Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μόλις ταχτοποιηθήκαμε στο σπίτι στη θάλασσα. Πολύ σκυλί αυτό το jimny ρε μάγκες! :)
Η γυναίκα και οι δύο μας κόρες όλες μαζί στο πίσω κάθισμα γιατί δεν χωρούσαν πουθενά αλλού... .sarcastic.

DCu8bmu.jpg

ToKdID8.jpg

uy3JcDE.jpg
Πως φαινεται οτι ο ανθρωπος ειναι νοικοκυρης και κυνηγος .well done..well done.
 
Εγώ φαντάζομαι τις φωνές: "Άντε ρε Χρήστο μας έχει στιβαγμένες στ' αμάξι ντάλα στον ήλιο για να μας βγάλεις φωτό για τα ρεμάλια τους φίλους σου!!!" .very funny..very funny..very funny..threat..smashfrak.
Και αυτα τα σκυλια πια......πω πω πολυ τριχα!!.shoot.
 
Μόλις ταχτοποιηθήκαμε στο σπίτι στη θάλασσα. Πολύ σκυλί αυτό το jimny ρε μάγκες! :)
Η γυναίκα και οι δύο μας κόρες όλες μαζί στο πίσω κάθισμα γιατί δεν χωρούσαν πουθενά αλλού... .sarcastic.

DCu8bmu.jpg
Κατά Φανάρι μεριά χρηστάρα;
 
Εγω μετράω 5 και σήμερα για την επιστροφή στο τρελάδικο την Αθήνα.Απο 5 του μήνα και μετά εργένης για ενα μήνα .....ωχ !
 
Εγω μετράω 5 και σήμερα για την επιστροφή στο τρελάδικο την Αθήνα.Απο 5 του μήνα και μετά εργένης για ενα μήνα .....ωχ !
Μήτσο θα βγάλεις άδεια για το καλοκαίρι:;
 
Μήτσο θα βγάλεις άδεια για το καλοκαίρι:;
Πανο πάντα την έβγαζα ατχές Αυγούστου και ετσι θα κάνω και φέτος.Μόνος προβληματισμός αν φέτος πρεπει να ανέβω εδω για φάσσες στα τέλη Οκτώβρη.......xm.
 
Χρήστο αν μπορούσα θα σου είχα κάνει δέκα like!!!!!!Πεθανα στα γέλια λεμεεεεε!!!!!!!!!!!!!Πρόσεχε οταν ξεφορτώνεις μήπως ξεπεταχτεί και καμιά μπεκατσα μέσα από το τρειλερ..μόνο αυτη λειπη.....sarcastic.
 
Εγω μετράω 5 και σήμερα για την επιστροφή στο τρελάδικο την Αθήνα.Απο 5 του μήνα και μετά εργένης για ενα μήνα .....ωχ !
Τι τραβάς και συ φουκαρα μου!!!
 
Μόλις ταχτοποιηθήκαμε στο σπίτι στη θάλασσα. Πολύ σκυλί αυτό το jimny ρε μάγκες! :)
Η γυναίκα και οι δύο μας κόρες όλες μαζί στο πίσω κάθισμα γιατί δεν χωρούσαν πουθενά αλλού... .sarcastic.

DCu8bmu.jpg

ToKdID8.jpg

uy3JcDE.jpg
Δύσκολο πράγμα η μετακόμιση.sarcastic..sarcastic.
Καλησπέρα στα υπόλοιπα ρεμάλια :)
 
Γαμω τα μετεορολογικά μοντέλα σαςρε καριόληδες.
Μαυρισαν τα πάντα και σκοτείνιασε.Βρέχει με τέτοια ενταση που λίγες φορές εχω δει.Μπουμπουνητά και αστραπες πέφτουν συνεχόμενα.Αραιά πέφτει και χαλάζι.
Και όλα αυτά σήμερα που πέρασα το τρίτο χέρι πολυουρεθάνης στην πλάκα γαμώ το κερατόμου......fiurius..buy buy.
 
Γαμω τα μετεορολογικά μοντέλα σαςρε καριόληδες.
Μαυρισαν τα πάντα και σκοτείνιασε.Βρέχει με τέτοια ενταση που λίγες φορές εχω δει.Μπουμπουνητά και αστραπες πέφτουν συνεχόμενα.Αραιά πέφτει και χαλάζι.
Και όλα αυτά σήμερα που πέρασα το τρίτο χέρι πολυουρεθάνης στην πλάκα γαμώ το κερατόμου......fiurius..buy buy.
ουάου .no.
δεν άφηνες να το περάσεις Νοέμβρη που πηγαίνοντας επάνω θα είχε λιακάδες Ζολωτάκη ε Ζολωτάκη .yelling.
 
Γαμω τα μετεορολογικά μοντέλα σαςρε καριόληδες.
Μαυρισαν τα πάντα και σκοτείνιασε.Βρέχει με τέτοια ενταση που λίγες φορές εχω δει.Μπουμπουνητά και αστραπες πέφτουν συνεχόμενα.Αραιά πέφτει και χαλάζι.
Και όλα αυτά σήμερα που πέρασα το τρίτο χέρι πολυουρεθάνης στην πλάκα γαμώ το κερατόμου......fiurius..buy buy.
Ρε μάστορα , σοβαρά τώρα!!!
Πάρε μου ρε συ κανά δυο πεντάδες λαϊκό λαχείο και στείλε τα με το ΚΤΕΛ να τα παραλάβω αύριο..big smile..big smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top