Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι εγινε και τον ψαχνεις, χασαμε κανενα επεισοδιο????
Είχε πει οτι θαρχότανε σε ένα πρακτορείο κάτω από τη δουλειά μου και θα μου πέταγε χαλικάκια στο τζάμι και του είπα ότι θα σου ρίξω και εγώ ένα πεντάρι που θέλω να το δοκιμάσω.
Όχι τίποτα άλλο μη νομίζετε ότι ήρθε και έφαγε και το πεντάρι δηλαδή οπότε ... :rolleyes:
 
Είχε πει οτι θαρχότανε σε ένα πρακτορείο κάτω από τη δουλειά μου και θα μου πέταγε χαλικάκια στο τζάμι και του είπα ότι θα σου ρίξω και εγώ ένα πεντάρι που θέλω να το δοκιμάσω.
Όχι τίποτα άλλο μη νομίζετε ότι ήρθε και έφαγε και το πεντάρι δηλαδή οπότε ... :rolleyes:
Δλδ δοκιμη δεν εγινε....
 
Είχε πει οτι θαρχότανε σε ένα πρακτορείο κάτω από τη δουλειά μου και θα μου πέταγε χαλικάκια στο τζάμι και του είπα ότι θα σου ρίξω και εγώ ένα πεντάρι που θέλω να το δοκιμάσω.
Όχι τίποτα άλλο μη νομίζετε ότι ήρθε και έφαγε και το πεντάρι δηλαδή οπότε ... :rolleyes:
Έλα παρόν ήρθε ο μεταφορέας του είπα να σε ρίξει μια πετρα αλλά φοβήθηκε μη τον κλείσουν μέσα
Παντος μου είπε ο δικός πρέπει να ήταν ξανά στο παράθυρο
Του λέω κάθετε εκεί και μιλάει στα περιστέρια να πάνε να πουν τις καριολες να μη μας βγάλουν τα συκώτια πάλι φέτος
 
Έλα παρόν ήρθε ο μεταφορέας του είπα να σε ρίξει μια πετρα αλλά φοβήθηκε μη τον κλείσουν μέσα
Παντος μου είπε ο δικός πρέπει να ήταν ξανά στο παράθυρο
Του λέω κάθετε εκεί και μιλάει στα περιστέρια να πάνε να πουν τις καριολες να μη μας βγάλουν τα συκώτια πάλι φέτος
Αχ Χάρη , δεν ήμουν δίπλα στο παράθυρο σήμερα.yel.
 
Kαληνύχτα σας. :) Αύριο 19/6 η γιορτή του αγίου Παϊσίου του Μεγάλου.Είναι άλλος από τον όσιο Παϊσιο τον Αγιορείτη που ετάφη στη Σουρωτή το 1994.Ο Μέγας Παϊσιος έζησε πολύ παλιά κάτω,χαμηλά στην Αίγυπτο και ανεδείχθη μέγας ασκητής και πολύ θαυματουργός.Η δε περιοχή όπου αγωνίστηκε ονομάζεται Νιτρία,προφανώς από τα νιτρικά άλατα που υπήρχαν σε αφθονία εκεί...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top