Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Επειδή πολλοί, πέφτουν απ'τα σύννεφα.
https://www.google.com/amp/s/www.in...-efere-tin-trans-koinotita-sto-proskinio/amp/
Τότε έπεσαν πολλοί από τα σύννεφα. Γιατί τα πράγματα ήταν πιο μαζεμένα. Τώρα έχει ξεφύγει εντελώς το πράγμα. Καρικατούρες ανθρώπων παρουσιάζονται ως πρότυπα. Το ανώμαλο παρουσιάζεται ως ομαλό και το κάνουν και μόδα. Εμένα αυτό με ενοχλεί πάρα πολύ. Δεν με ενοχλεί και δεν με νοιαζει το τι κάνει ο καθένας με το κορμί του αλλά να προσπαθούν να επιβάλλουν την ανωμαλία τους σε όλους είναι απαράδεκτο.
 
Ε πως να μην τους υποστηρίζουν? Αν κάνουν το αντιθετο θα έχουν την ρετσινιά του ομοφοβικου και του οπισθοδρομικου. Ενώ αν είναι υποστηρικτές των οπισθογλεντηδων και ακόμα καλύτερα οπισθογλεντηδες και οι ίδιοι θα πάνε μπροστά και αυτοί και ο τοπος... Ελπίζω η ο Βλαδίμηρος η ο Κιμ να πατήσουν το κουμπί γρήγορα...
Έτσι έτσι
 
Τότε έπεσαν πολλοί από τα σύννεφα. Γιατί τα πράγματα ήταν πιο μαζεμένα. Τώρα έχει ξεφύγει εντελώς το πράγμα. Καρικατούρες ανθρώπων παρουσιάζονται ως πρότυπα. Το ανώμαλο παρουσιάζεται ως ομαλό και το κάνουν και μόδα. Εμένα αυτό με ενοχλεί πάρα πολύ. Δεν με ενοχλεί και δεν με νοιαζει το τι κάνει ο καθένας με το κορμί του αλλά να προσπαθούν να επιβάλλουν την ανωμαλία τους σε όλους είναι απαράδεκτο.
Μια από τα ίδια μιτσο για αυτό έκοψα την tv να μην βλέπω αυτήν την αιδια που μας παρουσιάζουν ως πρότυπα ξεφτηλα και παρακμή.....
 
Κι εγώ το ίδιο, αλλά με ένα μουνούχι.:D
Εγώ είχα λουκάνικα από αγριογουρουνο και προβατίνα χθες. Δεν έβαλα γιουροβίζιον γιατί φοβόμουν μήπως βγει κάνα φρικιό από την οθόνη και μου αρπάξει τα λουκάνικα για να τα βάλει στον κ..λο του.....
 
Εγώ είχα λουκάνικα από αγριογουρουνο και προβατίνα χθες. Δεν έβαλα γιουροβίζιον γιατί φοβόμουν μήπως βγει κάνα φρικιό από την οθόνη και μου αρπάξει τα λουκάνικα για να τα βάλει στον κ..λο του.....
Κανα φυσίγγι αγόρασες;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top