλόβροχο κατα διαστήματα . Περπατήσαμε τέσσερις ώρες εκεί χωρίς αποτέλεσμα και κατα τη 1:30 πύκνωσε τόσο πολύ ομίχλη που δεν έβλεπα ούτε στα 5μ Οπότε μάζεψα το σκύλο και κατεβήκαμε χαμηλότερα μπας και ψάξουμε για καμία μπεκάτσα. Φάγαμε και κει κάνα δίωρο χωρίς αποτέλεσμα και τώρα μαζευτήκαμε στο τζάκι.
Έφτιαξες ομελέτα?🥰
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top