Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα αγόρια.
Αναποδιάς συνεχεια. Μετά το πρόβλημα με τη μέση απο το μεσημέρι άρχισα να αισθάνομαι χάλια. Υποψιάστηκα ότι έχω πυρετό και όντως 37,8 με πονοκεφαλο,ριγος και πονο στα γονατα.
Η γυναίκα μου είναι από χθες το βράδυ με πυρετό και ρίγος. Εξαιρετικά ήρθαμε 10 μέρες εδώ και.... την κάτσαμε!
Περαστικά σας
Από όταν έκοψες να κυνηγάς εντατικά τις φάσσες σε πήρε η κάτω βόλτα
 
Καλησπέρα αγόρια.
Αναποδιάς συνεχεια. Μετά το πρόβλημα με τη μέση απο το μεσημέρι άρχισα να αισθάνομαι χάλια. Υποψιάστηκα ότι έχω πυρετό και όντως 37,8 με πονοκεφαλο,ριγος και πονο στα γονατα.
Η γυναίκα μου είναι από χθες το βράδυ με πυρετό και ρίγος. Εξαιρετικά ήρθαμε 10 μέρες εδώ και.... την κάτσαμε!
Περαστικά Δημητρη
 
Περαστικά σας
Από όταν έκοψες να κυνηγάς εντατικά τις φάσσες σε πήρε η κάτω βόλτα
Ποιος τις γ.....τις καριόλες . Αφού δεν κάνει ένα ζόρικο καιρό να κατέβουν και να τους τινάξουμε τα πέταλα, τι να λεμε .
 
Ποιος τις γ.....τις καριόλες . Αφού δεν κάνει ένα ζόρικο καιρό να κατέβουν και να τους τινάξουμε τα πέταλα, τι να λεμε .
Και εδώ από ότι μαθαίνω κάτι <<τουρίστριες>> κυκλοφορούν
Μέχρι να κάνει καιρό θα τελειώσει το κυνήγι
 
Καλησπέρα αγόρια.
Αναποδιάς συνεχεια. Μετά το πρόβλημα με τη μέση απο το μεσημέρι άρχισα να αισθάνομαι χάλια. Υποψιάστηκα ότι έχω πυρετό και όντως 37,8 με πονοκεφαλο,ριγος και πονο στα γονατα.
Η γυναίκα μου είναι από χθες το βράδυ με πυρετό και ρίγος. Εξαιρετικά ήρθαμε 10 μέρες εδώ και.... την κάτσαμε!
Περαστικά σας
 
Καλησπέρα σας.Εγω τώρα είμαι σχεδόν καλά ( δεν μου έκανε και καμιά μέρα πυρετό και δεν έκατσα και κάτω) αλλά δεν βγήκα και για κυνήγι .Τώρα έπιασε τον αδελφό μου όπως εμένα και την νύφη μου.Καταλαβα ότι μεταδίδεται σαν την φωτιά.
 
Καλησπέρα αγόρια.
Αναποδιάς συνεχεια. Μετά το πρόβλημα με τη μέση απο το μεσημέρι άρχισα να αισθάνομαι χάλια. Υποψιάστηκα ότι έχω πυρετό και όντως 37,8 με πονοκεφαλο,ριγος και πονο στα γονατα.
Η γυναίκα μου είναι από χθες το βράδυ με πυρετό και ρίγος. Εξαιρετικά ήρθαμε 10 μέρες εδώ και.... την κάτσαμε!
Δημήτρη περαστικά.Λιγη ξεκούραση θέλει.
 
Καλησπέρα αγόρια.
Αναποδιάς συνεχεια. Μετά το πρόβλημα με τη μέση απο το μεσημέρι άρχισα να αισθάνομαι χάλια. Υποψιάστηκα ότι έχω πυρετό και όντως 37,8 με πονοκεφαλο,ριγος και πονο στα γονατα.
Η γυναίκα μου είναι από χθες το βράδυ με πυρετό και ρίγος. Εξαιρετικά ήρθαμε 10 μέρες εδώ και.... την κάτσαμε!
Δημητρη περαστικα και αμα μπορεις μεινε επανω κανενα μηνα
γιατι εδω κατω γινεται του μπουκωματος το καγκελο :confused:
Εφτιαξα ενα ποτζι και καπως ξεμπουκωσα μυτη βηχας ολα μπορντελο :confused:
 
Καλησπερα σας...ψιχαλιζει σταματαει κ παλι το ιδιο...αντε ριξε μια βροχα, τσιμεντωσανε ολα..
Ποτίζω τα μπρόκολα, όσα χρόνια καλλιεργώ δεν το θυμάμαι να ποτίζω Γενάρη μήνα. Τη μουρλιες είναι αυτές δεν ξέρω.
 
Ποτίζω τα μπρόκολα, όσα χρόνια καλλιεργώ δεν το θυμάμαι να ποτίζω Γενάρη μήνα. Τη μουρλιες είναι αυτές δεν ξέρω.
Κανε το σταυρό σου φιλαρακι, γιατι ΑΝ δεν ειχες κ τη γεωτρηση στο χωραφι, δεν θα εβγαζες μεροκαματο αυτη τη σεζον...:rolleyes:
Παλι καλα να λες Dufy...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top