Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Εγώ άμα σου πω ότι θέλω να ψιλοβρεχει και να ρίχνει χιόνι όταν είμαι για πέρδικα θα με πεις ανωμαλο
Εξαρτάται για πόσες ωρες μπορεί ναι γίνεται αυτο.
Αλλά κι αυτο το χαλι των προηγούμενων ημερών που μετα απο 3 ώρες έσταζες ολόκληρος απο τον ιδρώτα ,δεν τρώγεται.
 
Εξαρτάται για πόσες ωρες μπορεί ναι γίνεται αυτο.
Αλλά κι αυτο το χαλι των προηγούμενων ημερών που μετα απο 3 ώρες έσταζες ολόκληρος απο τον ιδρώτα ,δεν τρώγεται.
Τον ιδρώτα δεν μπορώ εγώ τα άλλα δεν με νοιαζουν
 
Κάι να ριχνει και κάνα κεραυνό! Ότι καλύτερο!( Κανόνισε να κάνεις καμμία μέρα μπάρμπεκιου εκεί πάνω!)
Οχι φίλε μου με κεραυνούς ποτέ δεν πάω μια φορά με έπιασε και τα πόδια έφτασαν στο κεφάλι να φτάσω στο άμαξι...
 
Ίσως παραμείνω με την Ελπίδα να κρατήσει την Τετάρτη πρωί για να ξανά ανέβω ψηλά με το σκύλο τελευταία μέρα Πέρδικας διαφορετικά δεν υπάρχει ελπίδα . Ολη η εβδομάδα θα είναι χάλια
Αν μπορείς να κρατήσεις την άδεια εάν γυρίσεις καλώς, αλλιώς κάτσε όπως κάθεσαι
Τόσο πολύ σου έλειψε το μεγάλο το χωριό;
 
Οχι φίλε μου με κεραυνούς ποτέ δεν πάω μια φορά με έπιασε και τα πόδια έφτασαν στο κεφάλι να φτάσω στο άμαξι...
Με κεραυνούς αφού καταφέραμε και γυρίσαμε ζωντανοί στο αυτοκίνητο μία φορά μπορείς να πεις ότι ήταν ένα μικρό θαύμα
Και δεν μας ήρθε απότομα, έριχνε και ξεκινήσαμε
Οι απερισκεψίες των νεανικών χρόνων.......
 
Καλησπέρα παλικάρια.
Μας εχει φάει η υγρασια και εδω όπως ακούω και αλλου.
Ευτυχώς δεν βρέχει προς το παρών αλλά έχει μουνταμαρα και καταχνιά.
Η βόλτα γινεται πάντως έστω και χώρος αποτέλεσμα.
Αύριο έχει σειρά η μπεκάτσα.
Να δοκιμάσουμε ένα σκυλάκι που φαίνεται φιλότιμο αλλά έμεινε πίσω σε συναντήσεις και εξόδους.
Θα του δωσουμε τις ευκαιρίες και ότι γίνει.
 
Καλησπέρα σας κύριοι
Ήρθαν χθες δυο κουτιά μελομακάρονα με κάστανο και λευκή σοκολάτα απο Κοζάνη
40 τεμ γ@ματα τέλεια .Ε το πούστη πόσες φορές πας τη μέρα στη κουζίνα Μια για νερό μια το ένα μια το άλλο Κάθε φορά περς και απο ένα κοιτάει η γυναίκα τη γυάλα που τα είχε βάλει 10 τεμ μέσα Σκέψου να μην είχες και ζάχαρο λέει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top