Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παίδες....τέλος για σήμερα.. .cofee.
Εχουμε κ ταλαιπωρεία με τα απρόοπτα μηχανήματα επι της Ε.Ο Πατρών-Πύργου, που μας πανε σημηωτών....
Screenshot_20240608-123113_Video Player.jpgScreenshot_20240608-123053_Video Player.jpg
Αυριο εχει ξύσιμο τ'@r×!d!@ και κοπριτηλίκη....χε χε....big smile.
 
Last edited:
Αυτό το 112 το χουνε κάνει παιχνιδάκι και το παίζουν όλη μέρα;;;
Εγώ ήμουνα στον άγιο στέφανο στο ρεύμα της εθνικής προς τα έξω και ξαφνικά άρχισαν οι σειρήνες και τα μηνύματα .Λέω αμάν τι γίνεται. Το αποτέλεσμα ηταν να μου λέει ότι υπάρχουν καθυστερήσεις στην εθνική οδό Αθηνών- Κορίνθου λόγω του χθεσινού γεγονότος.
Και τι σχέση έχω εγώ με την εθνική οδό αθηνών κορίνθου ρε παπάρες ;;
Ωραίο το παιχνιδάκι σας, παίξτε το και στο τέλος δεν θα σας πιστεύει κανείς
 
Γεια σου και σένα. Θα πας να ψηφίσεις αύριο ή θα τελειώσεις τα μαχαίρια;
Δεν θα πάω γιατί ψηφίζω στην Ήπειρο και θα ειναι η πρώτη φορά που δεν θα ψηφίσω. Δεν εκανα και αίτηση για επιστολική ,γιατί υπολόγιζα οτι θα ανέβαινα .Ομως θα φύγω με αδεια στις 22 του μήνα οπότε να έφευγα σημερα ,να γυρισω Τρίτη και τελος της άλλης να ανέβω πάλι ,μαζεύονται πολλά.
 
Δεν θα πάω γιατί ψηφίζω στην Ήπειρο και θα ειναι η πρώτη φορά που δεν θα ψηφίσω. Δεν εκανα και αίτηση για επιστολική ,γιατί υπολόγιζα οτι θα ανέβαινα .Ομως θα φύγω με αδεια στις 22 του μήνα οπότε να έφευγα σημερα ,να γυρισω Τρίτη και τελος της άλλης να ανέβω πάλι ,μαζεύονται πολλά.
Ίσως καλύτερα που δεν ψηφίζεις με επιστολή.Δεν ξέρω τι να πω,έχω ακούσει πολλά για την επιστολική ψήφο και σχεδόν ΟΛΑ ήταν άσχημα... .think.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top