Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
καλημερα ,καλο σ/κ..αν και θα μας κρατησει μεσα....με βλεπω να τρωγομαι μεχρι αυριο με την γυναικα μου,θα της βγαλω το λαδι απο την γκρινια...terror.
Να σου πω αυτός είναι και ένας λόγος που δεν γύρισα πίσω γιατι δεν θα ήξερα τι μου φταίει .
Να έχω άδεια και να κάθομαι στην Αθήνα δεν το έχω κάνει ποτέ ρε φίλε κι αν χρειαστεί να είμαι στο σπίτι τρελαίνομαι δεν ξέρω τι μου φταίει.
Θα κανω σα γεροντοκόρη .big smile.
 
Ρε που καταντήσαμε. Μέσα Δεκέμβρη , κυνήγι να μην έχει και από την άλλη να μην μπορούμε να βγούμε κι έξω και να καθόμαστε να λέμε μαλακίες να περνάει η ώρα :cool:

Τέτοια εποχή εδώ γινόταν ο χαμός από τα κοτσύφια. Ντοπιάρικα ειχε παρα πολλα αλλα τέτοια εποχή είχε και από αυτά που μετακινούνται. Ειλικρινά έχει καταντήσει σπάνιο είδος . Το καλοκαίρι είδα μερικά ,αυτές τις μέρες που είμαι εδώ απολύτως τίποτα και μιλάμε οι κουμαριές να σπάνε από τα κούμαρα και τα φιλίκια απο σπόρο.
 
Ρε που καταντήσαμε. Μέσα Δεκέμβρη , κυνήγι να μην έχει και από την άλλη να μην μπορούμε να βγούμε κι έξω και να καθόμαστε να λέμε μαλακίες να περνάει η ώρα :cool:

Τέτοια εποχή εδώ γινόταν ο χαμός από τα κοτσύφια. Ντοπιάρικα ειχε παρα πολλα αλλα τέτοια εποχή είχε και από αυτά που μετακινούνται. Ειλικρινά έχει καταντήσει σπάνιο είδος . Το καλοκαίρι είδα μερικά ,αυτές τις μέρες που είμαι εδώ απολύτως τίποτα και μιλάμε οι κουμαριές να σπάνε από τα κούμαρα και τα φιλίκια απο σπόρο.
Μήπως πρέπει να γυρίσεις ...big smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top