Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ τη παρέα!

pichost
Τα εργαλεία έτοιμα.........
Και τώρα φαγητό...... ένα παπακι και δύο μπεκατσουλες σε λαδοκολα στο φούρνο με σκορδο και κεφαλοτύρι.....
Ωραιοτατος! Καλοφάγωτα τα εκλεκτά εδέσματα! Λουκούμι φαίνονται!
 
Xαιρετω την παρεα απο Αθηνα,κοπηκε η αδεια.hair.
Δευτερα πρωι δουλεια και για 5 μερες και βλεπουμε.
Βλαβη στην Μυκονο,αντε να δουμε.......
Υπομονή Αλέξανδρε. Συμβαίνουν αυτά. Να είσαι καλά και θα κάνεις πολλές ενάρξεις και εξορμήσεις :)
 
Last edited:
Γ@μω το κεφάλι μου..! Έβαλα μπριζόλες στο φούρνο σε μεταλλικό τηγάνι αφού τις είχα σοταρει με τη μαριναδα στο μάτι, το έβγαλα με το γάντι και αφού έριξα ρίγανη και λεμόνι ξεχάστηκα και το έπιασα με γυμνό χέρι να το κουνησω... :confused:
Την πλήρωσε η αλόη τελικά αφού την έχω πετσοκόψει και δείχνει να κάνει πολύ καλή δουλειά !
Xαιρετω την παρεα απο Αθηνα,κοπηκε η αδεια.hair.
Δευτερα πρωι δουλεια και για 5 μερες και βλεπουμε.
Βλαβη στην Μυκονο,αντε να δουμε.......
Μύκονοοοοος! Μια χαρά έναρξη.. εκεί επιτρέπεται και τριχωτο!
 
Γ@μω το κεφάλι μου..! Έβαλα μπριζόλες στο φούρνο σε μεταλλικό τηγάνι αφού τις είχα σοταρει με τη μαριναδα στο μάτι, το έβγαλα με το γάντι και αφού έριξα ρίγανη και λεμόνι ξεχάστηκα και το έπιασα με γυμνό χέρι να το κουνησω... :confused:
Την πλήρωσε η αλόη τελικά αφού την έχω πετσοκόψει και δείχνει να κάνει πολύ καλή δουλειά !

Μύκονοοοοος! Μια χαρά έναρξη.. εκεί επιτρέπεται και τριχωτο!
Στεφανε η αλοη κανει εκπληκτικη δουλεια στα καψιματα, συνεχιζε να βαζεις....
 
Βουλιαξαν το νησί από το.sex hard..sex hard.???.sarcastic.[/QUOTE]

Λες...αλλα τι με νοιαζει εμενα.Οπως ειχε πει και ο Τσακωνας καποτε,στην Μυκονο εχει 40 βαθμους υπο συκια.sarcastic.
Εγω παω για βλαβη σε συστημα αφαλατωσης αντιστροφης οσμοσης σε ξενοδοχειο,πανε τα τρυγονια.hair.
 
Βουλιαξαν το νησί από το.sex hard..sex hard.???.sarcastic.

Λες...αλλα τι με νοιαζει εμενα.Οπως ειχε πει και ο Τσακωνας καποτε,στην Μυκονο εχει 40 βαθμους υπο συκια.sarcastic.
Εγω παω για βλαβη σε συστημα αφαλατωσης αντιστροφης οσμοσης σε ξενοδοχειο,πανε τα τρυγονια.hair.[/QUOTE]
Σχιστηκαν οι μεμβρανες;
IMG-3ac3efcb0b3d1f1853e202707c94b6a9-_V.jpg

Πάρε το συνάδελφο εκεί να βοηθήσει!
 
Λες...αλλα τι με νοιαζει εμενα.Οπως ειχε πει και ο Τσακωνας καποτε,στην Μυκονο εχει 40 βαθμους υπο συκια.sarcastic.
Εγω παω για βλαβη σε συστημα αφαλατωσης αντιστροφης οσμοσης σε ξενοδοχειο,πανε τα τρυγονια.hair.
Σχιστηκαν οι μεμβρανες;
IMG-3ac3efcb0b3d1f1853e202707c94b6a9-_V.jpg

Πάρε το συνάδελφο εκεί να βοηθήσει![/QUOTE]

.ha ha..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Γ@μω το κεφάλι μου..! Έβαλα μπριζόλες στο φούρνο σε μεταλλικό τηγάνι αφού τις είχα σοταρει με τη μαριναδα στο μάτι, το έβγαλα με το γάντι και αφού έριξα ρίγανη και λεμόνι ξεχάστηκα και το έπιασα με γυμνό χέρι να το κουνησω... :confused:
Την πλήρωσε η αλόη τελικά αφού την έχω πετσοκόψει και δείχνει να κάνει πολύ καλή δουλειά !

Μύκονοοοοος! Μια χαρά έναρξη.. εκεί επιτρέπεται και τριχωτο!
Που τα ειδες τα τριχωτα....
Δεν υπαρχει τριχα ουτε για δειγμα.....
Κατευθειαν για σπατουλαρισμα ειναι.......very funny.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top