Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νομίζω πως ποτέ δεν θα αφήσουν να επιβάλει το ισλάμ τον νόμο του στην Ευρώπη.

Προσπάθησαν αρκετές φορές να κατακτήσουν άμεσα η έμμεσα την Ευρώπη οι από εκεί λαοί αλλά δεν τα κατάφεραν.

Θέλω να πιστεύω πως δεν θα γίνει ούτε στο μέλλον.
 
Απλά θα έρθουν ως σωτήρες για να διορθώσουν τα κακώς κείμενα της κοινωνίας .
Μετά φτού και που σε τρώει!!!!!!
Να επιβαλουν το ισλαμ θελουν και μας βλεπουν ως απιστους, αλλα αν εχει η Τουρκια αργοτερα κανα πολεμο με τη Ρωσσια, εκει θα φανε τα μουτρα τους και θα τους φυγει ο τσαμπουκας που εχουν τωρα και ονειρευονται το μεγαλο ισλαμ.
 
Προσπάθησαν αρκετές φορές να κατακτήσουν άμεσα η έμμεσα την Ευρώπη οι από εκεί λαοί αλλά δεν τα κατάφεραν.

Θέλω να πιστεύω πως δεν θα γίνει ούτε στο μέλλον.
Ουτε με την ραγδαια αυξηση του πληθυσμου τους και την παραλληλη μειωση του ευρωπαικου πληθυσμου?
 
https://www.pronews.gr/amyna-asfale...ina-pyrovolisan-andra-pou-eixe-ntythei-elafi/

Τo έβαλα εδώ επειδή διασταλτικά ο ''τύπος'' θεωρήθηκε θήραμα... .hair.
Φαντάσου την απογοήτευση του κυνηγού που πήγαινε να γδαρει το ελάφι και το σκεφτόταν στιφάδο και κοκκινιστό , όταν είδε τον ανώμαλο. Ο κόσμος έχει πάρει την κάτω βόλτα ανεπανόρθωτα...
 
Σχολιασμός άβαταρ:Γιατί δεν έχουν ρεύμα,στο Υπουργείο Πολιτισμού;
Επειδή έπεσε ο Γενικός...
Ωραιες εποχες...
Ο χοντρος ετρωγε σουβλακια στον Μπαιρακταρη και η 35χρονη ετρεχε με το στικακι στον Θεμο...
Αθανατε Ελληνικε λαε!!
 
Ουτε με την ραγδαια αυξηση του πληθυσμου τους και την παραλληλη μειωση του ευρωπαικου πληθυσμου?
Δεν θέλεις και πολύ κόσμο για να εξαπολύσεις μια επίθεση που θα διαλύσει κάθε υποδομή των μουσλιμιων. Αεροπορική υπέροχη θέλεις και αντε γειά. Πάρε παράδειγμα τους Χουθι. Ποιος νομίζει ότι δεν μπορούν να τους εξαφανίσουν από το πρόσωπο της γης και να ισοπεδωσουν τις εγκαταστάσεις τους με μια αεροπορικη/ναυτική επιχείρηση? Είδαμε και τι εκανε το Ιραν στους Εβραίους. Τους γαργαλησε....Και μόλις έπεσαν οι πύραυλοι δίπλα στις πυρηνικές εγκαταστάσεις στο Ιράν χωρίς να πάρουν πρέφα, μούγκα οι Μουλαδες....
 
Επειδη ντυθηκε ελαφακι?
Τι επρεπε να ντυθει δηλαδη, κοκκινοσκουφιτσα?
Τι έπρεπε να κάνει ο ανώμαλος? Να πάει να παλέψει με ένα αληθινό αρσενικό ελάφι για να μαρκαλησει τις ελαφινες. Όχι πιστεύω ότι είμαι ελάφι και σταματάω στο κουστούμι. Ελάφι με τα όλα του! Να κατουραει και τα πόδια του και να βελάζει κιόλας. Και στο τέλος όπου βρει ψηλό γκρεμό να φουνταρει να γλιτώσει ο κόσμος από την ανωμαλία του...
 
Ουτε με την ραγδαια αυξηση του πληθυσμου τους και την παραλληλη μειωση του ευρωπαικου πληθυσμου?
Δεν θα το αφήσουν.

Αν δουν πως χάνεται ο έλεγχος ή ο λόγος για τους οποίους τους έφεραν εδώ, τους είναι εύκολη υπόθεση να τους περιορίσουν ή να τους ελέγξουν πληθυσμιακά.
 
Προς το παρόν 'βομβαρδίζουν' αυτοί..

View attachment 87905
Κοίτα , δεν είναι λίγοι και οι δικοί μας ανώμαλοι. Δεν το παίζω υπερασπιστής των λαθρο. Το αντίθετο , να ξεκουμπιστουν όλοι θέλω. Αλλά βιαστές, κλέφτες κτλ έχουμε και εμείς σε πληθώρα. Και μην ξεχνάμε τους φιλτατους , κατατρεγμενους και κοινωνικά ευαισθητους (Β)Ρομα που είναι και θα ειναι η ντόπια μάστιγα στις πόλεις και τα χωριά μας.
 
Έχει σαλεψει ο κόσμος.

Παλαιότερα τους έκλειναν μέσα
τώρα είσαι ρατσιστής αν δεν αποδεχθείς την διαφορετικότητα του άλλου και τον αυτοπροσδιορισμό του⁉️

Με την ευκαιρία να πω πως σήμερα είδα τον ερμηνευτή και το τραγούδι της Γαλλίας.

Ένα νορμάλ άτομο με πολύ καλό τραγούδι.
Αλλα δεν άρεσε...‼️🧐

Αν φορούσε καμιά φουστιτσα η κανένα στριγκ όπως οι άλλοι οι μαντραχαλοι, θα ήταν σίγουρος νικητή
Eμένα μου άρεσε το γαλλικό τραγούδι!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top