Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους τους αρχοντες .well done.
2ah9tf7.jpg
 
Μπράβο ρε φίλε !
Πως το καταφέρνεις να τα ψήνεις στο όρθιο ; παντα ήθελα να το κάνω αλλά δεν τα κατάφερνα
....sarcastic.
.sarcastic..sarcastic.
Παιρνεις τον Ομπαμα και την Οικογενεια και σε δυο ωρες εισαι εδω να σου μαθω απο κοντα την τεχνη .bbq..beer..very happy.
 
Καλησπερα σε ολους...
Ετσι ετσι βεντουζα στον περιεργο φωνακλα... .buy..sarcastic.
Τον περιμενα κ εγω εχθες να κατεβει Καλαματα να παμε καμια βολτα κ μου στελνει ενα μυνημα κ μου λεει..."δεν κουνιεται φυλο, μαλακια καιρος για Spinning"...Σαν γνησιος φιλος κ βλεποντας οτι τον τρωει ο Κ@λος του τον παιρνω τηλ να παμε μαζι για την παρεα κ ας μην κανουμε τιποτα...
Με εκπληξη διαπιστωσα οτι ο φιλτατος Γιωρικας ηταν ηδη στο μερος στημμενος κ ψαρευε....very shoked. Με αυτα τα περιεργα τα δωθε-κειθε κολπακια προσπαθει να ψαρευει μονος του στα πονηρα μου τα λημερια για να μην εχει ανταγωνισμο μπας κ βγαλει κανενα λεπι... .yelling.
Γι αυτο σας λεω.... Βεντουζα στον περιεργο με τρελέγκα....sarcastic.
 
Καλησπερα σε ολους...
Ετσι ετσι βεντουζα στον περιεργο φωνακλα... .buy..sarcastic.
Τον περιμενα κ εγω εχθες να κατεβει Καλαματα να παμε καμια βολτα κ μου στελνει ενα μυνημα κ μου λεει..."δεν κουνιεται φυλο, μαλακια καιρος για Spinning"...Σαν γνησιος φιλος κ βλεποντας οτι τον τρωει ο Κ@λος του τον παιρνω τηλ να παμε μαζι για την παρεα κ ας μην κανουμε τιποτα...
Με εκπληξη διαπιστωσα οτι ο φιλτατος Γιωρικας ηταν ηδη στο μερος στημμενος κ ψαρευε....very shoked. Με αυτα τα περιεργα τα δωθε-κειθε κολπακια προσπαθει να ψαρευει μονος του στα πονηρα μου τα λημερια για να μην εχει ανταγωνισμο μπας κ βγαλει κανενα λεπι... .yelling.
Γι αυτο σας λεω.... Βεντουζα στον περιεργο με τρελέγκα....sarcastic.


Aαχαχαχαχαχα
 
Γελας σφχιτερμαν ε?.yelling.
Αφου δεν μου ειπε το κλασσικο "φιλαρακι το μερος ειναι πιασμενο" παλι καλα... .sarcastic.
Κοιτα να δεις που κοντοζυγωνει ο χειμωνας κ θα παω κανα πρωι για παπια κ θα τον βρω στη φυλαχτρα μου... .buy buy.
 
Γελας σφχιτερμαν ε?.yelling.
Αφου δεν μου ειπε το κλασσικο "φιλαρακι το μερος ειναι πιασμενο" παλι καλα... .sarcastic.
Κοιτα να δεις που κοντοζυγωνει ο χειμωνας κ θα παω κανα πρωι για παπια κ θα τον βρω στη φυλαχτρα μου... .buy buy.
Καλά ναναι μόνος, άμα έχει φέρει και πεντ-εξη γλυφαδιωτες να βγάλει και καμμια υποχρέωση τότε τι κάνεις;;; ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top